Milltek Sportowy układ wydechowy R8 V8

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Nr katalogowy SSXAU181
Model auta R8 V8
Marka auta Audi
Rodzaj części Wydech
Producent części Milltek
Kategorie Tuning Audi R8 I, Wydech Audi R8 I, Oferta Milltek dla samochodów Audi R8 I, Wydech Milltek Audi R8 I,
Opis
Dostawa
Montaż
Producent

Milltek Sportowy układ wydechowy
Audi R8 V8

Sportowy układ wydechowy składający się z tłumika tylnego oraz rur środkowych. System montowany do fabrycznych końcówek wydechu.

  • Produkt fabrycznie nowy.
  • Gwarancja producenta.
  • Produkowany ręcznie w 100% z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Układ wydechowy dostępny w wielu konfiguracjach. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Milltek w naszej ofercie!

Z uwagi na różnorodność oferty, wycena kosztu i czasu dostawy każdego zamówienia jest przedstawiana indywidualnie.

Część produktów wykonywana jest na zamówienie, co może wydłużyć czas oczekiwania. Dokładny czas realizacji zależny jest od ilości oraz rodzaju zakupionych produktów.

Na montaż zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi modyfikacjami.
Pełna obsługa, malowanie oraz montaż w jednym miejscu są gwarancją najlepszej jakości.
Montaż możliwy jest także u naszych autoryzowanych Partnerów.

Układy wydechowe – w zdecydowanej większości przypadków, montaż wydechu Milltek nie wymaga żadnych modyfikacji pojazdu. Instalacja jest szybka i bezinwazyjna.

Założona w 1983 roku przez entuzjastę motoryzacji firma, dzisiaj stała się jednym z wiodących producentów sportowych układów wydechowych dla stale rosnącej gamy pojazdów z całego swiata.

Choć siedziba główna Milltek Sport znajduje się w Wielkiej Brytanii, centrum rozwoju i testów mieści się w Niemczech, na kultowym torze Nürburgring. Firma projektuje, rozwija oraz testuje gamę układów wydechowych całkowicie we własnym zakresie, dbając o najwyższą jakość na każdym z etapów przygotowania i produkcji. Najnowocześniejszy sprzęt taki jak elektroczne giętarki trzpieniowe CNC czy skanery laserowe Faro 3D w połączeniu z jednym z najbardziej doświadczonych zespołów inżynierów i producentów w branży pozwala dostarczać produkty najwyższej jakości.

Wszystkie układy wydechowe Milltek Sport są produkowane ze stali nierdzewnej T304L - dając tym samym pewność, że produkty te przeznaczone są do pracy w najtrudniejszych warunkach. T304L to bowiem bardzo trwała forma stali nierdzewnej, która jest znacznie mniej podatna na degradację i odbarwienia niż wiele innych tego typu materiałów. Wszystko to umożliwiło uzyskanie certyfikatu ISO9001: 2015, a także możliwość zaoferowania szerokiej gamy produktów zatwierdzonych przez TUV w Niemczech. To, w połączeniu z ozbudowaną siecią dealerską, dostarczającą produkty do ponad 95 krajów na całym świecie, sprawia, że Milltek Sport jest jedną z najbardziej dostępnych marek na rynku części zamiennych.