Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 599

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Maserati Ghibli

Maserati Ghibli SQ4 potrzebowało - podkreślającego nietuzinkową konfigurację tego egzemplarza - ekskluzywnego wykończenia. Dobraliśmy więc dedykowane dodatki G&S Exclusive wykonane z włókna węglowego. 

Czytaj więcej
Range Rover Velar Maxhaust

Range Rover Velar potrzebował sportowego brzmienia. Sportowy SUV z 300 konnym, 2-litrowym silnikiem benzynowym wyposażony został więc w aktywny układ wydechowy Maxhaust - bezkonkurencyjne rozwiązanie dla jednostek o mniejszych pojemnościach.

Czytaj więcej
BMW 7 G12 Maxhaust

Flagowa limuzyna BMW przyjechała do nas w celu uzyskania brzmienia adekwatnego dla rozmiaru i klasy auta. BMW Serii 7 z silnikiem diesla pod maską wyposażyliśmy więc w bestsellerowe rozwiązanie - aktywny układ wydechowy Maxhaust z najnowocześniejszym modułem dźwięku Stage 4.

Czytaj więcej
Brabus 700 Widestar

Wyjątkowy, potężny, ekskluzywny - Brabus 700 Widestar może zostać opisany na wiele sposobów. Nasz dział detailingu i wrappingu zajął się jednym z pierwszych na świecie egzemplarzy tego wyjątkowego projektu opartego na najnowszym Mercedesie G 63 AMG, aby ten lśnił najlepiej jak to możliwe. 

Czytaj więcej
Honda Civic Type-R FK8 Remus

Klapowy układ wydechowy Remus dla Hondy Civic Type-R FK8 to jeden z bestsellerów austriackiego giganta. Kompletny system z nowymi końcówkami i sterowaniem głośnością za pomocą telefonu całkowicie odmienia bowiem charakter japońskiego hot-hatcha. 

Czytaj więcej
Mercedes GLC Coupe Maxhaust

Kolejna "para" która niedawno trafiła do naszego serwisu. Tym razem podjęliśmy się podwójnego montażu aktywnego systemu Maxhaust wraz z nowymi końcówkami wydechu w dwóch identycznych Mercedesach GLC 250 Coupe. 

Czytaj więcej
Ford Mustang Remus

Może być coś lepszego od Forda Mustanga 5.0 V8 z układem wydechowym Remus? Oczywiście - dwa Mustangi jednocześnie! Białe i czerwone GT zyskały zupełnie nowe brzmienie regulowane za pomocą aplikacji na telefon.

Czytaj więcej
Novitec 812 NLargo

Legendarny N-LARGO powraca! Ekskluzywny i limitowany zestaw modyfikacji Novitec przeznaczony dla Ferrari 812superfast to kolejna odsłona kultowej serii N-LARGO. Co więcej, trzecia z łącznej liczby (dawno wyprzedanych) 18 sztuk, powstaje właśnie w naszej siedzibie!

Czytaj więcej
Audi A8 Maxhaust

Flagowa limuzyna Audi wymagała poprawy brzmienia silnika TDI. Oczywiście zastosowaliśmy w tej sytuacji aktywny układ wydechowy Maxhaust, który jako jedyny zapewnia prawdziwie sportowy dźwięk nawet w autach z silnikami diesla!

Czytaj więcej
CC&GS Group

Mamy przyjemność ogłosić, że od 1 maja Cars Care & More i GranSport - Luxury Tuning & Concierge, liderzy krajowego rynku i potentaci w swoich branżach, działają razem. Wspólnie tworzymy firmę detailingowo-tuningową: CC&GS Group. To pierwsze takie miejsce w Polsce, gdzie wyjątkowe samochody otrzymają wyjątkową opiekę w każdym zakresie.Czytaj więcej

Audi A4 B9 Maxhaust

Audi A4 B9 Allroad opuściło nasze bramy wyposażone w aktywny układ wydechowy Maxhaust. Postawiliśmy oczywiście na najnowocześniejszą konfigurację na rynku z rewolucyjnym modułem dźwięku Maxhaust.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 599

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5