Czteroosobowy, luksusowy Mercedes przyśpieszający od 0 do 100 km/h w 2.9 sekundy? Przedstawiamy Brabusa 800, powstałego na bazie Mercedesa-AMG GT 63 S, bestię łączącą ogień z wodą.

Brabus 800

Prezentowany Brabus 800 nie uznaje żadnych kompromisów - ubrany został więc w topowy pakiet modyfikacji Brabus. Króluje tutaj oczywiście zmodyfikowany silnik - osiągający obecnie 800 KM oraz 1 000 Nm. Wszystko to dzięki nowym turbosprężarkom o zwiększonej mocy wraz z modułem sterującym zintegrowanym z układem sterowania silnikiem. Po modyfikacjach samochód osiąga 100 km/h po 2.9s - wchodząc w sferę supercar'ów!

Brabus 800

O nowy wygląd dba natomiast pakiet aerodynamiczny z włókna węglowego - nowy przedni spoiler wraz z wlotami powietrza, dyfuzor oraz nakładki na tylny zderzak. AMG GT 63 S nie potrzebuje rewolucyjnych zmian - drobna, carbonowa kosmetyka pozwoliła jednak nadać mu jeszcze więcej agresywnej ekskluzywności. Całość uzupełniają oczywiście odpowiednie felgi - kute obręcze Brabus Monoblock Z Platinum w rozmiarze 20 cali z przodu oraz 21 cali z tyłu. Nie zabrakło również nowego układu wydechowego oraz dodatków personalizujących kabinę. Z całą pewnością to więc jedyny taki egzemplarz w Polsce, a co za tym idzie - przeszedł dodatkowe prace z zakresu ochrony i pielęgnacji w naszym dziale detailingu.

Brabus 800

Brabus 800

Pamiętacie niedawno zaprezentowanego przez nas Brabusa 900 Coupe? Jego czarne nadwozie pokryliśmy połyskliwą folią bezbarwną, natomiast carbonowe dodatki folią matową. W tym Brabusie 800 zrobiliśmy zupełnie na odwrót! Nadwozie pokryła bezbarwna folia ochronna dla lakierów matowych - która zaaplikowana na standardowy lakier oprócz jego ochrony zapewnia także niesamowity efekt wizualny w postaci satyny. Dzięki temu otrzymujemy zarówno zmianę wizualną jak i najlepszą możliwą ochronę przed uszkodzeniami. Dodatki z włókna węglowego natomiast zabezpieczyliśmy folią bezbarwną w połysku - odróżniając je tym samym od nadwozia tworząc spektakularny wygląd.

Brabus 800

Brabus 800

Na tak zabezpieczone nadwozie nałożyliśmy dodatkowo dedykowaną powłokę hydrofobową. Dzięki swoim specjalnym właściwościom, powłoka ta odpycha drobinki wody oraz brudu przez co samochód dłużej pozostaje czysty, a jego późniejsze mycie - jest zdecydowanie łatwiejsze! Naszej uwadze nie uszły również wyjątkowe felgi Brabus. Aby również uchronić je przed zabrudzeniami oraz drobnymi uszkodzeniami pokryliśmy je najtwardszą dostępną powłoką ceramiczną.

Brabus 800

Brabus 800

Ostatnim etapem prac przy Brabusie 800 było kompleksowe zabezpieczenie i impregnacja wnętrza! Połączenie najwyższej jakości skóry z aluminium oraz carbonem wymagało zastosowania dedykowanych preparatów, aby jak najdłużej zachwycały nienagannym stanem i czystością. Tak przygotowany GT 63 S - całkowicie zmodyfikowany za pomocą dodatków Brabus oraz zabezpieczony przez nas bezbarwną folią ochronną oraz zestawem dedykowanych jej powłok - gotów był do wydania w salonie. Samochód wszystkie prace przeszedł bowiem jako fabrycznie nowy, aby w swojej finalnej wersji cieszyć już od pierwszego dnia jazdy!

Brabus 800

Brabus 800

Niesamowity Brabus 800 jest zatem gotowy wywoływac zamieszanie wszędzie gdzie tylko się pojawi. Zapraszamy do kontaktu z GranSport | Cars Care - Liderem Tuningu Aut Premium w Polsce!

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800

Brabus 800