Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 695

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Novitec Esteso

Po spektakularnym Novitec N-Largo na bazie Ferrari 812, tym razem przeprowadziliśmy pełną konwersję fabrycznie nowego Lamborghini. Urus urósł aż o 12 centymetrów - o tyle bowiem szersze jest nadwozie Novitec Esteso, pierwszego poszerzonego Lamborghini Urus w Polsce!

Czytaj więcej
BMW X7 M50d Maxhaust

W nowym BMW X7 M50d podjęliśmy się rozbudowy fabrycznego, aktywnego układu wydechowego. Model M50d posiada bowiem głośniki wydechu już w standardzie, jednak dzięki wymianie modułu dźwięku na sterownik Maxhaust wraz ze sterowaniem Bluetooth, jego brzmienie stało się jeszcze bardziej realistyczne!

Czytaj więcej
Porsche Cayenne Maxhaust

Kolejny Porsche Cayenne opuścił nasze bramy wyposażony w aktywny układ wydechowy Maxhaust. Aktywne układy to bowiem jedyne skuteczne rozwiązanie w kwestii poprawy dźwięku, zapewniające rasowe brzmienie benzynowego V8 z możliwością dowolnej regulacji poprzez tryby jazdy!

Czytaj więcej

Alfa Romeo Stelvio Remus

Alfa Romeo Stelvio Veloce to zdecydowanie jeden z najładniejszych aut SUV na rynku, a dzięki mocy niemal 300 KM nie pozostający w tyle z osiągami. Niestety łyżką dziegciu w tej beczce miodu jest jej dźwięk, a właściwie jego brak. Po raz kolejny już z pomocą przyszedł nam więc układ wydechowy Remus.

Czytaj więcej
Porsche 911 GT3 RSt

Kolejne już Porsche 911 991.2 GT3 RS Weissach Package w naszych progach! Tym razem zajęliśmy się żółtym egzemplarzem, jeszcze bardziej kompleksowo niż zawsze - oprócz zabezpieczenia bezbarwną folią ochronną, nałożyliśmy indywidualne oklejenie, dołożyliśmy trochę carbonu i nieco głośniejszy wydech... efekt? Sami zobaczcie.Czytaj więcej

Mercedes E Coupe Maxhaust

Co zrobić w przypadku, gdy w Mercedesie E 53 AMG Coupe brakuje sportowego dźwięku, ale jednocześnie zależy na zachowaniu komfortu jazdy? Z pomocą przychodzi aktywny układ wydechowy Maxhaust - sportowe brzmienie dostępne jest na każde wyciągnięcie ręki, po naciśnięciu jednego przycisku!

Czytaj więcej
Mercedes G 55 AMG

Prezentowany Mercedes-Benz G 55 AMG trafił do nas w celu odświeżenia jego wyglądu. Gelenda z monstrualnym silnikiem V8 Kompressor zapewniała niezrównane wrażenia z jazdy, niestety nieco już archaiczna stylizacja podążała daleko z tyłu. Kompletny lifting na szczęście całkowicie odmienił stan rzeczy!

Czytaj więcej
Lamborghini Urus Novitec

Czego może brakować w Lamborghini Urus? Chociaż to zdecydowanie najbardziej sportowy SUV świata, może brakować w nim mocy i jeszcze lepszego prowadzenia. Niebieski Urus z Just Cars Club przeszedł więc kurację wzmacniającą do niemal 750 KM oraz obniżenia zawieszenia przy pomocy renomowanych produktów Novitec.

Czytaj więcej

porsche panamera maxhaust

Następne Porsche opuściło nasze bramy wyposażone w aktywny układ wydechowy Maxhaust. Model Panamera najnowszej generacji 971 zyskał dzięki temu sportowe brzmienie pasujące do jego wizerunku oraz osiągów - co istotne, dzięki możliwości całkowitego wyciszenia nie wpływające na komfort codziennej jazdy!

Czytaj więcej

Mazda MX-5

Dwie, niemal identyczne Mazdy MX-5 przyjechały do nas na kompleksowe modyfikacje. Zadbaliśmy o ich lepszy wygląd, nadanie sportowego brzmienia oraz poprawę właściwości jezdnych - wszystko to za sprawą produktów Remus oraz H&R.

Czytaj więcej
Range Rover Sport

Range Rover Sport 5.0 V8 Supercharged przeszedł przez prace z zakresu tuningu, detailingu oraz oklejenia. Samochód wyposażyliśmy w sportowy układ wydechowy Quicksilver, dodatkowo odświeżając zarówno nadwozie jak i wnętrze a następnie zabezpieczyliśmy lakier bezbarwną folią ochronną. Kompleksowo, w jednym miejscu!

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 695

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5