Niektóre z projektów które realizujemy są bardziej wyjątkowe od innych. Tak jest też w przypadku prezentowanego BMW Serii 4 Cabriolet. Niepozorne BMW przeszło transformację, której koszt... przewyższył wartość samego samochodu! Nowe wnętrze ze skóry z Bentley'a, nowe nadwozie, felgi, kolor, układ wydechowy. W tym przypadku najważniejszy był bowiem sentyment naszego Klienta do tego konkretnego samochodu.

BMW 4

Klient zgłosił się do nas z projektem całkowitej metamorfozy BMW 428i Cabriolet - naszym zadaniem było stworzyć ten samochód niemal od nowa. Dla jego właściciela pełni dużą wartość sentymentalną i stoi za nim ogromna historia, wszystko musiało więc zostać wykonane na najwyższym poziomie. Po wielu wizualizacjach mieliśmy gotowy plan działania, rozpoczynając tę wyjątkową realizację.

BMW 4

Standardowe nadwozie zyskało pełen pakiet M Performance. Nowe zderzaki oraz progi nadały więcej agresywności niż ustępujący im fabryczny, podstawowy pakiet. Dyfuzor tylny wybraliśmy w wersji na cztery końcówki wydechu - wypełniając go nowym układem wydechowym Remus, z czterema właśnie zakończeniami. Tak przeobrażone nadwozie okleiliśmy następnie w całości folią do zmiany koloru 3M Satin Dark Grey. Szara, satynowa folia odświeżyła wygląd samochodu, nadając mu najmodniejsze w ostatnich latach barwy. Dodatkowo, front samochodu okleiliśmy bezbarwną folią ochronną XPEL. Na folię do zmiany koloru trafiła więc dodatkowo folia PPF, dzięki czemu nowe barwy odporne będą np. na uszkodzenia folii po uderzeniach kamieni. Całość zwieńczyło przyciemnienie folią tylnych lamp oraz wszystkich szyb. Mieliśmy już niemal nowe nadwozie z nowym kolorem i układem wydechowym, przyła więc pora na nowe felgi. Wybór padł na koła Vossen HF-3 w rozmiarze 20 cali, wykończone w kolorze czarny połysk, uzupełniającym się z dodatkami na karoserii. Tym samym z zewnątrz zmodyfikowaliśmy każdy element - wymieniając go na nowy lub oklejając. Wisienką na torcie w tym przypadku miało okazać się jednak wnętrze.

BMW 4

Samochód fabrycznie został skonfigurowany z wnętrzem w kolorze beżowym, z drewnianymi dekorami oraz podstawowymi fotelami. Na początku wymieniliśmy fotele na model z wersji M a wszystkie drewniane listwy dekoracyjne ustąpiły miejsca carbonowym odpowiednikom. Po rozebraniu środka do ostatniej śrubki, przystąpiliśmy go ostatniego etapu prac - wymiany całej tapicerki. Beżowe skóry ustąpiły miejsca białym skórom z palety Bentley'a. Wykonaliśmy pikowane przeszycia na siedziskach, oparciach oraz w boczkach drzwi wykończone kontrastową, czarną nitką. Białą skórę uzupełniliśmy o czarną alcantarę z palety Porsche. Beżowa deska rozdzielcza oraz tunel środkowy ustąpiły miejsca czarnym odpowiednikom, a kierownica została ponownie obszyta czarną skórą z białymi przeszyciami.

BMW 4

BMW 428i przeszło niezwykłą metamorfozę. Zachwyca nowym wyglądem z satynowym kolorem, poczwórnym układem wydechowym, felgami a przede wszystkim - nowym, białym wnętrzem ze skór najwyższej jakości. W prezentowanej realizacji nie liczył się koszt, nie było żadnych półśrodków - samochód musiał ponownie zachwycić Klienta, przywracając liczne wspomnienia. By tak się stało, przed wydaniem samochodu przeprowadziliśmy jego pełen detailing - aplikując dedykowaną folii powłokę hydrofobową na nadwozie, powłokę ceramiczną na felgi oraz impregnując nowe wnętrze.

BMW 4

Lider Obsługi Samochodów Premium w Polsce - CarsCare | GranSport - DETAILING. WRAPPING. TUNING. 

BMW 4

BMW 4

BMW 4

BMW 4

BMW 4

BMW 4

BMW 4

BMW 4

BMW 4

BMW 4

BMW 4

BMW 4

BMW 4

BMW 4