20-częściowy pakiet wizualny z carbonu firm Vorsteiner, AutoTecknic czy Maxton, sportowy układ wydechowy Remus, elementy zawieszania H&R, a to wszystko zamrożone bezbarwną folią ochronną Xpel uzupełnioną o dedykowane powłoki Gtechniq. Przy tym projekcie kompromisów nie uznawaliśmy - dzięki czemu przedstawiamy jedno z najbardziej wyjątkowych BMW M3 G80 w Polsce!

BMW M3 G80

BMW trafiło w nasze ręce prosto po odebraniu z salonu. Czarne nadwozie, czerwone wnętrze - egzemplarz zdecydowanie z ogromnym potencjałem, który mieliśmy maksymalnie podkręcić. Zaczęliśmy od doprowadzenia lakieru do ideału (niestety, szczególnie przy czarnym kolorze, nawet nowe auta z salonu pozostawiają tutaj wiele do życzenia), by następnie okleić je całe bezbarwną folią ochronną Xpel Stealth - a więc produktem dedykowanym dla lakierów matowych. Stosując taką folię na lakierze metalicznym otrzymujemy nie tylko najlepszą możłiwą ochronę przed uszkodzeniami, ale zyskujemy również wyjątkowy, satynowy finisz tzw. "zamrożenia lakieru".  

BMW M3 G80

Następnie przyszła kolej na modyfikacje mechaniczne. Fabryczne zawieszenie gwintowane ustawiliśmy w optymalnie bliskiej ziemi pozycji, a następnie rozstawiliśmy rozstaw felg o 30mm poprzez dedykowane dystanse H&R. Przeszliśmy później do najważniejszej modyfikacji w każdym BMW M3 i M4 - wymiany układu wydechowego. Postawiliśmy na system Remus Racing GPF-Back, który wydobywa maksimum dźwięku bez ryzyka utraty fabrycznej gwarancji. Wydech zwieńczyły nowe, większe końcówki - oczywiście w czarnym jak smoła kolorze.

BMW M3 G80

Na tak przygotowane BMW M3 czekał już pakiet elementów aerodynamicznych z włókna węglowego. Przyświecała nam tutaj jedna zasada - od carbonu lepsze jest tylko więcej carbonu! Sięgnęliśmy po przedni spoiler oraz grill przedni Vorsteiner, dyfuzor tylny oraz spoiler na pokrywie bagażnika Maxton Carbon Division oraz szereg dodatków amerykańskiego producenta AutoTecknic: przednie wloty powietrza w zderzaku, przednie splittery, nakładki na przednie błotniki, obudowy lusterek bocznych, progi boczne, nakładka na antenę dachową, dokładki zderzaka tylnego a także obudowa dźwigni biegów w środku. Co więcej, każdy z tych elementów został przez nas dodatkowo zabezpieczony bezbarwną folią ochronną!

BMW M3 G80

Na koniec nie pozostało nic innego jak nałożyć komplet dedykowanych powłok hydrofobowych oraz ceramicznych Gtechniq, tak by wyjątkowe BMW M3 jak najłatwiej utrzymać w nieskazitelnej czystości. 

CarsCare | GranSport - Lider Obsługi Samochodów Premium w Polsce: DETAILING. WRAPPING. TUNING.

BMW M3 G80

BMW M3 G80

BMW M3 G80

BMW M3 G80

BMW M3 G80

BMW M3 G80