Lumma Design Lumma Design Felgi CLR Racing 22" G W463A

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł

Prosimy o kontakt w sprawie wyceny

info@gransport.pl

Lub zadzwoń

+48 666 688 899

Produkt dostępny w wariantach:

* Wymagane pola

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Nr katalogowy G7.R22.010
Model auta G 500, G 63 AMG
Marka auta Mercedes-Benz
Rodzaj części Felgi
Producent części Lumma Design
AMG Samochód AMG, Pakiet sportowy AMG, Bez AMG
Rozmiar felg 22"
Kategorie Tuning Mercedes-Benz G Klasa W463A, Felgi Mercedes-Benz G Klasa W463A, Oferta Lumma Design dla samochodów Mercedes-Benz G Klasa W463A, Felgi Lumma Design Mercedes-Benz G Klasa W463A,
Opis
Dostawa
Montaż
Producent

Lumma Design Felgi aluminiowe CLR Racing 22"
Mercedes-Benz Klasy G (W463A) - wszystkie wersje

Zestaw wytrzymałych felg aluminiowych CLR Racing w rozmiarze 22 cale.

  • Ekskluzywny, sportowy design,
  • Najwyższa jakość wykonania,
  • Wysoka wytrzymałość. 

Możliwość zamówienia kompletu wraz z oponami oraz czujnikami ciśnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Lumma Design w naszej ofercie!

Z uwagi na różnorodność oferty, wycena kosztu i czasu dostawy każdego zamówienia jest przedstawiana indywidualnie.

Część produktów wykonywana jest na zamówienie, co może wydłużyć czas oczekiwania. Dokładny czas realizacji zależny jest od ilości oraz rodzaju zakupionych produktów.

Na montaż zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi modyfikacjami.
Pełna obsługa, malowanie oraz montaż w jednym miejscu są gwarancją najlepszej jakości.
Montaż możliwy jest także u naszych autoryzowanych Partnerów.

Aerodynamika – produkty dostarczane są jako zagruntowane, gotowe do malowania. Wszystkie akcesoria stylizacyjne należy najpierw przypasować na aucie, następnie pomalować oraz przymocować do karoserii.

Felgi – sprzedawane są razem z zestawem montażowym: śruby oraz dystanse (jeśli jest taka potrzeba).

Koła – zestawy felg z oponami są wyważone i gotowe do montażu bezpośrednio po wyciągnięciu z paczki.

Carbon – elementy wykonane z włókna węglowego są pokryte bezbarwnym lakierem i gotowe do montażu, po wcześniejszym przypasowaniu do auta.

Jest rok 1987 i Horst Lumma realizuje swoją pasję poprzez założenie własnej firmy LUMMA - zajmującej się tuningiem i serwisem motoryzacyjnym. Oprócz serwisu opon w garażu rodziców, zaczyna od przebudowy pierwszych samochodów klientów. Na początku lat 90. jego firma stała się specjalistą w dziedzinie konwersji kabrioletów i pickupów. Przede wszystkim były to pełne konwersje oparte na BMW serii 02 i serii 3 (typ E21 i E30). Ponadto już wtedy powstawały pierwsze akcesoria LUMMA, takie jak progi wejściowe lub dywaniki, pozwalające na dalszą indywidualizację przerobionych pojazdów.

Na przełomie tysiącleci LUMMA Design skoncentrowała się na opracowaniu i dystrybucji programów przebudowy pojazdów w segmencie premium. Dziś LUMMA Design oferuje szeroką gamę produktów optycznych i technicznych do samochodów takich marek jak BMW, Porsche czy Range Rover - wykonywanych od podstaw w fabrykach firmy na terenie Niemiec. Dzięki temu od 1987 roku produkty LUMMA wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością wykonania. Znani na całym świecie projektanci nadają programom udoskonalania wzornictwa LUMMA swój charakterystyczny wygląd, a starannie dobrane materiały gwarantują wysoką jakość produktu i pierwszorzędne wykonanie.

W wewnętrznym dziale modelowania projekty są ręcznie formowane w pierwsze prototypy i rygorystycznie optymalizowane. Pełne testy funkcji i pomiary zapewniają optymalne współdziałanie konstrukcji i funkcjonalności. To właśnie ta pasja i kunszt sprawiają, że LUMMA Design jest uznaną na całym świecie marką w dziedzinie udoskonalania pojazdów - a bogata oferta firmy już teraz dostępna jest w GranSport - u polskiego dealera LUMMA Design.

Zobacz pozostałe produkty dla

G Klasa W463A