Firma założona w 1983 roku przez entuzjastę samochodów, dzisiaj stała się jednym z wiodących producentów wydajnych układów wydechowych dla stale rosnącej oferty pojazdów.

Z siedzibą w Wielkiej Brytanii i centrum rozwoju oraz testowania na kultowym torze wyścigowym Nürburgring w Niemczech, Milltek projektuje oraz testuje własną ofertę układów wydechowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń CNC czy skanerów laserowych 3D. W połączeniu z doświadczonym zespołem inżynierów, daje to jedną z najbardziej kompleksowych ofert sportowych układów wydechowych na rynku.

Wszystko, co Milltek projektuje oraz produkuje, ma tylko jedną jakość - a ta musi być wystarczająco dobra dla najbardziej wymagających klientów, profesjonalnych zespołów wyścigowych! Aby w pełni zrozumieć wymagania i oczekiwania branży motoryzacyjnej, przez lata Milltek sukcesywnie zanurza się w sportach motorowych i najbardziej wyczerpujących wyścigach oraz mistrzostwach w Europie.

Połączenie rozbudowanego centrum projektowania i produkcji z wieloletnim doświadczeniem na torach wyścigowych pozwala na tworzenie jednych z najlepszych na rynku układów wydechowych dla samochodów drogowych. Wszystkie układy wydechowe wytworzone są ze stali nierdzewnej T304L, znacznie mniej podatną na degradację niż jej pozostałe rodzaje.

W Polsce zakup oraz montaż wydechów Milltek możliwy jest w firmie GranSport.

Kliknij i przeczytaj więcej informacji...