Strona główna

Serwis i montaż

armchair

Kompleksowa obsługa

Chcemy, by pojazdy opuszczały GranSport w doskonałym stanie. Klientom oferujemy więc pełen serwis samochodu w oparciu o najlepszą technologię.

Dysponujemy warsztatem o łącznej powierzchni około 350 metrów kwadratowych wyposażonym w specjalistyczny sprzęt i narzędzia z najwyższej półki – wszystko to z myślą o perfekcyjnej jakości naszych usług.

Posiadamy aktualne umowy partnerskie z autoryzowanymi serwisami m.in. Mercedes-Benz, współpracujemy również z serwisami topowych marek takich jak m.in. Ferrari.

Nasz zespół to grono wykwalifikowanych fachowców, posiadających ogromne doświadczenie w pracy z najdroższymi samochodami.

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Tak ogromna wiedza oraz najwyższej jakości wyposażenie serwisu gwarantuje obsługę aut na najlepszym możliwym poziomie. Daje to pewność, że każde auto trafiające w nasze ręce opuści serwis jeszcze doskonalsze. Dlatego właśnie wszystkie projekty realizujemy w całości w jednym miejscu - naszym serwisie. Pozwala to zachować najwyższą jakość oraz pełną kontrolę nad każdym z etapów modyfikacji.
company-car