Remus Sportowy układ wydechowy z klapami R8 V10 2015

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Nr katalogowy 049315 1500
Model auta R8 V10 Plus
Marka auta Audi
Rodzaj części Wydech
Producent części Remus
Kategorie Tuning Audi R8 II, Wydech Audi R8 II, Oferta Remus dla samochodów Audi R8 II, Wydech Remus Audi R8 II,
Opis
Video
Dostawa
Montaż
Producent

Remus Sportowy układ wydechowy z klapami
Audi R8 5.2 V10 Plus (2015)

Sportowy układ wydechowy składający się z centralnego, sportowego tumika tylnego z klapami dla Audi R8 V10 Plus. Sterowanie klapami odbywa się za pomocą fabrycznych przycisków we wnętrzu Audi. Produkt montowany do fabrycznych końcówek wydechu.

  • Produkt fabrycznie nowy,
  • Gwarancja producenta,
  • Produkowany ręcznie w Austrii w 100% z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Remus w naszej ofercie!

Z uwagi na różnorodność oferty i duże zainteresowanie, sprawdzamy czas dostawy każdego zamówienia indywidualnie.

Dostawa w dowolne miejsce w Polsce jest zawsze darmowa.

Na montaż zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi modyfikacjami.
Pełna obsługa, malowanie oraz montaż w jednym miejscu są gwarancją najlepszej jakości.
Montaż możliwy jest także u naszych autoryzowanych Partnerów.

Układy wydechowe – w zdecydowanej większości przypadków, montaż wydechu Remus nie wymaga żadnych modyfikacji pojazdu. Instalacja jest szybka i bezinwazyjna.

Remus Tuning Polska

Ćwierć wieku temu austriacka rodzina Angeliki i Otto Kresch’ów stworzyła firmę, która z czasem przerodziła się w tuningowe imperium - przedsiębiorstwo, które w zakresie modyfikacji pojazdów, a zwłaszcza układów wydechowych zyskało uznanie na całym świecie.

Remus przez ponad dwadzieścia lat działalności stworzył trudną do zliczenia ilość rozwiązań zarówno do samochodów, jak i dla motocykli. Produkty spod znaku wilka trafiły w tym czasie nie tylko do tysięcy pojazdów jeżdżących po drogach, ale i do wielu typowo wyczynowych maszyn. Rozwiązania Remusa od lat znaleźć można m.in. w rajdach samochodowych, rajdach enduro i cross-country, off-roadzie i na torach wyścigowych.

Remus należy więc niewątpliwie do ścisłego grona światowych liderów w dziedzinie budowy układów wydechowych i innych rozwiązań podnoszących moc pojazdów. Produkty tej firmy to efekty ciężkiej, wielomiesięcznej pracy wielu specjalistów ze sztabem inżynierów włącznie. Finalny owoc tych działań jest efektem profesjonalnych projektów, tygodni poświęceń wielu ludzi oraz setek pomiarów i testów.

Potencjał Remusa dostrzegły również koncerny motoryzacyjne. W zakresie wydechów z rozwiązań Remusa od lat korzystają tak znani producenci samochodów jak np. Mercedes-Benz. Z przedsiębiorstwem współpracują też znaczący tunerzy jak Brabus, Lorinser, Kleemann, ABT, AC Schnitzer i wiele innych. Austriackie wydechy trafiły również do aut ścigających się w legendarnych rajdach i wyścigach takich jak choćby LeMans czy Monte Carlo, a także prestiżowej serii DTM.

W Polsce wyłącznym dystrybutorem marki jest firma GranSport.