Milltek Sportowy układ wydechowy Clubman Cooper S R55

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł

Prosimy o kontakt w sprawie wyceny

info@gransport.pl

Lub zadzwoń

+48 666 688 899

Produkt dostępny w wariantach:

* Wymagane pola

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Nr katalogowy SSXM026
Model auta Clubman Cooper S
Marka auta Mini
Rodzaj części Wydech
Producent części Milltek
Kategorie Tuning Mini Clubman R55, Wydech Mini Clubman R55, Oferta Milltek dla samochodów Mini Clubman R55, Wydech Milltek Mini Clubman R55,
Opis
Dostawa
Montaż
Producent

Milltek Sportowy układ wydechowy
Mini Clubman Cooper S (R55)

Sportowy układ wydechowy składający się z dwóch tłumików tylnych, sekcji przedniej oraz sekcji środkowej. W skład zestawu wchodzą dwie końcówki wydechu.

  • Produkt fabrycznie nowy.
  • Gwarancja producenta.
  • Produkowany ręcznie w 100% z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Układ wydechowy dostępny w wielu konfiguracjach. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Milltek w naszej ofercie!

Z uwagi na różnorodność oferty, wycena kosztu i czasu dostawy każdego zamówienia jest przedstawiana indywidualnie.

Część produktów wykonywana jest na zamówienie, co może wydłużyć czas oczekiwania. Dokładny czas realizacji zależny jest od ilości oraz rodzaju zakupionych produktów.

Na montaż zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi modyfikacjami.
Pełna obsługa, malowanie oraz montaż w jednym miejscu są gwarancją najlepszej jakości.
Montaż możliwy jest także u naszych autoryzowanych Partnerów.

Układy wydechowe – w zdecydowanej większości przypadków, montaż wydechu Milltek nie wymaga żadnych modyfikacji pojazdu. Instalacja jest szybka i bezinwazyjna.

Założona w 1983 roku przez entuzjastę motoryzacji firma, dzisiaj stała się jednym z wiodących producentów sportowych układów wydechowych dla stale rosnącej gamy pojazdów z całego swiata.

Choć siedziba główna Milltek Sport znajduje się w Wielkiej Brytanii, centrum rozwoju i testów mieści się w Niemczech, na kultowym torze Nürburgring. Firma projektuje, rozwija oraz testuje gamę układów wydechowych całkowicie we własnym zakresie, dbając o najwyższą jakość na każdym z etapów przygotowania i produkcji. Najnowocześniejszy sprzęt taki jak elektroczne giętarki trzpieniowe CNC czy skanery laserowe Faro 3D w połączeniu z jednym z najbardziej doświadczonych zespołów inżynierów i producentów w branży pozwala dostarczać produkty najwyższej jakości.

Wszystkie układy wydechowe Milltek Sport są produkowane ze stali nierdzewnej T304L - dając tym samym pewność, że produkty te przeznaczone są do pracy w najtrudniejszych warunkach. T304L to bowiem bardzo trwała forma stali nierdzewnej, która jest znacznie mniej podatna na degradację i odbarwienia niż wiele innych tego typu materiałów. Wszystko to umożliwiło uzyskanie certyfikatu ISO9001: 2015, a także możliwość zaoferowania szerokiej gamy produktów zatwierdzonych przez TUV w Niemczech. To, w połączeniu z ozbudowaną siecią dealerską, dostarczającą produkty do ponad 95 krajów na całym świecie, sprawia, że Milltek Sport jest jedną z najbardziej dostępnych marek na rynku części zamiennych.