Koszyk (0)

GranSport - Tuning Porsche, Mercedes, BMW, Audi, Lamborghini, Ferrari

Podniesienie mocy - silniki benzynowe

Silniki produkowane przez Mercedesa projektowane są tak, aby mogły wytrzymywać przeciążenia o ponad 20% większe niż pozwala na to ich maksymalna moc. Nasi inżynierowie potrafią doskonale wykorzystać te możliwości.

Dzięki odpowiednim modyfikacjom oprogramowania sterownika ECU potrafimy optymalizować czas pracy zaworów, zwiększyć masę mieszanki paliwowej i wzmocnić ciśnienie doładowania. Efekt? Wzrost mocy i momentu obrotowego pozwalający na odkrycie prawdziwych możliwości Twojego Mercedesa!

c25-3

 

c25-3 Wszystkie dokonywane przez nas modyfikacje wykonujemy z dbałością o najdrobniejsze detale, tak abyś oprócz czerpania niesamowitej przyjemności z jazdy czuł się przede wszystkim spokojnie i bezpiecznie. Dlatego właśnie naszej optymalizacji często towarzyszy wymiana niektórych podzespołów na mocniejsze. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo pracy silnika.

 

Ważnym aspektem modyfikacji oprogramowania Carlsson jest fakt, że dodatkowy wzrost mocy pojawia się dopiero w momencie, w którym tego oczekujesz. Dzięki temu masz pewność, że Twój silnik nie jest nadmiernie eksploatowany. Co więcej, nasza optymalizacja przy zachowaniu spokojnego stylu jazdy pozwala zaoszczędzić do 10% spalanego paliwa!

c25-3

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

® GranSport Sp. z o.o. - Sprzedaż, Tuning i Obsługa Samochodów Luksusowych