Strona główna

O nas

gransport_logo_red

GranSport jest wiodącą firmą na rynku dóbr luksusowych oferującą kompleksową obsługę samochodów ekskluzywnych.

Gransport to

Nowa jakość

w branży.

Nasza firma powstała w 2012 roku, jednak solidne zaplecze oraz doświadczenie i pasja ludzi, którzy za nią stoją są znacznie bogatsze.

GRANSPORT – LIDER MODYFIKACJI AUT PREMIUM W POLSCE

Główną ideą, która od początku przyświecała powstaniu GranSport, było przejęcie wszelkich uciążliwych obowiązków właścicieli aut ekskluzywnych, zapewniając im profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.
Kluczowym obszarem działalności GranSport jest tuning samochodów klasy premium i supercar. Aby sprostać najwyższym wymaganiom Klientów, nasza oferta jest nieustannie poszerzana o kolejne usługi na najwyższym poziomie. Staranny dobór partnerów pozwala mieć bowiem pewność pełnej satysfakcji z efektu końcowego każdego projektu, dlatego nasze portfolio opiera się wyłącznie na topowych markach tuningowych z całego świata.
armchair

Luksusowy tuning

GranSport to również filozofia concierge, czyli realizacja zlecenia z minimalnym zaangażowaniem Klienta tak, aby oszczędzać jego czas, nerwy oraz zmaksymalizować pozytywne emocje związane z użytkowaniem najbardziej ekscytujących aut na ziemi.

Wszystkie usługi w GranSport dopasowane są ściśle do wymagań Klientów. Zapewniamy możliwość odbioru auta z dowolnego, wskazanego przez Klienta miejsca specjalistyczną lawetą oraz dostarczenie go po wykonaniu wszystkich prac.

company-car

Wszystkie modyfikacje wykonywane są natomiast w naszej siedzibie w Poznaniu, gdzie w jednym miejscu świadczymy usługi modyfikacji mechanicznych i stylistycznych, usługi detailingowe czy oklejanie pojazdów. Stworzyliśmy jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie wyjątkowe auta dopieszczane są pod czujnym okiem najlepszych specjalistów, co pozwala zapewnić najwyższą jakość na każdym etapie prac.

company-car

Niespotykana wcześniej na rynku polskim obsługa na takim poziomie, zapewniła nam grono stałych, zaprzyjaźnionych kontrahentów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszych zadowolonych Klientów!