Brabus Przedni spoiler AMG GT

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Nr katalogowy 190-263-00
Model auta AMG GT, AMG GT S
Marka auta Mercedes-Benz
Rodzaj części Aerodynamika
Producent części Brabus
AMG Samochód AMG
Kategorie Tuning Mercedes-Benz AMG GT, Aerodynamika Mercedes-Benz AMG GT, Oferta Brabus dla samochodów Mercedes-Benz AMG GT, Aerodynamika Brabus Mercedes-Benz AMG GT,
Opis
Dostawa
Montaż
Producent

Brabus Przedni spoiler
Mercedes-AMG GT / GT S (C190)

Dokładka montowana do przedniego zderzaka, wykonana z najwyższej jakości włókna węglowego (carbonu).

  • Ekskluzywny, sportowy design,
  • Najwyższa jakość wykonania,
  • Najlepszej jakości materiały.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Brabus w naszej ofercie!

 

Z uwagi na różnorodność oferty, wycena kosztu i czasu dostawy każdego zamówienia jest przedstawiana indywidualnie.

Część produktów wykonywana jest na zamówienie, co może wydłużyć czas oczekiwania. Dokładny czas realizacji zależny jest od ilości oraz rodzaju zakupionych produktów.

Na montaż zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi modyfikacjami.
Pełna obsługa, malowanie oraz montaż w jednym miejscu są gwarancją najlepszej jakości.
Montaż możliwy jest także u naszych autoryzowanych Partnerów.

Aerodynamika – produkty dostarczane są jako zagruntowane, gotowe do malowania. Wszystkie akcesoria stylizacyjne należy najpierw przypasować na aucie, następnie pomalować oraz przymocować do karoserii.

Układy wydechowe – montaż w większości modeli nie wymaga żadnych dodatkowych modyfikacji pojazdu. Wyjątkiem są układy z 4 końcówkami wydechu, przy których konieczne mogą okazać się modyfikacje tylnego zderzaka.

Podniesienia mocy – większość z oferowanych przez nasz podniesień mocy to moduły mocy, które można łatwo zamontować w samochodzie. Występuje też zmiana oprogramowania, wtedy należy jednak wymontować komputer silnika i wysłać go do Niemiec – czas całej operacji wynosi ok 6-7 dni roboczych.

Felgi – sprzedawane są razem z zestawem montażowym: śruby oraz dystanse (jeśli jest taka potrzeba).

Koła – zestawy felg z oponami są wyważone i gotowe do montażu bezpośrednio po wyciągnięciu z paczki.

Carbon – elementy wykonane z włókna węglowego są pokryte bezbarwnym lakierem i gotowe do montażu, po wcześniejszym przypasowaniu do auta.

Brabus Tuning Polska

Pragnąc połączyć osiągi Porsche z samochodami Mercedes-Benz, Bodo Buschmann stworzył własny zestaw modyfikacji do Mercedesa W116, charakteryzujący się dość zachowawczym wyglądem oraz niesamowitymi osiągami. Niedługo potem otrzymał pierwsze zapytanie o możliwość kupna podobnego zestawu. To zdarzenie dało początek jednemu z najbardziej rozpoznawalnych tunerów na świecie. Wraz ze swoim przyjacielem, Klausem Brackmannem, Bodo powołał w 1977 roku do życia firmę Brabus – od połączenia trzech pierwszych liter z nazwisk twórców.

Firma zaczęła szybko nabierać rozpędu, w czym niewątpliwie pomógł ojciec Bodo – darując synowi powierzchnię własnego warsztatu, aby ten mógł wprowadzać w życie swoje pomysły. Coraz bogatsza oferta modyfikacji, przyciągająca coraz więcej Klientów, zainteresowała również samego Mercedesa. Producent zaczął sam dostarczać swoje produkty, aby Buschmann wprowadzał w nich swoje udoskonalenia.

Początkowo największym konkurentem Brabusa była firma tuningowa AMG. Sytuacja uległa zmianie w chwili, gdy Mercedes-Benz całkowicie przejął AMG, tworząc z firmy swojego fabrycznego tunera. Dzisiaj Brabus poddaje modyfikacjom również Mercedesy AMG, spełniając wszystkie wymagania swoich Klientów. W przeciwieństwie do AMG, Brabusa nie krępują ograniczenia związane z podleganiem centrali Mercedesa, stąd program modyfikacji jest niemalże nieograniczony.

Oferta Brabusa zawiera szeroką gamę elementów do tuningu samochodów Mercedes-Benz. Zaczynając od silników o podwyższonej mocy, poprzez kompletne zestawy aerodynamiczne, super wytrzymałe felgi z lekkich stopów, sportowe zawieszenia oraz układy wydechowe, aż do ekskluzywnego modyfikowania wnętrz z wysokiej jakości skóry i alcantary.

Zobacz pozostałe produkty dla

AMG GT