Fi Exhaust Fi Exhaust Sportowy układ wydechowy z klapami 720S

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Produkt dostępny w wariantach:

* Wymagane pola

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Nr katalogowy MC-720-CBOE
Model auta 720S
Marka auta McLaren
Rodzaj części Wydech
Producent części Fi Exhaust
Kategorie Tuning McLaren 720S, Wydech McLaren 720S, Oferta Fi Exhaust dla samochodów McLaren 720S, Wydech Fi Exhaust McLaren 720S,
Opis
Video
Dostawa
Montaż
Producent

Fi Exhaust Sportowy układ wydechowy z klapami
McLaren 720S

Sportowy układ wydechowy składający się z tłumika tylnego z klapami, sportowych kataliatorów oraz końcówek wydechu. Sterowanie głośnością odbywa się za pomocą fabrycznej elektroniki lub aplikacji na urządzenia mobilne.

  • Produkt fabrycznie nowy,
  • Gwarancja producenta,
  • Najwyższa jakość wykonania,
  • Regulacja głośności.

Układ wydechowy dostępny w kilku wersjach. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Fi Exhaust w naszej ofercie!

Z uwagi na różnorodność oferty, wycena kosztu i czasu dostawy każdego zamówienia jest przedstawiana indywidualnie.

Część produktów wykonywana jest na zamówienie, co może wydłużyć czas oczekiwania. Dokładny czas realizacji zależny jest od ilości oraz rodzaju zakupionych produktów.

Na montaż zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi modyfikacjami.
Pełna obsługa, malowanie oraz montaż w jednym miejscu są gwarancją najlepszej jakości.
Montaż możliwy jest także u naszych autoryzowanych Partnerów.

Układy wydechowe – w zdecydowanej większości przypadków, montaż wydechu Fi Exhaust nie wymaga żadnych modyfikacji pojazdu. Instalacja jest szybka i bezinwazyjna.

Frequency Intelligent Exhaust to znana na całym świecie marka układów wydechowych, która specjalizuje się w systemach dedykowanych do supersamochodów, samochodów sportowych i pojazdów o wysokich osiągach dla marek takich jak Lamborghini, Ferrari, McLaren, Porsche, Mercedes-AMG czy BMW M.

Od samego początku zespół Fi konsekwentnie projektuje wysokiej jakości układy wydechowe dla entuzjastów samochodów, którzy dążą do doskonałego dźwięku i wydajności oraz potrzebują układu wydechowego, który będzie działał w każdych warunkach. Właśnie dlatego produkty Fi EXHAUST zostały stworzone, aby zapewnić maksymalną zoptymalizowaną wydajnośćAby osiągnąć ten zoptymalizowany stan, każdy układ wydechowy jest starannie dostrojony i przechodzi rygorystyczne testy z określoną częstotliwością za pomocą inteligentnego systemu sterowania.

Aby określić idealną równowagę między mocą i momentem obrotowym, zespół projektowy Fi uzyskuje dane z modelu prototypowego i wykorzystuje CAD do projektowania i produkcji układu wydechowego. CAD pozwala projektantom dokładniej symulować i kalibrować optymalne modele hydrodynamiczne. Wszystkie projekty CAD są przechowywane w dogłębnej bazie danych, która dostarcza bezcennych i krytycznych informacji do ciągłego ulepszania. W przypadku skomplikowanych układów wydechowych stosowana jest również technologia cięcia laserowego 3D. Po przeprowadzeniu obliczeń komputerowych wykonywane są nacięcia w celu uzyskania złączy zbliżonych do siebie i poprawiających trwałość produktu.

Każdy zestaw układów wydechowych Fi EXHAUST przechodzi na koniec przez trzy ręczne procedury polerowania. Podczas tego etapu polerowane są zarówno ściany wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Zmniejsza to nierówności ścianki rury, poprawiając wydajność przepływu spalin.

Już teraz oficjalne przedstawicielstwo firmy Fi EXHAUST działa również w Polsce. Wszystko to za sprawą GranSport, który jest oficjalnym dealerem tej marki w naszym kraju.