Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 509

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ford Mustang GT 5.0 V8 Remus

Klapowy układ wydechowy Remus ze sterowaniem głośnością za pomocą telefonu trafił do kolejnego Forda Mustanga GT 5.0 V8. 5-litrowy silnik w końcu uwolnił swój potencjał, a co najważniejsze – dzięki regulacji głośności pozostał dalej użyteczny w codziennych warunkach.

Czytaj więcej

REALIZACJA: Audi A5 Maxhaust

20.09.2018 11:42

Audi A5 Maxhaust

W Audi A5 TDI naszym zadaniem była poprawa brzmienia wysokoprężnej jednostki napędowej. Postawiliśmy oczywiście na najlepsze rozwiązanie na rynku - aktywny układ wydechowy Maxhaust, dzięki któremu A5 brzmieniem zawstydza nawet sportowe RS5!

Czytaj więcej
BMW M550i G30 Remus

BMW M550i G30 to model pozycjonowany tylko o półkę niżej od topowego M5. Silnik V8 o pojemności 4,4 litra generuje ponad 460 KM, co zapewnia niepozornej limuzynie iście sportowe osiągi. Zadbaliśmy więc o to, aby w parze z nimi podążało brzmienie 8-cylindrowej jednostki.

Czytaj więcej
Honda Civic Type-R FK8 Remus

Następny Civic Type-R FK8 zaskakuje swoim nowym brzmieniem! Japoński hot-hatch zyskał bowiem sportowy układ wydechowy Remus z klapami sterowanymi za pomocą telefonu – prawdziwą pozycję obowiązkową dla każdego Type-R.

Czytaj więcej

BMW 7 G12 Maxhaust

Flagowa limuzyna BMW w najnowszej odsłonie - model serii 7 G12 - zyskała potęzne brzmienie adekwatne do swoich rozmiarów oraz statusu. Wszystko to oczywiście za sprawą aktywnego układu wydechowego Maxhaust.

Czytaj więcej

Mercedes CLA Carlsson

Prezentowany Mercedes-Benz CLA trafił do nas nowy, prosto z odbioru w salonie. Konfigurację tuningu ustaliliśmy z Klientem już na etapie zamawiania auta, dzięki czemu wszystkie elementy dopasowane zostały do specyfikacji i oczekiwały na montaż na długo przed przekazaniem samochodu!

Czytaj więcej

Alfa Romeo Stelvio Remus

Kolejna włoszka trafiła w nasze ręce. W 280 konnej Alfie Romeo Stelvio zajęliśmy się poprawą akustyki – niestety fabryczne brzmienie mocno odbiegało od oczekiwań naszego Klienta. Receptą okazał się jak zawsze układ wydechowy Remus.

Czytaj więcej
BMW 5 G30 Hamann

Świetna wiadomość dla posiadaczy BMW Serii 5 G30 oraz G31 - kompletny pakiet modyfikacji Hamann jest już dostępny w naszym sklepie! Elementy stylistyczne, felgi, układy wydechowe czy podniesienia mocy - przeniosą BMW 5 na wyższy poziom.

Czytaj więcej
BMW M550d G30 Maxhaust

Tym razem w sportowe brzmienie aktywnego układu wydechowego Maxhaust wyposażyliśmy BMW M550d G30. 400 KM oraz 760 Nm z najmocniejszego diesla w ofercie zapewniają odpowiednie osiągi, jednak jak zawsze w przypadku silników wysokoprężnych - potrzebują wsparcia Maxhaust.

Czytaj więcej
Porsche Panamera Turbo TechArt

Czy 550 konne Porsche Panamera Turbo 971 może okazać się zbyt słabe? Dla naszych Klientów, owszem. Przyszliśmy więc z pomocą i w prezentowanym aucie podnieśliśmy parametry do 640 KM dzięki produktom niemieckiego tunera TechArt. 

Czytaj więcej
Mercedes S 63 AMG Coupe Remus

Uwielbiamy pracę przy Mercedesie S 63 AMG Coupe. Luksusowe coupe z mocarnym V8 pod maską zachwyca komfortem i osiągami, jednak inżynierowie AMG nie popisali się w kwestii układu wydechowego. Z przyjemnością prezentujemy więc kolejny egzemplarz wyposażony w układ wydechowy Remus.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 509

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5