Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 561

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Audi S5 Capristo

Audi S5 z kultowym silnikiem 4.2 V8 potrzebowało uwolnienia jego rasowego brzmienia. W tym przypadku wybór był bezkompromisowy - do auta trafił jeden z najbardziej zaawansowanych systemów, klapowy układ wydechowy Capristo sterowany pilotem.

Czytaj więcej

Mercedes S 500 Coupe Brabus

Po raz kolejny podjęliśmy się modyfikacji Mercedesa S 500 Coupe w oparciu o komponenty Brabus oraz oryginalne części Mercedes-AMG. Połączenie układu wydechowego uwalniającego dźwięk silnika V8 ze stylizacją AMG, dodaje stonowanemu Coupe sportowego charakteru.

Czytaj więcej

Mercedes S W222 Maxhaust

Luksusowy Mercedes-Benz Klasy S Long zyskał nowe, adekwatne dla dużej limuzyny brzmienie. Jak zawsze w przypadku wersji z silnikami diesla postawiliśmy oczywiście na rozwiązanie w postaci aktywnego układu wydechowego Maxhaust.

Czytaj więcej

REALIZACJA: Audi Q7 Maxhaust

07.02.2019 14:02

Audi Q7 Maxhaust

Prosto z odbioru w salonie na montaż aktywnego układu wydechowego Maxhaust trafiło do nas prezentowane, białe Audi. Nowe Q7 zyskało więc system znany z modelu SQ7 jednak oparty na zdecydowanie nowocześniejszych, lepiej brzmiących komponentach. 

Czytaj więcej
Mercedes S Coupe Maxhaust

Mercedes-Benz S 400 Coupe choć dorównuje mocniejszym odpowiednikom prezencją oraz komfortem, odstaje niestety dźwiękiem silnika V6. Aby nadać S Coupe brzmienie potężnego V8, zamontowaliśmy oczywiście aktywny układ wydechowy Maxhaust!

Czytaj więcej
Peugeot 308 GTI Remus

Na montaż układu wydechowego trafił do nas kolejny, sportowy hatchback. Tym razem w klapowy system Remus sterowany za pomocą aplikacji na telefon wyposażyliśmy niemal 300-konnego Peugeota 308 GTI!

Czytaj więcej
transport aut

W GranSport świadczymy również usługi transportu aut jak i pomocy drogowej. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów pozwalającą na bezpieczny przewóz niemal każdego rodzaju samochodów – od dużych aut SUV po auta sportowe.

Czytaj więcej
Alfa Romeo Stelvio Maxhaust

Tym razem montaż aktywnego układu wydechowego Maxhaust przeprowadziliśmy w nietypowym pojeździe - mowa bowiem o 280 konnej Alfie Romeo Stelvio. 2-litrowy silnik potrzebował jednak bardziej sportowego dźwięku, adekwatnego dla włoskiej marki.

Czytaj więcej
Ferrari 812superfast Novitec

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku - kompletny pakiet modyfikacji Novitec Rosso dla Ferrari 812superfast jest już dostępny! Mnóstwo carbonu, kute felgi i sportowe układy wydechowe znajdziecie w GranSport.

Czytaj więcej
Lamborghini urus Topcar

Przedstawiamy kolejnego tunera w naszej ofercie! Już teraz w GranSport znajdziecie również ekskluzywne dodatki Topcar, w tym gorącą nowość - carbonowy zestaw stylizacji dla Lamborghini Urus.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 561

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5