Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 697

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Honda Civic Type-R FK8 Remus

Japoński hot-hatch opuścił nasze bramy jeszcze bardziej HOT! Wszystko to dzięki instalacji klapowego układu wydechowego Remus z nowymi końcówkami, sterowanym za pomocą aplikacji na telefon. Teraz Type-R w końcu brzmi jak na niego przystało.

Czytaj więcej
Mercedes GLC Coupe Maxhaust

Tym razem - dla odmiany od popularnych w naszym serwisie modeli GLE oraz GLS - na montaż aktywnego układu wydechowego Maxhaust trafił do nas mniejszy SUV Mercedesa, w najnowszej wersji GLC 200d. Tym samym zyskał on rasowe brzmienie, bez ryzyka utraty fabrycznej gwarancji!

Czytaj więcej
Ford Mustang Maxhaust

Ford Mustang i aktywny układ wydechowy Maxhaust? Wbrew pozorom, to perfekcyjne połączenie! Mustang z silnikiem 2.3 Ecoboost zyskał bowiem brzmienie rasowego V8, charakterystyczne dla tych legendarnych samochodów - czego nie zapewni niestety konwencjonalny układ wydechowy.

Czytaj więcej

Lamborghini Aventador Novitec

Kolejny Lamborghini Aventador trafił w nasze ręce. Tym razem naszym zadaniem było postawienie "kropki nad i" w projekcie Batventadora - w postaci montażu tylnego skrzydła od Novitec Torado. Efekt? Prawdziwie spektakularny!

Czytaj więcej
Lamborghini Urus Novitec

Po spektakularnym Novitec N-Largo na bazie Ferrari 812, tym razem przeprowadziliśmy pełną konwersję fabrycznie nowego Lamborghini. Urus urósł aż o 12 centymetrów - o tyle bowiem szersze jest nadwozie Novitec Esteso, pierwszego poszerzonego Lamborghini Urus w Polsce!

Czytaj więcej
BMW X7 G07 Maxhaust

W nowym BMW X7 M50d podjęliśmy się rozbudowy fabrycznego, aktywnego układu wydechowego. Model M50d posiada bowiem głośniki wydechu już w standardzie, jednak dzięki wymianie modułu dźwięku na sterownik Maxhaust wraz ze sterowaniem Bluetooth, jego brzmienie stało się jeszcze bardziej realistyczne!!

Czytaj więcej
Porsche Cayenne Maxhaust

Kolejny Porsche Cayenne opuścił nasze bramy wyposażony w aktywny układ wydechowy MAXHAUST. Aktywne układy to bowiem jedyne skuteczne rozwiązanie w kwestii poprawy dźwięku, zapewniające rasowe brzmienie benzynowego V8 z możliwością dowolnej regulacji poprzez tryby jazdy!

Czytaj więcej
Alfa Romeo Stelvio Remus

Alfa Romeo Stelvio Veloce to zdecydowanie jeden z najładniejszych aut SUV na rynku, a dzięki mocy niemal 300 KM nie pozostający w tyle z osiągami. Niestety łyżką dziegciu w tej beczce miodu jest jej dźwięk, a właściwie jego brak. Po raz kolejny już z pomocą przyszedł nam więc układ wydechowy Remus.

Czytaj więcej
Porsche 911 GT3 RS

Kolejne już Porsche 911 991.2 GT3 RS Weissach Package w naszych progach! Tym razem zajęliśmy się żółtym egzemplarzem, jeszcze bardziej kompleksowo niż zawsze - oprócz zabezpieczenia bezbarwną folią ochronną, nałożyliśmy indywidualne oklejenie, dołożyliśmy trochę carbonu i nieco głośniejszy wydech... efekt? Sami zobaczcie.

Czytaj więcej
Mercedes E Coupe Maxhaust

Co zrobić w przypadku, gdy w Mercedesie E 53 AMG Coupe brakuje sportowego dźwięku, ale jednocześnie zależy na zachowaniu komfortu jazdy? Z pomocą przychodzi aktywny układ wydechowy Maxhaust - sportowe brzmienie dostępne jest na każde wyciągnięcie ręki, po naciśnięciu jednego przycisku!

Czytaj więcej
Mercedes G 55 AMG

Prezentowany Mercedes-Benz G 55 AMG trafił do nas w celu odświeżenia jego wyglądu. Gelenda z monstrualnym silnikiem V8 Kompressor zapewniała niezrównane wrażenia z jazdy, niestety nieco już archaiczna stylizacja podążała daleko z tyłu. Kompletny lifting na szczęście całkowicie odmienił stan rzeczy!

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 697

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5