Akrapovič jest producentem najwyższej jakości układów wydechowych dla samochodów sportowych oraz wyczynowych maszyn wyścigowych. Założona w 1991 roku firma obecnie znana jest na całym świecie jako jedna z najbardziej innowacyjnych w branży, wykorzystująca zaawansowaną technologię i wysokiej jakości materiały do projektowania układów wydechowych.

Od zawsze w DNA firmy królują wyścigi. Wsparcie techniczne, które Akrapovic zapewnia w takich seriach MotoGP, WorldSBK, MXGP, DTM, FIA WEC jest wynikiem wlaśnie wyścigowego dziedzictwa i niezrównanego know-how, które firma z powodzeniem przenosi do drogowych odpowiedników.

Układy wydechowe Akrapovič wyróżniają się lepszą wydajnością, niepowtarzalnym dźwiękiem, innowacyjnym projektem, lekką konstrukcją, niezwykłym kunsztem wykonania i wyjątkową trwałością. Najnowocześniejsze fabryki firmy w Słowenii obejmują również własną odlewnię tytanu i laboratorium metalurgiczne. Akrapovič zatrudnia ponad 1000 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad osiemdziesięciu krajach.

Kliknij i przeczytaj więcej informacji...

Wybierz markę samochodu:

aby zobaczyć ofertę dedykowaną konkretnej marce kliknij w poniższe logo