Strona główna

Folie ochronne

armchair

Niewidzialna tarcza

Zarówno podczas codziennej jazdy po mieście, jak i w czasie dłuższych, dalszych podróży karoseria samochodu jest narażona na liczne uszkodzenia. Drobiny piasku i pyłu, żwir, drobne kamienie leżące na jezdni – wszystko to może być przyczyną powstawania rys, mikrouszkodzeń, hologramów i innych szkód w lakierze. Zwłaszcza odkąd lakiery twarde, które były powszechnie stosowane przez długie lata, zostały zastąpione lepszymi dla środowiska lakierami miękkimi. 

IDEALNIE PRZEZROCZYSTE FOLIE OCHRONNE PPF

Nałożenie folii ochronnej to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie karoserii samochodu przed zniszczeniami. Jednocześnie bardzo wytrzymała i całkowicie przezroczysta, folia ochronna to niewidzialna warstwa ochronna, która nie zmienia ani koloru, ani struktury lakieru.
Działanie folii i jej wygląd utrzymują się od 5 do nawet 7 lat normalnego użytkowania pojazdu. Dzięki temu twój samochód może dłużej wyglądać jak nowy – a to przekłada się na realne zyski przy odsprzedaży. Folie nakładane są bez użycia ostrych narzędzi, dzięki czemu karoseria nie jest narażona na uszkodzenie.
company-car