Założona w 1983 roku przez entuzjastę motoryzacji firma, dzisiaj stała się jednym z wiodących producentów sportowych układów wydechowych dla stale rosnącej gamy pojazdów z całego swiata.

Choć siedziba główna Milltek Sport znajduje się w Wielkiej Brytanii, centrum rozwoju i testów mieści się w Niemczech, na kultowym torze Nürburgring. Firma projektuje, rozwija oraz testuje gamę układów wydechowych całkowicie we własnym zakresie, dbając o najwyższą jakość na każdym z etapów przygotowania i produkcji. Najnowocześniejszy sprzęt taki jak elektroczne giętarki trzpieniowe CNC czy skanery laserowe Faro 3D w połączeniu z jednym z najbardziej doświadczonych zespołów inżynierów i producentów w branży pozwala dostarczać produkty najwyższej jakości.

Wszystkie układy wydechowe Milltek Sport są produkowane ze stali nierdzewnej T304L - dając tym samym pewność, że produkty te przeznaczone są do pracy w najtrudniejszych warunkach. T304L to bowiem bardzo trwała forma stali nierdzewnej, która jest znacznie mniej podatna na degradację i odbarwienia niż wiele innych tego typu materiałów. Wszystko to umożliwiło uzyskanie certyfikatu ISO9001: 2015, a także możliwość zaoferowania szerokiej gamy produktów zatwierdzonych przez TUV w Niemczech. To, w połączeniu z ozbudowaną siecią dealerską, dostarczającą produkty do ponad 95 krajów na całym świecie, sprawia, że Milltek Sport jest jedną z najbardziej dostępnych marek na rynku części zamiennych.

Kliknij i przeczytaj więcej informacji...