Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 735

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
McLaren 720S Novitec

Czy McLaren może zostać uznany jako nudny i pospolity? Oczywiście! Prezentowany egzemplarz modelu 720S trafił więc do naszego serwisu, a powstały efekt końcowy to połączenie wytycznych Klienta wraz z naszymi pomysłami - tworząc tym samym kolejny, wyjątkowy w skali kraju projekt!

Czytaj więcej
Mercedes S Coupe

Prezentowany Mercedes-Benz Klasy S Coupe trafił do nas jeszcze w dniu odbioru z salonu. Zajęliśmy się nim w pełni kompleksowo, realizując usługi z zakresu tuningu, detailingu oraz wrappingu. W efekcie po kilku tygodniach prac nowy samochód zmienił się całkowicie nie do poznania!

Czytaj więcej
Ferrari F8 Tributo Novitec

Jedna z najbardziej wyczekiwanych przez nas tuningowych premier roku. Ferrari F8 Tributo zostało ubrane w kompletny pakiet modyfikacji od Novitec - jak zawsze w postaci mnóstwa włókna węglowego, personalizowanych felg kutych czy wyczynowych układów wydechowych!

Czytaj więcej
BMW M2 Remus

Kolejne BMW M z filtrem GPF uwolniło swoje brzmienie! Tym razem zajęliśmy się wyjątkowym M2 CS - a zrobiliśmy to oczywiście przy pomocy układu wydechowego Remus Racing GPF-Back z carbonowo-tytanowymi końcówkami wydechu.

Czytaj więcej

REALIZACJA: Brabus 800

13.01.2021 12:36

Brabus 800

Prezentowany Brabus 800 - dla odmiany - trafił do nas z Bottrop, już w całości zmodyfikowany. Naszym zadaniem było jednak jego kompleksowe zabezpieczenie, w końcu jeżeli chodzi o pracę przy zmodyfikowanych w Brabus Mercedesach, nie mamy sobie równych!

Czytaj więcej
Lamborghini Aventador

Lamborghini Aventador SVJ Roadster to następny hipersamochód który opuścił nasze studio. 1 z 800 sztuk na świecie, przyjechał do nas w celu kompleksowego zabezpieczenia na najwyższym poziomie. Bardzo wymagające pod tym względem nadwozie w całości pokryliśmy bezbarwną folią ochronną, wzbogaconą o topowy pakiet detailingowy Prestige.

Czytaj więcej
Mercedes S Coupe

Mercedes-Benz S 63 AMG Coupe przyjechał do nas w celu odświeżenia wyglądu. Białym AMG zajęliśmy się więc kompleksowo - dyfuzor z końcówkami wydechu oraz spoiler Brabus uzupełniliśmy o pełną konwersję przodu na model MOPF oraz ujednoliciliśmy kolorystykę zastępując chromowane elementy kolorem czarnym. Efekt? Auto jak nowe!

Czytaj więcej
Lamborghini Aventador S Novitec

Udoskonalić doskonałe - kolejne Lamborghini Aventador opuściło nasze studio po ekskluzywnej personalizacji. Prezentowany egzemplarz wyposażyliśmy bowiem w pakiet carbonów Novitec oraz Mansory, które nadały Lambo jeszcze więcej charakteru!

Czytaj więcej

REALIZACJA: Brabus 700 Coupe

21.12.2020 12:36

Brabus 700

Nie zwalniamy tempa. W naszym serwisie zagościł kolejny Brabus - tym razem w postaci modelu 700 Coupe! Kompletny pakiet stylizacyjny z carbonu, kute felgi Monoblock Z, modyfikacje mechaniczne a do tego zmiana koloru nadwozia na czarną satynę - tego przepisu nie trzeba poprawiać, jest idealny.

Czytaj więcej

REALIZACJA: Brabus S 63 AMG

17.12.2020 08:36

Brabus S 63 AMG

Prezentowany projekt wykonaliśmy już kilka miesięcy temu, a lista modyfikacji jest tak długa, że nie zmieściłaby się w tym poście. Przedstawiamy naszą kolejną, dużą realizację - w postaci kompletnej przebudowy Mercedesa S 63 AMG na wersję Brabus, wraz ze zmianą koloru nadwozia.

Czytaj więcej

REALIZACJA: Ford GT

11.12.2020 12:12

Ford GT

Po raz kolejny podnosimy poprzeczkę w kompleksowej obsłudze samochodów premium! Absolutnie wyjątkowy hipercar został przez nas w pełni zabezpieczony bezbarwną folią ochronną zarówno z zewnątrz jak i w środku, zajęliśmy się również jego personalizacją ściśle według projektu Klienta - po raz pierwszy w Polsce na bazie unikatowego Forda GT.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 735

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5