Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 732

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
BMW M2 Remus

Kolejne BMW M z filtrem GPF uwolniło swoje brzmienie! Tym razem zajęliśmy się wyjątkowym M2 CS - a zrobiliśmy to oczywiście przy pomocy układu wydechowego Remus Racing GPF-Back z carbonowo-tytanowymi końcówkami wydechu.

Czytaj więcej

REALIZACJA: Brabus 800

13.01.2021 12:36

Brabus 800

Prezentowany Brabus 800 - dla odmiany - trafił do nas z Bottrop, już w całości zmodyfikowany. Naszym zadaniem było jednak jego kompleksowe zabezpieczenie, w końcu jeżeli chodzi o pracę przy zmodyfikowanych w Brabus Mercedesach, nie mamy sobie równych!

Czytaj więcej
Lamborghini Aventador

Lamborghini Aventador SVJ Roadster to następny hipersamochód który opuścił nasze studio. 1 z 800 sztuk na świecie, przyjechał do nas w celu kompleksowego zabezpieczenia na najwyższym poziomie. Bardzo wymagające pod tym względem nadwozie w całości pokryliśmy bezbarwną folią ochronną, wzbogaconą o topowy pakiet detailingowy Prestige.

Czytaj więcej
Mercedes S Coupe

Mercedes-Benz S 63 AMG Coupe przyjechał do nas w celu odświeżenia wyglądu. Białym AMG zajęliśmy się więc kompleksowo - dyfuzor z końcówkami wydechu oraz spoiler Brabus uzupełniliśmy o pełną konwersję przodu na model MOPF oraz ujednoliciliśmy kolorystykę zastępując chromowane elementy kolorem czarnym. Efekt? Auto jak nowe!

Czytaj więcej
Lamborghini Aventador S Novitec

Udoskonalić doskonałe - kolejne Lamborghini Aventador opuściło nasze studio po ekskluzywnej personalizacji. Prezentowany egzemplarz wyposażyliśmy bowiem w pakiet carbonów Novitec oraz Mansory, które nadały Lambo jeszcze więcej charakteru!

Czytaj więcej

REALIZACJA: Brabus 700 Coupe

21.12.2020 12:36

Brabus 700

Nie zwalniamy tempa. W naszym serwisie zagościł kolejny Brabus - tym razem w postaci modelu 700 Coupe! Kompletny pakiet stylizacyjny z carbonu, kute felgi Monoblock Z, modyfikacje mechaniczne a do tego zmiana koloru nadwozia na czarną satynę - tego przepisu nie trzeba poprawiać, jest idealny.

Czytaj więcej

REALIZACJA: Brabus S 63 AMG

17.12.2020 08:36

Brabus S 63 AMG

Prezentowany projekt wykonaliśmy już kilka miesięcy temu, a lista modyfikacji jest tak długa, że nie zmieściłaby się w tym poście. Przedstawiamy naszą kolejną, dużą realizację - w postaci kompletnej przebudowy Mercedesa S 63 AMG na wersję Brabus, wraz ze zmianą koloru nadwozia.

Czytaj więcej

REALIZACJA: Ford GT

11.12.2020 12:12

Ford GT

Po raz kolejny podnosimy poprzeczkę w kompleksowej obsłudze samochodów premium! Absolutnie wyjątkowy hipercar został przez nas w pełni zabezpieczony bezbarwną folią ochronną zarówno z zewnątrz jak i w środku, zajęliśmy się również jego personalizacją ściśle według projektu Klienta - po raz pierwszy w Polsce na bazie unikatowego Forda GT.

Czytaj więcej
BMW M135 Remus

Detailing. Wrapping. Tuning. Po raz kolejny chcemy Wam pokazać, jak jedna realizacja łączy wszystkie te kategorie! Tym razem BMW M135i F40 zostało zabezpieczone folią bezbarwną PPF, przeszło pakiet usług detailingowych oraz zyskało sportowe brzmienie dzięki instalacji układu wydechowego Remus.

Czytaj więcej
Mazda MX-5 Remus

Bordowa Mazda MX-5 RF przeszła u nas szereg modyfikacji wpływających na jej wygląd oraz osiągi. Począwszy od kompletnego układu wydechowego Remus, przez zestaw zawieszenia oraz dystansów H&R po felgi Japan Racing oraz dodatkowe ospoilerowanie. Efekt? Mnóstwo sportowego charakteru!

Czytaj więcej
Ford Mustang Remus

Ford Mustang oraz sportowy układ wydechowy Remus to połączenie które wykonywaliśmy już dziesiątki razy. Prezentowany egzemplarz jednak, to dla odmiany wersja z silnikiem 2.3 Ecoboost. W parze z nowym układem wydechowym biały Mustang udowadnia, że nie potrzebuje silnika V8 aby cieszyć swoimi osiągami oraz brzmieniem!

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 732

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5