Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 935

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ferrari 812 Superfast Novitec

Choć to już siódme Ferrari 812 Superfast jakie opuszcza nasze bramy, zdecydowanie jedno z najbardziej wyjątkowych. Wszystko za sprawą lakieru Tailor Made Blue Elettrico. Naszym zadaniem było zabezpieczenie w całości indywidualnego lakieru bezbarwną folią ochronną XPEL, okraszając to montażem carbonów Novitec - by Ferrari stało się jeszcze lepsze.

Czytaj więcej
BMW M240

Aktywny układ wydechowy Maxhaust został tym razem zamontowany w sportowym BMW M240i. Najpopularniejsza specyfikacja składająca się z 1 głośnika niskotonowego, 1 głośnika wysokotonowego oraz najnowocześniejszej jednostki sterującej Maxhaust Bridge sprawiła, że brzmienie zyskało dużo głębi i charakteru, który współgra z wyglądem tego unikatowego BMW!

Czytaj więcej

REALIZACJA: BMW X5 M60i G05

16.05.2024 11:31

BMW X5 G05

Nowe BMW X5 M60i przeszło w naszym serwisie szereg zabiegów wpływających na jego wygląd, osiągi oraz ochronę. Zamontowaliśmy kompletny pakiet aerodynamiczny, gwintowane zawieszenie KW, felgi VOSSEN, całe auto zabezpieczyliśmy bezbarwną folią ochronną XPEL a na koniec wykonaliśmy indywidualny projekt carbonowych pasów.

Czytaj więcej

REALIZACJA: BMW M4 G82 Remus

16.05.2024 10:40

BMW M4 G82 Remus

Kolejny egzemplarz BMW M4-ki wyposażyliśmy w bestsellerowy wydech Remus, tym razem w jego najgłośniejszej specyfikacji racing downpipe-back. System uzupełniliśmy o komplet emulatorów Leib, dzięki czemu całość bezproblemowo współgra z elektroniką BMW!

Czytaj więcej
Audi RS3 Milltek

400 konny super kompakt - Audi RS3 8Y - przyjechał do nas w celu maksymalnego wydobycia dźwięku i mocy bez utraty gwarancji. Zamontowaliśmy więc układ wydechowy Milltek GPF-Back oraz carbonowy układ dolotowy Eventuri - teraz RS3 brzmi tak jak powinno!

Czytaj więcej
Ford Focus ST Maxton

Prezentowany Ford Focus ST prosto z salonu przyjechał do naszej siedziby w celu poprawy wyglądu oraz kompleksowego zabezpieczenia najlepszymi powłokami ceramicznymi Gtechniq. Teraz gotowy jest na trudy codziennej eksploatacji.

Czytaj więcej
Ferrari 296 GTB Novitec

Kolejne nowe Ferrari prosto z salonu w naszych rękach! Tym razem zajęliśmy się pierwszym hybrydowym V6 z Maranello. Ferrari 296 GTB uwolniło swoje brzmienie dzięki montażowi układu wydechowego Novitec, a o bezstresowe czerpanie przyjemności z jazdy dba bezbarwna folia ochronna XPEL, którą zaaplikowaliśmy na całe nadwozie oraz szybę czołową.

Czytaj więcej
Mercedes AMG GT 63 Capristo

Kolejny Mercedes-AMG GT63S po zabezpieczeniu u nas bezbarwną folią ochronną XPEL. wrócił na montaż układu wydechowego Capristo. Dzięki temu auto nie tylko obłędnie wygląda a jego lakier jest najlepiej chroniony ale w końcu równie dobrze brzmi!

Czytaj więcej

REALIZACJA: BMW M4 G82 Remus

11.04.2024 10:00

BMW M4 G82 Remus

Kolejny projekt, który wrócił do nas na następne modyfikacje i jednocześnie kolejne BMW M4 wyposażone w wydech Remus. Egzemplarz ten wyposażyliśmy już w pakiet carbonów Vorsteiner, 3DDesign i Aero Dynamics, sprężyny obniżające H&R, okleiliśmy je też matowym PPF. Teraz czas na wisienkę na torcie - odpowiednie brzmienie!

Czytaj więcej
Lamborghini Aventador SVJ Roadster

Uwielbiamy, gdy nasze projekty wracają na kolejne modyfikacje. Szczególnie, gdy są to projekty takie jak Lamborghini Aventador SVJ Roadster Novitec. Tym razem zadbaliśmy o jeszcze więcej carbonu - uzupełniając pakiet Novitec o dodatkowe elementy w włóknie węglowym, wykonane przez nas na zamówienie.

Czytaj więcej
BMW M3 G80 Remus Vossen

BMW M3 Competition okraszona felgami Vossen i - oczywiście - sportowym układem wydechowym Remus. W prezentowanym egzemplarzu zamontowaliśmy system Racing Axle-Back z carbonowymi końcówkami, zapewniający poprawę brzmienia bez utraty gwarancji!

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 935

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5