Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 871

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Mercedes S W223 Brabus

Nasz sprawdzony sposób na Mercedesa Klasy S? Full PPF mat, dechroming oraz pakiet modyfikacji Brabus. Kolejny egzemplarz tak zmodyfikowanej S W223 opuszcza nasz serwis i jak zawsze wprawia w zachwyt i osłupienie.

Czytaj więcej
Mercedes-Benz E Cabrio Maxhaust Maxton

Montaż akcesoriów Maxton Design oraz aktywnych układów wydechowych Maxhaust łączymy bardzo często. Jednego dnia odmieniamy samochód zarówno wizualnie jak i akustycznie - czego najnowszym przykładem jest prezentowany Mercedes Klasy E Cabriolet.

Czytaj więcej
Maserati Quattroporte Novitec

Mocy nigdy za mało, szczególnie w Maserati! Zajęliśmy się więc modelem Quattroporte w wersji SQ4 GranSport, osiągając moc 494 KM oraz 660 Nm momentu obrotowego. Dokonaliśmy tego oczywiście przy pomocy dedykowanego modułu mocy Novitec N-Tronic.

Czytaj więcej
Ferrari 488 GTB Novitec

Kolejne Ferrari przeszło w naszym serwisie kompletną przebudowę. W Ferrari 488 GTB zamontowaliśmy zestaw modyfikacji Novitec Stage 2 obejmujący wyścigowy układ wydechowy, sportowe zawieszenie, carbonowy pakiet aerodynamiczny oraz podniesienie mocy o 102 KM! Dołożyliśmy także carbonowe osłony silnika od Capristo oraz spersonalizowane felgi Vossen HF-2. Całość zabezpieczyliśmy oczywiście bezbarwną folią ochronną. Na Ferrari znamy się bowiem jak nikt inny.

Czytaj więcej
Brabus 800 Widestar

Poszerzone nadwozie, ogrom włókna węglowego, 24-calowe felgi, 800 KM pod maską. To wszystko przeszło następnie pełne zabezpieczenie najlepszą na rynku bezbarwną folią ochronną XPEL oraz kompletem powłok Gtechniq. Przedstawiamy Brabus 800 Widestar.

Czytaj więcej
Audi S3 Remus

W przerwie od supersamochodów szybka indywidualizacja nowego Audi S3 Sedan. Zadbaliśmy o poprawę wyglądu dzięki kompletnemu pakietowi stylizacyjnemu od Maxton Design a także uwolniliśmy sportowe brzmienie układem wydechowym Remus Racing GPF-Back. Teraz S3 wygląda i brzmi jak nie z tej ziemi!

Czytaj więcej

REALIZACJA: BMW M4 G82

17.03.2023 10:00

BMW M4 G82

Przedstawiamy niezwykłą metamorfozę BMW M4. Ogrom włókna węglowego, obniżone, sportowe zawieszenie, indywidualny projekt oklejenia oraz zamrożenie lakieru matową folią ochronną. Tak powstało jedno z najbardziej wyjątkowych M4, a to jeszcze nie jest nasze ostatnie słowo!

Czytaj więcej
Mercedes A 250 Brabus

Kolejny Mercedes-Benz Klasy A W177 przyjechał do nas na montaż lotki dachowej Brabus. To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych modyfikacji jaką przeprowadzamy w tym modelu i zupełnie nas to nie dziwi - skrzydło Brabus nadaje sportowego charakteru, odmieniając wizerunek małego Mercedesa!

Czytaj więcej
Mercedes S 63 AMG Coupe Mansory

Choć ten samochód jest wyjątkowy sam w sobie, poszliśmy o krok dalej. Prezentowana realizacja to montaż pełnego pakietu modyfikacji z carbonu uzupełniony całościowym zabezpieczeniem folią ochronną oraz powłokami. To kompleksowa indywidualizacja, ogrom włókna węglowego, najlepsza ochrona. To Mercedes-AMG S63 Coupe Mansory!

Czytaj więcej
Mercedes S W222 Maxhaust

Montaż aktywnego układu wydechowego Maxhaust wykonaliśmy w Mercedesie Klasy S Dominika Abusa i Igi Muszakowskiej których znacie z kanału TTV! Aktywny wydech okazał się perfekcyjnym rozwiązaniem łączącym w sobie zalety sportowego wydechu i komfortu jego dowolnej konfiguracji.

Czytaj więcej
Mercedes S W223 Brabus

Pakiet modyfikacji Brabus, aktywny układ wydechowy Maxhaust, matowa folia ochronna, dechroming, pakiet powłok - prezentowany Mercedes-Benz Klasy S to jeden z tych projektów, który przeszedł przez wszystkie kategorie usług jakie u nas znajdziecie - Detailing. Wrapping. Tuning.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 871

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5