Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 551

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Lamborghini urus Topcar

Przedstawiamy kolejnego tunera w naszej ofercie! Już teraz w GranSport znajdziecie również ekskluzywne dodatki Topcar, w tym gorącą nowość - carbonowy zestaw stylizacji dla Lamborghini Urus.

Czytaj więcej
Porsche Macan Maxhaust

Jeden z pierwszych w Polsce egzemplarzy Porsche Macan po faceliftingu trafił do nas fabrycznie nowy, jeszcze przed odbiorem przez Klienta. Celem wizyty był montaż aktywnego układu wydechowego Maxhaust, tak aby czerwone Porsche nie zdradzało swojego 2 litrowego silnika pod maską.

Czytaj więcej

McLaren 570S Spider Novitec

Czy pomarańczowy McLaren w wersji Spider potrzebuje dodatkowego wyróżnienia się? Oczywiście, że tak! Wspólnie z McLaren Warszawa wyposażyliśmy więc fabrycznie nowego 570S Spider w carbony Novitec.

Czytaj więcej
Porsche Panamera Turbo S

Wyjątkowe Porsche Panamera Turbo S potrzebowało radykalnej poprawy brzmienia. Podjęliśmy się wyzwania, projektując oraz montując system wykonany w jednym egzemplarzu dla prezentowanego pojazdu! Efekt? Przechodzący oczekiwania!

Czytaj więcej
Ford Mustang GT 5.0 V8 Remus

Jak zawsze Ford Mustang GT 5.0 V8 szóstej generacji zjawił się w naszym serwisie w celu poprawy brzmienia. Klapowy układ wydechowy Remus sterowany za pomocą telefonu to zdecydowanie najlepsze, dostępne rozwiązanie – zamontowany został więc również w prezentowanym aucie.

Czytaj więcej
VW Phaeton Maxhaust

Luksusowy Volkswagen Phaeton bazujący na Bentleyu Flying Spur potrzebował poprawy brzmienia - benzynowy silnik 4.2 V8 pod maską nie zapewniał bowiem adekwatnego dźwięku. Nawet przy tak dużej jednostce napędowej aktywny system Maxhaust okazał się strzałem w dziesiątkę.

Czytaj więcej
Mercedes GL X166 Brabus

Luksusowy SUV Mercedes-Benz z wysokoprężnym silnikiem pod maską potrzebował więcej mocy. Topowe samochody wymagają topowych rozwiązań, pod maskę trafił więc pakiet mocy D6S renomowanego tunera Brabus.

Czytaj więcej
Mercedes S 500 V222

Mercedes-Benz S 500L (V222) zachwycał potężnym silnikiem V8 oraz niezrównanym komfortem. Niestety skromny wygląd zewnętrzny pozostawiał wiele do życzenia, ubraliśmy go więc w kompletny zestaw stylizacji 65 AMG.

Czytaj więcej
Mercedes Klasy C W205 Maxhaust

Prezentowany Mercedes-Benz Klasy C (W205) po faceliftingu trafił do nas niemalże prosto z odbioru w salonie. Aktywny układ wydechowy Maxhaust to bowiem brak problemów z gwarancją producenta i pewność sportowego dźwięku w każdej sytuacji bez konieczności wymiany fabrycznych podzespołów!

Czytaj więcej
Mercedes-Benz S 500 Coupe Brabus

Nasz bestseller powraca! Kolejny Mercedes-Benz S 500 Coupe pojawił się u nas w celu montażu klapowego układu wydechowego Brabus połączonego z oryginalnym dyfuzorem oraz końcówkami od modelu 63 AMG. 

Czytaj więcej
porsche panamera maxhaust

Kolejne Porsche Panamera w wersji Diesel wyposażyliśmy w aktywny układ wydechowy Maxhaust. Aktywny system to bowiem jedyne skuteczne rozwiązanie w kwestii zapewnienia sportowego dźwięku we wszystkich autach z silnikami wysokoprężnymi - w tym Porsche.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 551

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5