Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 572

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Mercedes S W222 Maxhaust

Mercedes-Benz Klasy S Long po faceliftingu przyjechał do nas świeżo po odbiorze z salonu. Wersja S400d choć zapewnia oczekiwany komfort i osiągi, zawodzi w kwestii brzmienia. Receptą okazał się oczywiście aktywny układ wydechowy Maxhaust w topowej konfiguracji.

Czytaj więcej

Ford Mustang Remus

Bestsellerowy układ wydechowy Remus z klapami dla Forda Mustanga VI doczekał się swojego następcy, dedykowanego pojazdom po faceliftingu! System wyposażony w klapy oraz cztery końcówki wydechu w wielu wersjach do wyboru po raz kolejny wzniesie brzmienie Mustangów na nowy poziom.

Czytaj więcej

Ferrari 458 Spider

Ferrari 458 Spider przeszło kompleksowe, wykonane ściśle według indywidualnego projektu, modyfikacje. Efekt końcowy - oparty o topowe produkty takich marek jak Novitec czy Capristo - zdecydowanie zwraca uwagę i nadaje Ferrari niezwykle oryginalny wygląd. 

Czytaj więcej

Audi A6 Maxhaust

Szybka i skuteczna modyfikacja Audi A6 C7. Trafił do nas bowiem model 3.0 TDI Competition wyposażony fabrycznie w aktywny układ wydechowy Maxhaust, a naszym zadaniem była jego rozbudowa o lepszy moduł dźwięku i moduł sterowania telefonem.

Czytaj więcej

BMW 5 F10 Maxhaust

Kolejne BMW Serii 5 zyskało nowe, sportowe brzmienie. W tym przypadku aktywny układ wydechowy Maxhaust trafił do modelu 528i F10, z 2-litrowym silnikiem benzynowym pod maską. Teraz niewielka benzyna swoim brzmieniem dorównuje jednostkom V8!

Czytaj więcej

Audi A7 Maxhaust

W celu montażu aktywnego układu wydechowego Maxhaust zjawiło się u nas Audi A7 50 TDI najnowszej generacji. Nowe A7 pomimo atrakcyjnego wyglądu nie zapewniało żadnego dźwięku, aktywny system Maxhaust to więc jedyne, skuteczne rozwiązanie problemu! 

Czytaj więcej

Mercedes-Benz S 500 Coupe

W naszym serwisie mieliśmy przyjemność gościć kolejny już egzemplarz Mercedesa Klasy S 500 Coupe. Nowy bodykit, układ wydechowy oraz szereg pozostałych dodatków sprawiają, że auto całkowicie zmieniło swój wizerunek!

Czytaj więcej

Infiniti Q60 Coupe Maxhaust

Na montaż aktywnego układu wydechowego Maxhaust trafił do nas nietypowy pacjent - Infiniti Q60 Coupe z benzynowym silnikiem V6 pod maską. Pomimo ponad 400 koni mocy jego dźwięk mocno odbiegał od oczekiwań. Postawiliśmy więc na aktywny system Maxhaust będący rewelacyjną alternatywą dla konwencjonalnych wydechów.

Czytaj więcej

Audi A5 Maxhaust

Audi A5 Sportback z silnikiem TDI pod maską potrzebowało sportowego dźwięku. Tradycyjnie w tego typu sytuacjach sięgamy po aktywny układ wydechowy Maxhaust stanowiący jedyne, skuteczne rozwiązanie braku brzmienia silników Diesla.

Czytaj więcej

Mercedes C 43 AMG Maxhaust

Montaż aktywnego wydechu Maxhaust w Mercedesie AMG? Czemu by nie! W najnowszym Mercedesie C 43 AMG Coupe zainstalowany został aktywny system w topowej konfiguracji, którego zadaniem jest wspomaganie fabrycznego układu wydechowego. 

Czytaj więcej

Audi A6 Maxhaust

Audi A6 Avant z silnikiem TDI pod maską zgłosiło się do nas w celu poprawy brzmienia. Jak zawsze przy pracy z silnikami wysokoprężnymi postawiliśmy na jedyne skuteczne rozwiązanie w postaci aktywnego układu wydechowego Maxhaust.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 572

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5