Strona główna

Ekskluzywny tuning

armchair

Luksusowy tuning

Kluczowym obszarem działalności GranSport jest tuning samochodów klasy premium i supercar.

Początki sięgają 2009 roku, kiedy wystartował polski oddział uznanego niemieckiego tunera Mercedesa - Carlsson. W krótkim czasie oferta Carlsson dostępna była także w sieci dealerskiej Mercedes-Benz oraz u wyselekcjonowanych partnerów.

Dynamiczny rozwój pociągnął za sobą poszerzenie oferty o kolejne, topowe firmy tuningowe. Dzisiaj w ofercie znajdują się produkty wszystkich najbardziej uznanych dostawców na świecie, takich jak Novitec Group, Hamann Motorsport, TechArt, Mansory, Brabus, Remus i wiele innych. Produkty w naszej ofercie to gwarancja najwyższej jakości i pewność zakupu z bezpośredniego źródła. Dostarczamy produkty zawsze oryginalne i fabrycznie nowe, objęte gwarancją.

GRANSPORT – LIDER MODYFIKACJI AUT PREMIUM W POLSCE

W GranSport oferujemy pakiety modyfikacji do wszystkich marek samochodów luksusowych, w tym: Porsche, Ferrari, Maserati, Lamborghini, Bentley, Rolls-Royce, McLaren, Mercedes-Benz, BMW.
Oferta GranSport to zarówno modyfikacje wizualne jak i mechaniczne:
  • Pakiety aerodynamiczne - w tym carbonowe,
  • Felgi aluminiowe – w tym felgi kute,
  • Układy wydechowe z końcówkami,
  • Pakiety mocy dla silników benzynowych oraz Diesla,
  • Sportowe zawieszenia,
  • Sportowe hamulce,
  • Personalizacja wnętrz.
company-car

Usługę tuningu traktujemy kompleksowo i nieco inaczej, niż miało to miejsce do tej pory. Staramy się pokazać, że indywidualizacja pojazdu może być czymś ekscytującym i pięknym. Klientom pomagamy na każdym etapie jakiejkolwiek zmiany w pojeździe. Wszystkie usługi w GranSport dopasowane są ściśle do wymagań klientów. W skrócie - samochodowy Concierge.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!