Strona główna

Oklejanie aut

armchair

Zmiana koloru

Dzięki współpracy ze starannie wyselekcjonowanymi Partnerami zapewniamy możliwość kompleksowej modyfikacji auta, zawierającej również jego profesjonalne oklejenie.

Usługa oklejenia skierowana jest przede wszystkim dla Klientów, którym nie wystarczają podstawowe modyfikacje wizualne. Już teraz zabezpieczenie lakieru, zmiana koloru auta oraz kompletny tuning wizualny i mechaniczny dostępny jest w jednym miejscu.

W ekskluzywnym otoczeniu Klienci mogą zaplanować modyfikacje swoich samochodów na wszystkich obszarach działania. Najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach służą pełną pomocą w wyborze jak najlepszych rozwiązań, a otoczenie ekskluzywnej motoryzacji umila Klientom spędzany u nas czas.

Oferujemy zarówno kompletną zmianę koloru auta jak i oklejanie tuningowe – w postaci przyciemnienia szyb, pasów na nadwoziu oraz najróżniejszych dodatków takich jak lusterka, dach czy spoilery.

Skuteczne zabezpieczenie lakieru

Dzięki współpracy z wyłącznym dystrybutorem folii ochronnych Xpel w Polsce zapewniamy naszym Klientom także profesjonalne zabezpieczenie lakieru. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne oprogramowanie, które pozwoli w sposób idealny wyciąć folie na zadany kształt, przez co aplikacja jest bezinwazyjna dla lakieru.

Folie Xpel to m.in.:
  • Ochrona przed uszkodzeniami lakieru mechanicznymi i chemicznymi,
  • Niemal niewidoczna folia,
  • Łatwość usunięcia,
  • Nie uszkadza lakieru,
  • Montaż bez użycia ostrych narzędzi.
company-car

Folie ochronne Xpel to najlepsza ochrona lakieru dostępna na rynku, gwarantujące pełne zadowolenie Klienta.