Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 477

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Mercedes-Benz Klasy S Maxhaust

Mercedes-Benz Klasy S (V222) w wersji Long przyjechał do naszego serwisu na montaż aktywnego układu wydechowego Maxhaust aż z Niemiec. W przedłużanej Klasie S zastosowaliśmy oczywiście topową wersję systemu stawiając na najwyższą jakość oraz najlepszy dźwięk.

Czytaj więcej
Mercedes-Benz S 400 Coupe

Uwielbiamy pracować przy Mercedesach Klasy S, szczególnie w wersji Coupe. Auta te stanowią klasę samą w sobie w dziedzinie luksusu i dopracowania. Czasami jednak nasi Klienci wymagają czegoś więcej - tak było również w tym przypadku.

Czytaj więcej
Honda Civic Type-R FK8 Remus

Kolejna Honda Civic Type-R FK8 przyjechała do naszego serwisu w celu montażu klapowego układu wydechowego Remus sterowanego za pomocą telefonu. Topowe rozwiązanie dla jednego z topowych hot-hatch!

Czytaj więcej

Mercedes E Coupe Maxhaust

Najnowszy Mercedes-Benz Klasy E Coupe (C238) w benzynowej wersji E 300 trafił do nas w celu zapewnienia sportowego brzmienia bez negatywnego wpływu na komfort jazdy. W "małej eSce" zamontowaliśmy więc aktywny układ wydechowy Maxhaust.

Czytaj więcej

REALIZACJA: Audi Q5 Maxhaust

28.06.2018 11:00

Audi Q5 Maxhaust

Audi Q5 które mieliśmy okazję gościć w naszym serwisie to kolejny dowód, że aktywne układy wydechowe Maxhaust sprawdzają się świetnie nie tylko w pojazdach z silnikami diesla. Tym razem aktywny dźwięk trafił bowiem do benzynowego SUVa.

Czytaj więcej

Bentley Bentayga Quicksilver

Podjęliśmy się wyzwania poprawy brytyjskiego arystokraty. Bentley Bentayga trafił do naszego serwisu w celu zapewnienia brzmienia adekwatnego dla marki - czego niestety nie gwarantował pracujący pod maską silnik V8 Diesel. Postawiliśmy na równie brytyjską markę - Quicksilver Exhausts.

Czytaj więcej

BMW 5 G30 Maxhaust

Najnowsze BMW serii 5 G30 z silnikiem diesla pod maską zyskało sportowe brzmienie dzięki aktywnemu układowi wydechowemu Maxhaust. 

Czytaj więcej

Maserati Levante Maxhaust

Przedstawiamy następne Maserati które mieliśmy przyjemność modyfikować. Tym razem zajęliśmy się modelem Levante z silnikiem wysokoprężnym pod maską, które niestety nie zapewniało odpowiedniego dla tej marki brzmienia. Receptą okazał się jak zawsze w takich przypadkach Maxhaust.

Czytaj więcej
Audi RS4 B9 Remus

Z przyjemnością prezentujemy gorącą nowość prosto z Austrii – kompletny układ wydechowy z klapami oraz carbonowymi końcówkami dla Audi RS4 B9!

Czytaj więcej
BMW X6 F16 Maxhaust

Przedstawiamy kolejną z naszych bestsellerowych modyfikacji. Następne BMW X6 F16 z silnikiem diesla pod maską trafiło do nas oczywiście w celu montażu aktywnego układu wydechowego Maxhaust.

Czytaj więcej
Ford Mustang GT 5.0 V8 Remus

Mustangi nigdy nam się nie znudzą! Kolejny przedstawiciel amerykańskiej motoryzacji z 5 litrowym silnikiem V8 zyskał u nas rasowe brzmienie  dzięki zastosowaniu sportowego układu wydechowego Remus z możliwością regulacji głośności za pomocą pilota.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 477

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5