Firma Eventuri została założona przez zespół inżynierów oraz entuzjastów - wszyscy z nich podzielają pasję do samochodów i najlepszych osiągów. Po wielu latach korzystania z najróżniejszych układów dolotowych w swoich własnych samochodach i równie wielu rozczarowaniach nimi, postanowiono wziąć sprawy w swoje ręce - wyznaczać nowe standardy w projektowaniu i technologiach układów dolotowych, a przede wszystkim - konstruować systemy, które zapewniają realne korzyści.

Systemy Eventuri są intensywnie rozwijane przy użyciu najnowocześniejszych metod projektowania, testowania i prototypowania. Koncentrując się na wydajności, każdy projekt przechodzi analizę CFD, a następnie jest weryfikowany na etapie prototypu poprzez objętościowy przepływ powietrza, temperaturę wlotu i obszerne testy dynamometryczne. Dla każdego komponentu dobierane są tylko najlepsze materiały - nawet w zakresie doboru elementów złączeniowych i mocowań, aby zapewnić, że jakość produktu końcowego nie ma sobie równych.

Po wielu latach rozczarowań typowymi dolotami na rynku części zamiennych, z dumą podnosimy poprzeczkę i tworzymy układy dolotowe, które wyznaczają nowy standard i naprawdę poprawiają osiągi Twojego pojazdu.

Kliknij i przeczytaj więcej informacji...

Wybierz markę samochodu:

aby zobaczyć ofertę dedykowaną konkretnej marce kliknij w poniższe logo