Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 446

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kolejny Mercedes C 63 AMG opuścił nasz serwis z inspirowanym wyścigami DTM układem wydechowym Remus. Tym razem gościliśmy egzemplarz w najmocniejszej wersji C63 S o mocy 510 KM – której jednak nadal brakowało, zajęliśmy się więc również poprawą parametrów silnika.

Czytaj więcej

Ford Mustang Gt 5.0 V8 Remus Remus

Następny Ford Mustang GT 5.0 V8 opuszcza nasz serwis wyposażony w klapowy układ wydechowy Remus. Srebrny Mustang już teraz wyróżnia się niesamowitym dźwiękiem silnika, który po naciśnięciu jednego przycisku wycisza się zapewniając komfort użytkowania auta.

Czytaj więcej

Mercedes E350d W213 Remus

Mocy nigdy za wiele! Z tego założenia wyszedł nasz kolejny Klient, który zgłosił się do nas w celu podniesienia parametrów silnika w najnowszym Mercedesie Klasy E 350d (W213).

Czytaj więcej

Jako Oficjalny Partner Technologiczny Mercedes-AMG Motorsport Remus opracowuje układy wydechowe do wyczynowego Mercedes-AMG C63 DTM. Korzystając z wyścigowego doświadczenia, austriacki producent opracował system również dla cywilnej odmiany C 63 AMG. Jako pierwsi w Polsce przenieśliśmy technologię DTM na ulice!

Czytaj więcej
honda-civic-typer-fk2-remus

Kolejna Honda Civic Type-R opuściła nasz serwis wyposażona w kompletny układ wydechowy sterowany za pomocą aplikacji na telefon. W czarnym Type-R FK2 zamontowaliśmy oczywiście najlepszy system firmy Remus.

Czytaj więcej
jeep-grand-cherokee-maxhaust

W naszym serwisie gościliśmy Jeepa Grand Cherokee. Amerykański SUV pomimo budzącego respekt wyglądu, z powodu silnika diesla pod maską nie zapewniał odpowiedniego brzmienia. Rozwiązaniem okazał się aktywny układ wydechowy Maxhaust.

Czytaj więcej
maserati-ghibli-novitec

Z radością przedstawiamy kolejny, obłędny projekt wykonany w naszym serwisie. W nasze ręce trafiło bowiem niemal fabrycznie nowe Maserati Ghibli w topowej wersji SQ4. Podjęliśmy się trudnego wyzwania poprawienia wyglądu włoskiej piękności.

Czytaj więcej
bmw-x6-f16-maxhaust

W naszym serwisie następne BMW X4 (F26). Jak zawsze mały SUV od BMW trafił do nas w celu montażu układu wydechowego Remus. Rozwiązanie to zapewnia bowiem nie tylko ogromną poprawę brzmienia, ale również zdecydowanie atrakcyjniejszy wygląd tylnej partii auta.

Czytaj więcej
bmw-x6-f16-maxhaust

Kolejny tydzień rozpoczynamy od kolejnego BMW X6 M50d F16, które trafiło do naszego serwisu w celu montażu aktywnego układu wydechowego Maxhaust. Następne BMW może zaskakiwać swoim realistycznym brzmieniem pomimo silnika diesla pod maską!

Czytaj więcej

Pomiędzy dużymi projektami często zajmujemy się dyskretniejszymi, wysyłkowymi realizacjami. Przedstawiamy kolejną z nich - do Mercedesa Klasy C Kombi (S205) dostarczyliśmy nakładki na progi wykonane z włókna węglowego.

Czytaj więcej

W naszym serwisie gościliśmy piękną włoszkę - Alfa Romeo Giulia Veloce. Stylowy sedan z mocnym silnikiem niestety rozczarowywał swoim dźwiękiem. Jak zawsze w takim przypadku zastosowaliśmy sportowy układ wydechowy Remus.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 446

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5