Eventuri Sportowy układ dolotowy CLA 45 AMG C118 i X118

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł

Prosimy o kontakt w sprawie wyceny

info@gransport.pl

Lub zadzwoń

+48 666 688 899

Nr katalogowy EVE-A45S-CF-INT-1
Model auta CLA 45 AMG
Marka auta Mercedes-Benz
Rodzaj części Tuning silnika
Producent części Eventuri
AMG Samochód AMG
Kategorie Tuning Mercedes-Benz CLA Klasa C118 / X118, Tuning silnika Mercedes-Benz CLA Klasa C118 / X118, Oferta Eventuri dla samochodów Mercedes-Benz CLA Klasa C118 / X118, Tuning silnika Eventuri Mercedes-Benz CLA Klasa C118 / X118,
Opis
Dostawa
Montaż
Producent

Eventuri Sportowy układ dolotowy
Mercedes-AMG CLA45 (C118 / X118)

Sportowy układ układ dolotowy wykonany z najwyższej jakości włókna węglowego. System wykorzystuje opatentowane obudowy z włókna węglowego, które zapewniają zwiększenie wydajności przepływu powietrza.

Wzrost mocy + 18 KM.

  • Produkt fabrycznie nowy.
  • Gwarancja producenta.
  • Produkowany ręcznie w 100% z najwyższej jakości carbonu.

Układ dolotowy dostępny w wielu konfiguracjach. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Eventuri w naszej ofercie!

Z uwagi na różnorodność oferty, wycena kosztu i czasu dostawy każdego zamówienia jest przedstawiana indywidualnie.

Część produktów wykonywana jest na zamówienie, co może wydłużyć czas oczekiwania. Dokładny czas realizacji zależny jest od ilości oraz rodzaju zakupionych produktów.

Na montaż zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi modyfikacjami.

Pełna obsługa, malowanie oraz montaż w jednym miejscu są gwarancją najlepszej jakości.
Montaż możliwy jest także u naszych autoryzowanych Partnerów.

Firma Eventuri została założona przez zespół inżynierów oraz entuzjastów - wszyscy z nich podzielają pasję do samochodów i najlepszych osiągów. Po wielu latach korzystania z najróżniejszych układów dolotowych w swoich własnych samochodach i równie wielu rozczarowaniach nimi, postanowiono wziąć sprawy w swoje ręce - wyznaczać nowe standardy w projektowaniu i technologiach układów dolotowych, a przede wszystkim - konstruować systemy, które zapewniają realne korzyści.

Systemy Eventuri są intensywnie rozwijane przy użyciu najnowocześniejszych metod projektowania, testowania i prototypowania. Koncentrując się na wydajności, każdy projekt przechodzi analizę CFD, a następnie jest weryfikowany na etapie prototypu poprzez objętościowy przepływ powietrza, temperaturę wlotu i obszerne testy dynamometryczne. Dla każdego komponentu dobierane są tylko najlepsze materiały - nawet w zakresie doboru elementów złączeniowych i mocowań, aby zapewnić, że jakość produktu końcowego nie ma sobie równych. Po wielu latach rozczarowań typowymi dolotami na rynku części zamiennych, z dumą podnosimy poprzeczkę i tworzymy układy dolotowe, które wyznaczają nowy standard i naprawdę poprawiają osiągi Twojego pojazdu.

Zobacz pozostałe produkty dla

CLA Klasa C118 / X118