Kompletna transformacja BMW M3 F80 która dokonała się w naszym serwisie. Vorsteiner, Hamann, Remus - to tylko niektórzy z producentów w których produkty wyposażyliśmy granatowe M3 - dzięki czemu powstał wyjątkowy projekt oparty na dodatkach z najwyższej, światowej półki tuningu!

BMW M3 F80

BMW M3 F80

Prezentowanym BMW zajęliśmy się zarówno pod kątem poprawy walorów dźwiękowych jak i wizualnych. W kwestii brzmienia dla BMW M mamy jedno, sprawdzone rozwiązanie - klapowy układ wydechowy Remus. Zarówno w M2 jak i M3 czy M4 system Remus to zdecydowanie najlepszy wybór, gwarantujący rewelacyjny dźwięk w parze z topową jakością wykonania. Zamontowaliśmy tu najgłośniejszą konfigurację składającą się z przelotowej sekcji przedniej i środkowej X-Pipe oraz tłumika tylnego z klapami. Całość wieńczą nowe, carbonowo-tytanowe końcówki!

BMW M3 F80

BMW M3 F80

Końcówki wydechu to jednak zaledwie początek włókna węglowego które trafiło na M3! M-kę wyposażyliśmy w szereg dodatków z carbonu dobranych ściśle według oczekiwań Klienta. Wybór padł na:

  • Hamann Przedni spoiler
  • Sterckenn Przednie wloty powietrza
  • PSM Progi boczne
  • Vorsteiner Dyfuzor tylny
  • AutoTecknic Spoiler tylny 

BMW M3 F80

Powyższe akcesoria całkowicie odmieniły charakter auta - nadając mu zdecydowanie więcej agresywności oraz indywidualizmu. W połączeniu z granatowym lakierem oraz nowych układem wydechowym otrzymaliśmy M3 (niemal) perfekcyjne!

Zapraszamy do kontaktu z GranSport | Cars Care - Liderem Modyfikacji Samochodów Premium w Polsce!

BMW M3 F80

BMW M3 F80

BMW M3 F80

BMW M3 F80

BMW M3 F80

BMW M3 F80

BMW M3 F80

BMW M3 F80