Maxhaust Aktywny układ wydechowy GLC X253 i C253

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Produkt dostępny w wariantach:

* Wymagane pola

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Nr katalogowy maxhaust-x253
Model auta GLC 220d, GLC 250, GLC 250d, GLC 300, GLC 350d, GLC 350e, GLC 43 AMG
Marka auta Mercedes-Benz
Rodzaj części Wydech
Producent części Maxhaust
AMG Samochód AMG, Pakiet sportowy AMG, Bez AMG
Kategorie Tuning Mercedes-Benz GLC Klasa X253 / Coupe C253, Wydech Mercedes-Benz GLC Klasa X253 / Coupe C253, Oferta Maxhaust dla samochodów Mercedes-Benz GLC Klasa X253 / Coupe C253, Wydech Maxhaust Mercedes-Benz GLC Klasa X253 / Coupe C253,
Opis
Dostawa
Montaż
Producent

Maxhaust Aktywny układ wydechowy
Mercedes-Benz Klasy GLC (X253 / C253) - wszystkie wersje silnikowe

Aktywne systemy Maxhaust to najlepszy wybór dla niemal wszystkich aut Mercedes-Benz Klasy GLC z silnikami diesla czy mniejszymi jednostkami benzynowymi. Dla nowoczesnych silników wysokoprężnych aktywny układ to jedyne skuteczne rozwiązanie w kwestii zapewnienia rasowego brzmienia.

  • Sportowy dźwięk dla Mercedes-Benz Klasy GLC (X253),
  • Regulacja głośności za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne,
  • Uniwersalny montaż w tylnej części auta,
  • Brak ingerencji w fabryczny układ wydechowy.

Dzięki najwyższej jakości głośnikom generowany dźwięk brzmi niezwykle realistycznie. Wysokiej klasy Sound Boostery zapewniają dźwięk potężnego silnika V8 zarówno na postoju jak i podczas jazdy! Dzięki połączeniu z autem za pomocą systemu CAN dźwięk dopasowany jest do aktualnych obrotów, prędkości oraz obciążenia silnika Mercedesa Klasy GLC. Gwarantuje to brzmienie jak najbardziej zbliżone do silnika benzynowego o dużej pojemności.

Produkty firmy Maxhaust sterowane mogą być zarówno poprzez fabryczną elektronikę jak i dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Aplikacja Maxhaust umożliwia dokładne ustawienie parametrów brzmienia takich jak głośność, natężenie, barwa czy dźwięk uruchamiania silnika. Dodatkowo dzięki wbudowanym trybom użytkownik posiada możliwość ustawienia kilku różnych profili dźwięku wybieranych później już z pokładu auta np. za pomocą przycisku trybu jazdy Mercedesa Klasy GLC (X253).

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Maxhaust w naszej ofercie!

Posiadamy w magazynie większość produktów z oferty Maxhaust, dlatego zamówienie realizowane jest już następnego dnia.

Dostawa w dowolne miejsce w Polsce jest zawsze darmowa.

Na montaż zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi modyfikacjami.
Pełna obsługa, malowanie oraz montaż w jednym miejscu są gwarancją najlepszej jakości.
Montaż możliwy jest także u naszych autoryzowanych Partnerów.

Aktywny wydech – boostery (głośniki) montowane są zazwyczaj w bagażniku lub pod podwoziem. Instalacja podłączona jest pod CAN oraz źródło prądu.

Maxhaust Tuning Polska

Maxhaust to światowy lider w produkcji aktywnych układów wydechowych. Z know-how firmy korzystają nie tylko zewnętrzni tunerzy, ale również fabryczni producenci tacy jak np. Audi. Technologia niemieckiej firmy sukcesywnie rozprzestrzenia się na całym świecie na fali ogromnej popularności aut z silnikami Diesla, dla których aktywny układ wydechowy jest jedyną skuteczną opcją na poprawę brzmienia.

W Polsce jedynym i wyłącznym dystrybutorem Maxhaust jest GranSport. Gwarantuje to w pełni oryginalne produkty wprost od producenta, wraz ze świadczeniem usług montażowych i gwarancyjnych.

Systemy Maxhaust dostępne są dla większości aut na rynku. Dzięki wysokiej unifikacji ich montaż w minimalnym stopniu narusza konstrukcję auta, pozwalając cieszyć się odpowiednim brzmieniem w parze z najwyższym bezpieczeństwem użytkowania.

Zobacz pozostałe produkty dla

GLC Klasa X253 / Coupe C253