Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 463

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ford Mustang GT 5.0 V8 Remus

Kolejnego Forda Mustanga GT 5.0 V8 wyposażyliśmy w układ wydechowy z klapami Remus. Klapowy system austriackiej firmy to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla każdego Mustanga – kolejne egzemplarze już czekają na swoją kolej!

Czytaj więcej

Jaguar F-Pace Quicksilver

Uwielbiamy towarzyszyć Klientom podczas konfigurowania nowego samochodu. Tak było również w przypadku prezentowanego Jaguara F-Pace - układ wydechowy Quicksilver został wybrany jeszcze przed odbiorem auta z salonu. Na montaż Jaguar trafił więc do nas niemal fabrycznie nowy!

Czytaj więcej

remus

Układy wydechowe to bez wątpienia jedne z najważniejszych elementów w samochodach sportowych i nie tylko – dobry układ wydechowy to bowiem nie tylko brzmienie, ale również odpowiedni wpływ na pracę silnika. Dlatego właśnie tak ważne jest odpowiednie zaplecze technologiczne przy produkcji. Bez wątpienia światowym liderem w tej dziedzinie jest REMUS!

Czytaj więcej

Volkswagen Passat CC Maxhaust

W GranSport każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie. Choć w nasze ręce trafiają głównie auta premium, z przyjemnością gościmy również pozostałe pojazdy - jak w przypadku prezentowanego Passata CC, w którym zamontowaliśmy aktywny układ wydechowy Maxhaust oraz końcówki wydechu Remus.

Czytaj więcej

Świat obiegła smutna wiadomość - po krótkiej chorobie, w wieku 63 lat zmarł założyciel jednej z największych firm tuningowych świata - Bodo Buschmann. 

Czytaj więcej
Mercedes-Benz Klasy G Maxhaust

Legendarna Gelenda trafiła w nasze ręce! Mercedes-Benz Klasy G potrzebował bowiem dźwięku adekwatnego do swojego potężnego wyglądu. W G 350d zastosowaliśmy więc aktywny układ wydechowy Maxhaust w połączeniu z końcówkami wydechu AMG.

Czytaj więcej
BMW 535d F11 Maxhaust

BMW 535d F11 to perfekcyjne połączenie rodzinnej funkcjonalności oraz sportowych aspiracji mocnego silnika diesla. Aby podkreślić dynamikę auta jednocześnie nie rezygnując z komfortu codziennej jazdy, zamontowaliśmy w nim aktywny układ wydechowy Maxhaust.

Czytaj więcej

Top Marques Monaco 2018

23.04.2018 17:02

Top Marques Monaco

W miniony weekend odbyła się jubileuszowa, 15 edycja jednych z najbardziej ekskluzywnych targów na świecie - Top Marques Monaco. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć i nas! Przygotowaliśmy dla Was zbiór najlepszych projektów tuningowych i nie tylko spotkanych w Monaco.

Czytaj więcej
Mercedes C W205 Maxhaust

Prezentowany Mercedes-Benz Klasy C (W205) to świetny przykład na to, że aktywny układ wydechowy Maxhaust jest rozwiązaniem nie tylko dla aut z silnikiem diesla. W tym przypadku Maxhaust skutecznie wspiera bowiem układ wydechowy w benzynowej Klasie C.

Czytaj więcej

REALIZACJA: BMW i8 Maxhaust

13.04.2018 10:09

BMW i8 Maxhaust

Gościliśmy ostatnio wyjątkowy samochód. Futurystyczne BMW i8 przyjechało do nas w celu uzyskania sportowego brzmienia, adekwatnego do jego wyglądu oraz osiągów. Zamierzony efekt uzyskaliśmy dzięki rewolucyjnym produktom firmy Maxhaust.

Czytaj więcej
Mercedes C 63 AMG Coupe Remus

Wyjątkowy gość w naszym serwisie. Na zmianę układu wydechowego trafił do nas Mercedes C 63 AMG Coupe (C204) - niemal legendarny już, wolnossący silnik o pojemności 6,2 litra w Klasie C robi ogromne wrażenie, również dźwiękiem. Zawsze może być jednak jeszcze lepiej co dowodzi układ Remus.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 463

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5