Koszyk (0)

GranSport - Tuning Porsche, Mercedes, BMW, Audi, Lamborghini, Ferrari

O firmie

Początki.

Firma QuickSilver została założona w 1973 roku w Esher, Surrey. Idea założenia QuickSilver była zaskakująco prosta – w latach 70tych średnia trwałość oryginalnych układów wydechowych wynosiła zaledwie 18 miesięcy. Z tego powodu na rynku było ogromne zapotrzebowanie na trwałe wydechy najwyższej jakości. QuickSilver zaczął więc swoją działalność. W roku 1985 firma przeniosła swoją siedzibę do Londynu, jednak niespełna 20 lat później zaistniała potrzeba kolejnej przeprowadzki. Aby skupić się na tworzeniu najnowocześniejszych układów wydechowych, QuickSilver specjalnie zaprojektował kompleks budynków w Surrey Wormley, gdzie do dziś produkuje się najwyższej jakości produkty.

Kategorie.

Sport: Najpopularniejsza kategoria a zarazem najbardziej przystępna cenowo. W serii Sport oferowane są wydechy do większości marek oraz modeli samochodu, poprawiające ich brzmienie ale również wydajność układów napędowych. Dodatkowo wszystkie produkty można poddawać personalizacji, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Heritage: Produkty tej kategorii skierowane są dla aut klasycznych. Firma posiada w swojej ofercie kilka tysięcy systemów ze stali nierdzewnej dla aut wyprodukowanych już w 1902 roku! Układy wydechowe Heritage to bardzo ważna część działalności QuickSilver.

Titan: Układy wydechowe serii Titan to systemy produkowane na specjalne zamówienie. Katalog marek oraz modeli do których są dedykowane jest równie szeroki jak w serii Sport, jednak wydechy Titan to układy bezkompromisowe. W celu zmniejszenia masy stosuje się cienkie ścianki oraz materiały alternatywne takie jak Tytan oraz Inconel. Systemy te łączą w sobie lekkość oraz wytrzymałość, dzięki czemu sprawdzają się w każdej sytuacji.

Globalna tożsamość.

QuickSilver obecnie posiada rozbudowaną sieć dealerów na całym świecie. Centrala firmy ceni bogactwo materiałów reklamowych oraz zacieśniania współpracy stąd często organizowane są różnego rodzaju imprezy oraz spotkania mające na celu promocję lokalnych dealerów.  

Certyfikaty uwierzytelniające.

Certyfikat ISO 9001: W czerwcu 2006 roku Quicksilver otrzymał certyfikat jakości ISO 9001. W 2010 po kolejnej ocenie przez niezależnych audytorów przyznano firmie certyfikat o podwyższonym standardzie. To prestiżowe wyróżnienie jest gwarancją jakości i doskonałości. Certyfikat ten na całym świecie jest uznawany przez największych producentów jako pewność, że firma dopracowała swoje procedury produkcyjne do perfekcji.

MIA: QuickSilver jest członkiem Motorsport Industry Association. Stowarzyszenie to jest wiodącą organizacją w sportach motorowych, gwarantującą jednocześnie najwyższy poziom usług.

SEMA: QuickSilver jest również członkiem Equipment Market Association.  

Quicksilver w Polsce.

Już teraz oficjalne przedstawicielstwo firmy QuickSilver EXHAUST Eystems działa również w Polsce. Wszystko to za sprawą GranSport, który został jedynym i oficjalnym dealerem tej marki w naszym kraju. Jako pierwszy projekt sprawdzający jakość współpracy został wykonany tytanowy wydech do Mercedesa SLR McLaren.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą QuickSilver.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

® GranSport Sp. z o.o. - Sprzedaż, Tuning i Obsługa Samochodów Luksusowych