„Kaizo” = „Przebudowa”.

Liberty Walk nie jest zainteresowane zwykłym tuningiem samochodów. W dawniejszych czasach w Japonii, „Kaido Racers” - jak ich nazywano - stylizowali swoje samochody usuwając zderzaki, montując reflektory z innych modeli oraz wycinając i instalując szersze błotniki. To są korzenie starej szkoły, tradycyjnej, japońskiej kultury modyfikacji samochodów. Niektórzy kochają tę kulturę, inni nienawidzą - a LB WORKS przybrało ten oldschoolowy styl „Bosozoku” i dostosowało go do najlepszych samochodów na świecie!

Aby zrozumieć skąd pochodzą korzenie LB WORKS, należy przyjrzeć się człowiekowi, od którego wszystko się zaczęło: Wataru Kato z Liberty Walk.

W 2008 roku przyszedł do niego dobry przyjaciel i klient firmy Kato, wyrażając chęć posiadania nowszego Lamborghini niż Diablo, które miał już w garażu. Jego mniejsza unikalność oraz agresywność od starszego modelu sprawiła jednak, że po zakupie samochodu Kato stanął przed wyzwaniem zbudowania body kitu Liberty Walk dla Lamborghini Murcielago. To był początek marki LB PERFORMANCE.

Obecnie po Japonii jeździ ponad 200 samochodów LB WORKS, a ponad 350 LB WORKS w innych krajach na całym świecie. Liberty Walk niedawno zaczął opracowywać również nową linię zestawów karoserii do tańszych samochodów pod nazwą LB STANCE. Każdy samochód LB WORKS jest budowany ręcznie, w indywidualnej specyfikacji tylko dla swojego właściciela, tak aby wszystkie projekty pozostawały unikalne i wyróżniały się japońskim duchem indywidualizmu.

Kliknij i przeczytaj więcej informacji...

Wybierz markę samochodu:

aby zobaczyć ofertę dedykowaną konkretnej marce kliknij w poniższe logo