Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 540

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Honda Civic Type-R FK8 Remus

Honda Civic Type-R FK8 i klapowy układ wydechowy Remus to zdecydowanie udane połączenie. Kolejny egzemplarz japońskiego hot-hatch wyposażyliśmy więc w sportowy system pozwalający na regulację dźwięku za pomocą telefonu!

Czytaj więcej
bmw-x6-e71-maxhaust

Następne BMW X6 z wysokoprężnym silnikiem pod maską zyskało brzmienie V8! W prezentowanym X6 E71 zamontowaliśmy bowiem aktywny układ wydechowy Maxhaust z modułem dźwięku Stage 3.

Czytaj więcej
Ford Mustang GT 5.0 V8 Remus

Przed zimowym odpoczynkiem w garażu, bordowy Ford Mustang z 5-litrowym silnikiem V8 przyjechał do nas w celu montażu – oczywiście – klapowego układu wydechowego Remus sterowanego za pomocą telefonu.

Czytaj więcej
Porsche TechArt

Dwa czarne Porsche wyposażyliśmy w kultowe felgi TechArt. Obręcze oczywiście również zostały skonfigurowane w identycznej kolorystyce, czyniąc z 911 Turbo i Panamery Turbo S niezwykły zestaw.

Czytaj więcej
Mercedes-Benz C 43 AMG

Z przyjemnością gościliśmy w naszym serwisie jednego z najmocniejszych Mercedesów C 43 AMG w Polsce. Ponad 500-konny sedan trafił do nas w celu odświeżenia wyglądu tyłu i nadania mu większej agresywności.

Czytaj więcej
Ferrari California T Novitec

Po raz kolejny, jako jedyni w Polsce, wykonaliśmy kompleksowy tuning Ferrari. Z dumą przedstawiamy absolutnie unikatowe Ferrari California T Handling Speciale z kompletnym zestawem modyfikacji Novitec Rosso!

Czytaj więcej
Mercedes-Benz S 500 Coupe Brabus

Mercedes-Benz S 500 Coupe z mocą silnika podniesioną do 540 KM trafił do nas w celu montażu układu wydechowego Brabus. Jak zawsze modyfikacje połączyliśmy z wizualnym odświeżeniem tyłu pojazdu za pomocą oryginalnych części AMG.

Czytaj więcej
Audi RS3 Remus

Odświeżone klapowe układy wydechowe Remus dla Audi RS3 już dostępne! Systemy dedykowane zarówno dla wersji Sportback jak i Sedan zyskały nowe końcówki wydechu oraz jeszcze więcej konfiguracji do wyboru. 

Czytaj więcej
Porsche Macan Diesel S Maxhaust

Choć Porsche Macan Diesel S został fabrycznie wyposażony w aktywny układ wydechowy, jego brzmienie nadal odbiega od ideału. Na szczęście rozwiązanie problemu zapewniają produkty Maxhaust, jednocześnie dodając także możliwość sterowania systemem z telefonu.

Czytaj więcej
Alfa Romeo Stelvio Remus

Kolejna Alfa Romeo trafiła w nasze ręce. Tym razem zadbaliśmy o odpowiedni dźwięk w modelu Stelvio z 280 konnym silnikiem pod maską. Teraz brzmienie silnika zachwyca równie mocno co wygląd białej Alfy.

Czytaj więcej
Mercedes CLA Maxhaust

Najmniejsze, 4-drzwiowe coupe marki Mercedes-Benz trafiło do nas w celu poprawy jego brzmienia. W modelu CLA 180 zastosowaliśmy więc aktywny układ wydechowy Maxhaust - gwarantujący sportowy dźwięk w każdych warunkach!

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 540

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5