Koszyk (0)

GranSport - Tuning Porsche, Mercedes, BMW, Audi, Lamborghini, Ferrari

GranSport

GranSport jest wiodącą firmą na rynku dóbr luksusowych oferującą kompleksową obsługę samochodów luksusowych.
Firma została otwarta w 2012 roku, jednak solidne zaplecze oraz doświadczenie i pasja ludzi, którzy za nią stoją są znacznie bogatsze.

GranSport.pl - Pełna obsługa samochodów luksusowych

GranSport + Concierge = GranConcierge

Główną ideą, która od początku przyświecała powstaniu GranSport, było przejęcie wszelkich uciążliwych obowiązków włascicieli aut ekskluzywnych, zapewniając im profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Filozofia concierge, czyli realizacja zlecenia z minimalnym zaangażowaniem Klienta tak, aby oszczędzać jego czas, nerwy oraz zmaksmymalizować pozytywne emocje związane z użytkowaniem najbardziej ekscytujących aut na ziemi.

Niespotykana wcześniej na rynku polskim obsługa na takim poziomie, zapewniła firmie grono stałych, zaprzyjaźnionych klientów.

Indywidualizm przejawia się w wielu postaciach.
Luksusowy tuning.

Kluczowym obszarem działalności GranSport jest tuning samochodów klasy premium i supercar.

Początki sięgają 2009 roku, kiedy wystartował polski oddział uznanego niemieckiego tunera Mercedesa - Carlsson Autotechnik. W krótkim czasie oferta Carlsson dostępna była także w sieci dealerskiej Mercedes-Benz oraz u wyselekcjonowanych partnerów.

Dynamiczny rozwój pociągnął za sobą poszerzenie oferty o kolejne, topowe firmy tuningowe.
Obecnie GranSport oferuje pakiety modyfikacji do wszystkich marek samochodów luksusowych, w tym: Porsche, Ferrari, Maserati, Lamborghini, Bentley, Rolls-Royce, McLaren, Mercedes-Benz, BMW, Audi i innych.

GranSport.pl - dealer Carlsson w Polsce
GranSport.pl - dealer Hamann w Polsce
GranSport.pl - dealer TechArt w Polsce
GranSport.pl - dealer Kelleners w Polsce
GranSport.pl - dealer Remus w Polsce
GranSport.pl - dealer Quicksilver w Polsce
GranSport.pl - dealer Novitec Rosso, Novitec Torado, Novitec Tridente w Polsce
GranSport.pl - dealer Kahn w Polsce
GranSport - Sprzedaż samochodów ekskluzywnych Wrocław

Sprzedaż samochodów.

Zakup samochodu z najwyższej półki to zawsze duży wydatek, a często niestety wielka niewiadoma.

Zapewniamy swoje duże doświadczenie w sprowadzeniu używanego samochodu luksusowego. Sprawdzamy stan techniczny, weryfikujemy historię, negocjujemy ceny, po czym sprowadzamy samochód do Polski własnymi lawetami (otwartymi i zamkniętymi).

Dzięki dobrze rozbudowanej sieci partnerów docieramy do prawdziwych okazji, w tym do samochodów nowych z rabatami sięgającymi 40%.

Detailing - perfekcja w każdym detalu.

Dopełnieniem bogatej oferty sprzedażowej są usługi GranDetailing – perfekcyjne oczyszczenie i dokładne zabezpieczenie nadwozia oraz wnętrza auta w oparciu o światowej klasy kosmetyki SwissVax.

Skomplikowany i czasochłonny proces detailingu wydobywa głębię koloru lakieru, dodatkowo czyni go znacznie odporniejszym na zarysowania oraz osiadanie brudu.

Auta pozostające pod stałą opieką GranDetailing mogą zachować świeżość i wyglądać jak nowe przez cały okres eksploatacji.

GranDetailing.pl - Detailing Wrocław
GranRental - Wypożyczalnia samochodów klasy premium Wrocław

GranRental – samochody marzeń na wyciągnięcie ręki.

Najbardziej pożądane samochody świata dostępne są na wynajem krótko i długoterminowy w klubie ekskluzywnych samochodów GranRental.

Ferrari 599 GTB i 458 Italia, Lamborghini Gallardo i Aventador, Bentley Continental Flying Spur i GT czy Rolls-Royce Phantom to tylko część starannie wyselekcjonowanej floty czekającej w garażach klubu.

GranRental obsługuje również imprezy okolicznościowe, śluby, eventy dla firm czy pokazy na torze – z doświadczonymi kierowcami posiadającymi licencje wyścigowe.

Nowa jakość w branży.

Wszystkie usługi w GranSport dopasowane są ściśle do wymagań klientów.
Salon firmowy znajduje się we Wrocławiu, przy czym zasięg działania obejmuje całą Europę. To od klienta zależy czy usługa ma odbyć się w siedzibie firmy, czy we wskazanym miejscu.

Specjaliści GranSport są zawsze do usług.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

® GranSport Sp. z o.o. - Sprzedaż, Tuning i Obsługa Samochodów Luksusowych