Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 628

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Mercedes E Cabriolet Maxhaust

Nowy Mercedes Klasy E Cabriolet potrzebował więcej charakteru. Aby nadać mu nieco agresywności zamontowaliśmy aktywny układ wydechowy Maxhaust oraz wymieniliśmy tylny dyfuzor wraz z końcówkami wydechu. W efekcie samochód stracił swój zbyt ugładzony styl.

Czytaj więcej

Mercedes Klasy V Brabus

Luksusowy Mercedes-Benz Klasy V stworzony został do szybkiego przemieszczania się w komfortowych warunkach. Niestety 190 konny silnik pod maską nie zapewnia odpowiednich osiągów, zastosowaliśmy więc kurację wzmacniająca w postaci modułu mocy Brabus.

Czytaj więcej

Mercedes GLS Maxhaust

Potężny SUV potrzebował równie potężnego brzmienia. Mercedesa GLS wyposażyliśmy więc w aktywny układ wydechowy Maxhaust z możliwością sterowania dźwiękiem bezpośrednio poprzez tryby jazdy!

Czytaj więcej

Mercedes S W222 Maxhaust

Luksusowy Mercedes Klasy S z benzynowym silnikiem V8 pod maską wyposażony został w aktywny układ wydechowy Maxhaust. Po raz kolejny udowadniamy, że soundboostery rewelacyjnie sprawdzają się nie tylko w połączeniu z małymi silnikami!

Czytaj więcej

Mercedes GLS Maxhaust

Mercedes-Benz GLS 350d potrzebował zastrzyku mocy. Sięgnęliśmy więc po jedyne w pełni bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie dla aut z gwiazdą w postaci modułu mocy Brabus PowerXtra D6S II.

Czytaj więcej

Range Rover Sport Maxhaust

Czarny charakter prezentowanego Range Rovera Sport wymagał wzmocnienia jego dźwięku. Aby nadać agresywne i sportowe brzmienie sięgnęliśmy oczywiście po bestsellerowe rozwiązanie -  aktywny układ wydechowy Maxhaust.

Czytaj więcej
BMW 328 F30 Remus

BMW 328i F30 wyposażone w pakiet stylistyczny M Performance potrzebowało adekwatnego układu wydechowego. Tradycyjnie sięgnęliśmy po rozwiązanie z najwyższej półki w postaci układu wydechowego Remus.

Czytaj więcej
Mercedes S W222 Maxhaust

Kolejny Mercedes-Benz Klasy S odwiedził nas w celu montażu aktywnego układu wydechowego Maxhaust. W prezentowanym aucie postawiliśmy na topową konfigurację aktywnego systemu - luksusowa limuzyna wymaga bowiem równie zaawansowanych rozwiązań.

Czytaj więcej
Lamborghini Urus

Przedstawiamy kolejną, długo oczekiwaną nowość w ofercie Novitec. Kompleksowy zestaw modyfikacji dedykowany Lamborghini Urus to więcej mocy, sportowe układy wydechowe, kute felgi oraz ogrom dodatków aerodynamicznych z carbonu!

Czytaj więcej
Lamborghini Aventador

Prezentowany Ave przeszedł kompleksowy serwis oraz wymianę zacisków hamulcowych, a dodatkowo nasz dział detailingu CarsCare zajął się odświeżeniem oraz zabezpieczeniem całego auta.

Czytaj więcej
Audi A7 Maxhaust

Nowe Audi A7 w benzynowej wersji 45 TFSI zgłosiło się do nas w celu poprawy brzmienia. Oczywiście, jak w większości nowoczesnych silników, sięgnęliśmy po aktywny układ wydechowy Maxhaust który rasowe brzmienie łączy z komfortem użytkowania i małą inwazyjnością w samochód!

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 628

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5