Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 645

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Mercedes GLE Maxhaust

Jeden z kilku najnowszych Mercedesów GLE które ostatnimi czasy trafiają do nas w celu montażu aktywnego układu wydechowego Maxhaust - jedynego skutecznego sposobu na poprawę dźwięku w samochodach z silnikami Diesla, w tym przypadku bez utraty fabrycznej gwarancji!

Czytaj więcej
Luethen

Z ogromną przyjemnością prezentujemy kolejną, topową markę tuningową w naszej ofercie! W GranSport znajdziecie pełną ofertę Luethen Motorsport - niemieckiej firmy specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości dodatków z carbonu dla samochodów ekskluzywnych. 

Czytaj więcej
Rolls-Royce Wraith

Spektakularny Rolls-Royce Wraith został kompleksowo przygotowany do roli samochodu na co dzień. Wymiana opon, szczegółowa impregnacja i co najważniejsze - aplikacja bezbarwnej folii ochronnej - pozwolą użytkować samochód bez najmniejszych obaw o jego stan!

Czytaj więcej
Audi A6 Maxhaust

Następne Audi A6 opuściło nasz serwis z zainstalowanym aktywnym układem wydechowym Maxhaust. Czarne Audi zyskało topowy zestaw oparty na dwóch soundboosterech oraz najnowocześniejszym module dźwięku Maxhaust!

Czytaj więcej

Mercedes S W222 Maxhaust

Tym razem przedstawiamy Wam jednego z kolejnych Mercedesów Klasy S, które regularnie odwiedzają nas w celu montażu aktywnych układów wydechowych Maxhaust. Jak w większości z nich, również w tym egzemplarzu, postawiliśmy na topową konfigurację z dwoma soundboosterami.

Czytaj więcej

Rolls Royce Phantom

Czasy, gdy Rolls-Royce uznawany był ideał w którym nic nie można poprawić, bezpowrotnie minęły. Dzisiaj nawet topowy RR Phantom może wydawać się mało ekskluzywny - z pomocą przychodzi wtedy Spofec by Novitec - prezentując kompletny pakiet modyfikacji dla flagowej limuzyny.

Czytaj więcej
Ferrari 458 Spider

Czy Ferrari nadaje się do codziennej jazdy? Prezentowany egzemplarz - z przebiegiem 150 000 kilometrów - udowadnia, że tak! My zajęliśmy się jego kompleksową pielęgnacją, zabezpieczeniem, sprawami serwisowymi oraz tuningiem.

Czytaj więcej
Porsche Cayenne Maxhaust

Nowy Porsche Cayenne trafił do nas w celu montażu aktywnego układu wydechowego. Zastosowaliśmy oczywiście najbardziej zaawansowany system na rynku - marki Maxhaust - pozwalający na sterowanie dźwiękiem zarówno poprzez aplikację na telefon jak i menu pokładowe auta.

Czytaj więcej
Ford Mustang Remus

Ford Mustang GT z 5-litrowym silnikiem V8 pod maską tradycyjnie trafił do nas by poprawić jego brzmienie. Jak zawsze postawiliśmy na topowe rozwiązanie - klapowy układ wydechowy Remus, którego brzmienie regulowane jest poprzez aplikację na telefon!

Czytaj więcej

REALIZACJA: Audi Q7 Maxhaust

20.11.2019 14:02

Audi Q7 Maxhaust

Audi Q7 to częsty gość w naszym serwisie. Prezentowany egzemplarz to jedna z wielu Q7-ek w których ostatnimi czasy zainstalowaliśmy bestsellerowy system Maxhaust - najbardziej zaawansowany aktywny układ wydechowy na rynku.

Czytaj więcej

Lamborghini Urus

Bezkompromisowe Lamborghini Aventador SVJ nie potrzebuje ulepszeń? Renomowany tuner - Novitec - twierdzi inaczej! Przedstawiamy nowość w ofercie - kompleksowy zestaw modyfikacji dla Aventadora SVJ. Wyczynowy układ wydechowy, kute felgi, dużo carbonu - tutaj nie ma półśrodków.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 645

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5