REALIZACJA: Audi R8 Quicksilver

Choć ma w sobie geny super samochodu, Audi R8 rozczarowuje pozostającym w tyle za wyglądem i osiągami dźwiękiem silnika. Aby sprostać najwyższym wymaganiom Klienta w tej kwestii, podjęliśmy się poprawy brzmienia R8 wymieniając kompletny układ wydechowy.

P1050007

Bezkompromisowe samochody wymagają bezkompromisowych podzespołów. Kierując się wymaganiami najwyższej jakości oraz jak najlepszego brzmienia najlepiej sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie – układ wydechowy Quicksilver.  Produkty tej Brytyjskiej firmy z powodzeniem montowaliśmy już w autach pokroju Mercedesa SLR McLaren, Maserati Ghibli czy Ferrari 612 Scaglietti. Nie potrzeba lepszej rekomendacji dla wydechu dedykowanego Audi R8!

P1050023

Quicksilver dla sportowego Audi przygotował układ z serii Titan charakteryzujący się najlepszymi parametrami we wszystkich kategoriach. Opisywany wydech to wersja SuperSport – a więc najgłośniejsza dostępna dla tego modelu. Charakteryzuje się niską masą – 10,2 kg a więc o 27 kilogramów mniejszą niż fabryczny układ! Równie imponująco przedstawia się krzywa głośności – dochodząca do wartości ponad 105 dB!

P1050054

Dokładnie taki układ wydechowy zamontowaliśmy więc w prezentowanym Audi R8 V8 z pakietem stylistycznym Regula Exclusive. Efekt? Imponujący!

Audi R8 z cichego samochodu zamieniło się w prawdziwy, ryczący supercar. Dźwięk niezależnie czy na postoju czy szybkiej jeździe uzależnia – głębokie basy przechodzące w niczym nie tłumiony ryk. Co jednak bardzo istotne, w odróżnieniu od wielu podobnie głośnych układów na rynku, wydech Quicksilver oprócz głośności charakteryzuje się ciekawą barwą. Auto zdecydowanie przyciąga spojrzenia jeszcze zanim zdąży nadjechać i w końcu swoim dźwiękiem pokonuje o wiele mocniejszych rywali. Niestety wrażeń w tym przypadku nie odda żaden, nawet najlepszy film – to auto trzeba usłyszeć na żywo!

P1050048

Jeżeli poszukujesz do swojego samochodu układu wydechowego lub chciałbyś poddać je kompleksowej modyfikacji zaufaj GranSport – liderowi tuningu aut premium w Polsce!

Pełna oferta wydechów QuickSilver dostępna w naszym sklepie.

P1050010

P1050020

P1050015

P1050016

P1050013