Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 840

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ferrari F8 Tributo Novitec

Przedstawiamy czwarte już Ferrari F8 które opuściło nasz serwis wzbogacone o modyfikacje Novitec. Tym razem zajęliśmy się wersją Tributo, a naszym zadaniem był montaż kompletnego układu wydechowego w specyfikacji racing oraz kutych kół Novitec NF10 - tak auto powinno wyjeżdżać z fabryki!

Czytaj więcej

REALIZACJA: Brabus GLS 800

20.09.2022 12:36

Brabus 800

Jedno z najszybszych aut SUV na świecie - kolejny już kompleksowo zmodyfikowany Brabus 800 na bazie Mercedesa GLS 63 AMG opuścił nasze studio uzupełniony o pełne zabezpieczenie nadwozia oraz pakietu Brabus bezbarwną folią ochronną.

Czytaj więcej
Bentley Mulsanne Mansory

Czy arystokratyczny Bentley Mulsanne może delikatnie odmienić swój wizerunek? Podjęliśmy się tego wyzwania i nadaliśmy mu jeszcze więcej indywidualności i odrobinę sportowego charakteru - w postaci montażu 22-calowych felg Mansory oraz obniżonego zawieszenia.

Czytaj więcej
Ferrari F8 Spider Novitec

Nasze bramy opuszcza kolejne Ferrari F8 wyposażone w zestaw modyfikacji Novitec. Prezentowane F8 Spider przeszło kompleksowe prace obejmujące nowy układ wydechowy, kute felgi czy montaż carbonowego pakietu aerodynamicznego. Całość zwieńczyliśmy bezbarwną folią ochronną - jak zawsze bez kompromisów!

Czytaj więcej
Mini Cooper S JCW Remus

Mini Cooper S John Cooper Works to prawdziwy, drogowy gokart. Niestety ponadprzeciętne doznania z jazdy zostały stłumione rygorystycznymi normami spalin, skutkującymi brakiem sportowego brzmienia. Zaradziliśmy temu montażem sportowego systemu Remus Racing-GPF-Back!

Czytaj więcej

Porsche 911 992 Turbo TechArt

Kompleksowe, ekskluzywne projekty to nasza specjalność przedstawiamy Porsche 911 992 Turbo TechArt. Wyjątkowe 911 ubraliśmy w kompletny pakiet aerodynamiczny TechArt z carbonu, uzupełniony o zawieszenie TechArt oraz tytanowy układ wydechowy Akrapovic. Projekt zwieńczyliśmy indywidualnym oklejeniem połączonym z zabezpieczeniem folią PPF!

Czytaj więcej
Audi RSQ8 Capristo

Audi RSQ8 to jeden z tych samochodów którego wygląd i osiągi zdecydowanie nie idą w parze z odpowiednim brzmieniem. By uwolnić dźwięk silnika V8 w kolejnym już egzemplarzu wymieniliśmy układ wydechowy na system od Capristo - renomowanego, niemieckiego producenta.

Czytaj więcej
Alfa Romeo Stelvio Remus

Dziesiątki egzemplarzy Alfy Romeo Stelvio Veloce które doposażyliśmy w układ wydechowy Remus świadczą o tym, że to prawdziwy must have! Dynamicznie stylizowana Alfa o równie sportowych osiągach niestety rozczarowuje bowiem swoim fabrycznym brzmieniem.

Czytaj więcej

Ferrari 458 Italia

Kolejne, poprawione Ferrari opuszcza nasz serwis. Tym razem zajęliśmy się niemal klasycznym już modelem 458 Italia, którego wyposażyliśmy w jednostkę sterującą wydechem Capristo - pozwalająca na regulację głośności za pomocą pilota!

Czytaj więcej
Novitec 812 GTS N-Largo

Zrobiliśmy to drugi raz! Jeden z najbardziej ekskluzywnych i zaawansowanych projektów tuningowych na świecie, limitowany do 18 egzemplarzy wyprzedanych na długo przed premierą. Z dumą przedstawiamy kolejny projekt Novitec N-LARGO, tym razem bazujący na Ferrari 812 GTS, który w całości powstał w naszym serwisie.

Czytaj więcej
Ferrari 812 Superfast Novitec

Czerwone Ferrari z silnikiem V12 pod maską - czy takie połączenie można jeszcze ulepszyć? Oczywiście, że tak! Model 812superfast wyposażyliśmy więc w carbonowy pakiet aerodynamiczny Novitec oraz felgi Vossen HF-5 w indywidualnym malowaniu, dzięki czemu stało się jeszcze bardziej wyjątkowe!

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 840

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5