Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 432

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

bmw-f10-remus

To już kolejne BMW Serii 5 (F10) które opuściło nasz serwis z układem wydechowym z czterema końcówkami. Tym razem mieliśmy przyjemność zajmować się białym egzemplarzem w wersji 528ix.

Czytaj więcej

Tym razem prezentujemy kolejne BMW X4 F26 które odwiedziło nasz serwis w celu wymiany układu wydechowego. Jak zawsze postawiliśmy na sprawdzone rozwiązanie austriackiej firmy Remus.

Czytaj więcej

Nasz pierwszy tegoroczny projekt trafił do naszego serwisu wprost z gorącej Hiszpanii. W białym Mercedesie CLA zajęliśmy się poprawą wyglądu tylnej części auta oraz zapewnieniem silnikowi diesla adekwatnego do wyglądu, sportowego brzmienia. Wybór padł na produkty Carlsson oraz Maxhaust.

Czytaj więcej

Z dumą przedstawiamy jeden z pierwszych na świecie egzemplarzy najnowszej Hondy Type-R FK8 wyposażonej w układ wydechowy cat-back z klapami sterowanymi za pomocą aplikacji na urządzenie mobilne oraz carbonowo-tytanowym wykończeniem. 

Czytaj więcej

Essen 2017: Remus

21.12.2017 12:56

Kolejnym producentem którego chcemy przybliżyć z naszej wizyty na targach w Essen jest Remus. Tuner przygotował ogromne stoisko, na którym odwiedzający mogli z bliska przyjrzeć się niedawno zaprezentowanym systemom.

Czytaj więcej

Kolejny tydzień, kolejny bestseller w naszym serwisie. Ponownie gościliśmy u nas Forda Mustanga GT 5.0 V8, w którym zamontowaliśmy oczywiście klapowy układ wydechowy Remus. System Remus to pozycja obowiązkowa w każdym Mustangu!

Czytaj więcej

Essen 2017: TechArt

19.12.2017 12:36

Naszą zaległą podróż po targach w Essen rozpoczynamy od stoiska TechArt. Legendarny tuner Porsche zaprezentował u siebie trzy, niezwykłe propozycje – w tym niesamowity projekt GTstreet R!

Czytaj więcej

W naszym serwisie mieliśmy przyjemność gościć mniejszego brata legendarnego Golfa GTI. VW Polo GTI trafił do nas oczywiście w celu wymiany układu wydechowego na sportowy system z klapami REMUS.

Czytaj więcej

Długo oczekiwana nowość już w sprzedaży! Rewelacyjny układ wydechowy REMUS dedykowany Alfa Romeo Stelvio Q4 Veloce od teraz dostępny jest w naszej ofercie!

Czytaj więcej

BMW X6 M50d to częsty gość w naszym serwisie. Prezentowany egzemplarz trafił do nas w celu dokonania bestsellerowych w tym aucie modyfikacji – montażu nakładek poszerzających na nadkola Hamann oraz aktywnego układu wydechowego Maxhaust.

Czytaj więcej

Skoda Octavia RS to ciekawa alternatywa dla VW Golf GTI. Usportowiony sedan z 230 KM pod maską to niewątpliwie świetny wybór na auto daily z lekkim pazurem. Niestety jego dźwięk mocno odbiega od konkurentów – jak zazwyczaj w takich przypadkach z pomocą przychodzi system Remus.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 432

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5