Strona główna

O nas

gransport_logo_red

GranSport jest wiodącą firmą na rynku dóbr luksusowych oferującą kompleksową obsługę samochodów luksusowych.

Gransport to

Nowa jakość

w branży.

Firma została otwarta w 2012 roku, jednak solidne zaplecze oraz doświadczenie i pasja ludzi, którzy za nią stoją są znacznie bogatsze.

GRANSPORT – LIDER MODYFIKACJI AUT PREMIUM W POLSCE

Główną ideą, która od początku przyświecała powstaniu GranSport, było przejęcie wszelkich uciążliwych obowiązków właścicieli aut ekskluzywnych, zapewniając im profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.
Kluczowym obszarem działalności GranSport jest tuning samochodów klasy premium i supercar. Aby sprostać najwyższym wymaganiom Klientów, oferta jest nieustannie poszerzana o kolejne usługi na najwyższym poziomie. Staranny dobór partnerów pozwala mieć pewność pełnej satysfakcji z efektu końcowego każdego projektu.
armchair

Luksusowy tuning

GranSport to również filozofia concierge, czyli realizacja zlecenia z minimalnym zaangażowaniem Klienta tak, aby oszczędzać jego czas, nerwy oraz zmaksmymalizować pozytywne emocje związane z użytkowaniem najbardziej ekscytujących aut na ziemi.

Wszystkie usługi w GranSport dopasowane są ściśle do wymagań klientów. Salon firmowy znajduje się we Poznaniu, przy czym zasięg działania obejmuje całą Europę. To od klienta zależy czy usługa ma odbyć się w siedzibie firmy, czy we wskazanym miejscu. Firma posiada możliwość odbioru auta z dowolnego, wskazanego przez Klienta miejsca specjalistyczną lawetą oraz dostarczenie go po wykonaniu wszystkich prac.

company-car

Niespotykana wcześniej na rynku polskim obsługa na takim poziomie, zapewniła firmie grono stałych, zaprzyjaźnionych Klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszych zadowolonych Klientów!