QuickSilver Sportowy tłumik tylny 458 Italia i Spider

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Nr katalogowy FE458S
Model auta 458 Italia, 458 Spider
Marka auta Ferrari
Rodzaj części Wydech
Producent części QuickSilver
Kategorie Tuning Ferrari 458 Italia / Spider / Speciale, Wydech Ferrari 458 Italia / Spider / Speciale, Oferta QuickSilver dla samochodów Ferrari 458 Italia / Spider / Speciale, Wydech QuickSilver Ferrari 458 Italia / Spider / Speciale,
Opis
Video
Dostawa
Montaż
Producent

Quicksilver Sportowy tłumik tylny
Ferrari 458 Italia / 458 Spider

Dwa sportowe tłumiki tylne bez klap. System montowany do fabrycznych końcówek wydechu.

  • Produkt fabrycznie nowy,
  • Gwarancja producenta,
  • Wykonany ze stali nierdzewnej.

Układ wydechowy dostępny w wielu konfiguracjach. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Quicksilver w naszej ofercie!

Z uwagi na różnorodność oferty, wycena kosztu i czasu dostawy każdego zamówienia jest przedstawiana indywidualnie.

Część produktów wykonywana jest na zamówienie, co może wydłużyć czas oczekiwania. Dokładny czas realizacji zależny jest od ilości oraz rodzaju zakupionych produktów.

Na montaż zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi modyfikacjami.
Pełna obsługa, malowanie oraz montaż w jednym miejscu są gwarancją najlepszej jakości.
Montaż możliwy jest także u naszych autoryzowanych Partnerów.

Układy wydechowe – montaż w większości modeli nie wymaga żadnych dodatkowych modyfikacji pojazdu. Wyjątkiem są układy z 4 końcówkami wydechu, przy których konieczne mogą okazać się modyfikacje tylnego zderzaka.

Quicksilver Tuning Polska

Firma QuickSilver została założona w 1973 roku w Esher, Surrey. Idea założenia QuickSilver była zaskakująco prosta – w latach 70tych średnia trwałość oryginalnych układów wydechowych wynosiła zaledwie 18 miesięcy. Z tego powodu na rynku było ogromne zapotrzebowanie na trwałe wydechy najwyższej jakości. QuickSilver zaczął więc swoją działalność. W roku 1985 firma przeniosła swoją siedzibę do Londynu, jednak niespełna 20 lat później zaistniała potrzeba kolejnej przeprowadzki. Aby skupić się na tworzeniu najnowocześniejszych układów wydechowych, QuickSilver specjalnie zaprojektował kompleks budynków w Surrey Wormley, gdzie do dziś produkuje się najwyższej jakości produkty.

Najpopularniejsza kategoria a zarazem najbardziej przystępna cenowo to seria wydechów Sport. W serii Sport oferowane są wydechy do większości marek oraz modeli samochodu, poprawiające ich brzmienie ale również wydajność układów napędowych. Dodatkowo wszystkie produkty można poddawać personalizacji, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Układy wydechowe serii Titan to natomiast systemy produkowane na specjalne zamówienie. Katalog marek oraz modeli do których są dedykowane jest równie szeroki jak w serii Sport, jednak wydechy Titan to układy bezkompromisowe. W celu zmniejszenia masy stosuje się cienkie ścianki oraz materiały alternatywne takie jak Tytan oraz Inconel. Systemy te łączą w sobie lekkość oraz wytrzymałość, dzięki czemu sprawdzają się w każdej sytuacji.

Już teraz oficjalne przedstawicielstwo firmy QuickSilver działa również w Polsce. Wszystko to za sprawą GranSport, który jest jedynym i oficjalnym dealerem tej marki w naszym kraju.