Po raz kolejny podnosimy poprzeczkę w kompleksowej obsłudze samochodów premium! Absolutnie wyjątkowy hipercar został przez nas w pełni zabezpieczony bezbarwną folią ochronną zarówno z zewnątrz jak i w środku, zajęliśmy się również jego personalizacją ściśle według projektu Klienta - po raz pierwszy w Polsce na bazie unikatowego Forda GT.

Ford GT

Choć przebieg prezentowanego GT był niemal symboliczny, nasz prawdziwie pedantyczny zespół detailerów dopatrzył się niedoskonałości lakieru powstałych po sporadycznych przejażdżkach. Przed przystąpieniem do oklejania całe nadwozie przeszło drobiazgową korektę tak, aby szary lakier prezentował się lepiej niż w dniu wyjazdu z fabryki - dzięki czemu efekt wizualny po nałożeniu bezbarwnej folii ochronnej będzie iście perfekcyjny.

Ford GT

Folią ochronną zabezpieczyliśmy oczywiście każdy, nawet najmniejszy skrawek nadwozia. Dzięki wycinaniu gotowych szablonów folii na ploterze, jej aplikacja na aucie nie niesie nawet najmniejszego ryzyka uszkodzenia lakieru przez docinanie folii na samochodzie. Wycięty odpowiednio wcześniej element nakładany jest na lakier z zegarmistrzowską precyzją, przez co po aplikacji folia stanie się całkowicie niewidoczna - ochrona bez utraty walorów estetycznych!

Ford GT

Ford GT

Nadwozie to nie wszystko! Bezbarwną folią ochronną zabezpieczyliśmy również... wnętrze. Ogrom odkrytego włókna węglowego narażony jest na uszkodzenia podczas użytkowania, zaaplikowaliśmy zatem PPF na szerokie progi wejściowe, boczki drzwi czy tunel środkowy, tak aby carbon pozostał idealny.

Ford GT

Kompleksowo zabezpieczony folią Ford wrócił następnie do działu detailingu, aby zaaplikować na całe nadwozie dedykowaną powłokę hydrofobową. Jej zadaniem jest nadanie błysku lakierowi i ułatwienie utrzymania go w nieskazitelnej czystości. Zestaw specjalnych środków i powłok trafił również do wnętrza gdzie zaimpregnowaliśmy wszystkie elementy skórzane.

Ford GT

Na koniec przyszedł czas na dodatkową personalizację GT. Srebrne felgi zostały zdjęte i polakierowane w tytanowy, satynowy odcień zdecydowanie lepiej zgrywający się z kolorem nadwozia. Przyciemniliśmy również obowiązkowe w amerykańskich autach światła obrysowe, a także zaprojektowaliśmy oraz nakleiliśmy nawiązujące do marki Ford pasy wzdłuż nadwozia.

Ford GT

Tym samym szary Ford GT stał się pierwszym egzemplarzem w Polsce, który przeszedł tak kompleksowy pakiet usług wrappingowych oraz detailingowych. To kolejne potwierdzenie bezprecedensowej jakości jaką zapewniamy w Cars Care | GranSport!

Ford GT

Ford GT

Całkowicie odmień swój samochód w GranSport | Cars Care - Detailing. Wrapping. Tuning.

Film z przebiegu prac:

Ford GT

Ford GT

Ford GT

Ford GT

Ford GT

Ford GT

Ford GT

Ford GT

Ford GT

Ford GT

Ford GT

Ford GT

Ford GT