Koszyk (0)

GranSport - Tuning Porsche, Mercedes, BMW, Audi, Lamborghini, Ferrari

Stylizacje - aerodynamika

Jesteśmy świadomi, że pojazdy wychodzące spod ręki stylistów Mercedesa są czymś więcej niż tylko samochodami - to dzieła sztuki. Projektując pakiety stylizacyjne byliśmy świadomi, że nie możemy zaburzyć ich naturalnej harmonii i piękna. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dodając im sportowych właściwości podkreślić również ich wyjątkowy styl i charakter.

c25-3

 

c25-3 Wiemy, że kierowcy Mercedesa bardzo cenią sobie bezpieczeństwo, dlatego wszystkie produkowane przez nas elementy przechodzą szczegółowe testy zderzeniowe. Wytwarzamy je z najwyższej klasy kompozytów poliuretanowych lub najdoskonalszych laminatów z włókien szklanych i węglowych. Wszystkie elementy projektujemy tak, aby w razie wypadku zapewnić maksymalną ochronę kierowcy i pasażerom.

 

Pakiety stylizacyjne Carlsson pełnią kilka funkcji. Specjalnie wyprofilowane nakładki na zderzaki zmniejszają współczynnik oporu i zapewniają laminarny przepływ powietrza wokół pojazdu. Przednie i tylne spojlery dzięki zmianie układu ciśnień wokół samochodu zwiększają siłę docisku pojazdu, podnosząc dzięki temu stabilność i przyczepność. Budowane przez nas dyfuzory w znaczący sposób niwelują turbulencje powstające za autem, redukując dzięki temu powstające podciśnienie. Dzięki różnicy prędkości przepływu powietrza pod i nad samochodem znacząco zwiększają siłę docisku, co wprost przekłada się na większą przyczepność i zdecydowanie lepsze osiągi.

c25-3

 

c25-3 Dokładamy wszelkich starań, aby samochody naszych klientów stały się naprawdę niepowtarzalne i wyjątkowe. Każdy element stylizacyjny komponuje się z sylwetką pojazdu i dodaje mu sportowego charakteru. Oczywiście spełnia również wyznaczone mu zadanie - poprawienie chłodzenia tarcz hamulcowych, zmniejszenia nadciśnienia w nadkolach to tylko jedne z wielu, wielu funkcji. Pod znakiem Carlsson łączymy naukę o aerodynamice ze stylem i nietuzinkową elegancją.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

® GranSport Sp. z o.o. - Sprzedaż, Tuning i Obsługa Samochodów Luksusowych