Jest rok 1987 i Horst Lumma realizuje swoją pasję poprzez założenie własnej firmy LUMMA - zajmującej się tuningiem i serwisem motoryzacyjnym. Oprócz serwisu opon w garażu rodziców, zaczyna od przebudowy pierwszych samochodów klientów. Na początku lat 90. jego firma stała się specjalistą w dziedzinie konwersji kabrioletów i pickupów. Przede wszystkim były to pełne konwersje oparte na BMW serii 02 i serii 3 (typ E21 i E30). Ponadto już wtedy powstawały pierwsze akcesoria LUMMA, takie jak progi wejściowe lub dywaniki, pozwalające na dalszą indywidualizację przerobionych pojazdów.

Na przełomie tysiącleci LUMMA Design skoncentrowała się na opracowaniu i dystrybucji programów przebudowy pojazdów w segmencie premium. Dziś LUMMA Design oferuje szeroką gamę produktów optycznych i technicznych do samochodów takich marek jak BMW, Porsche czy Range Rover - wykonywanych od podstaw w fabrykach firmy na terenie Niemiec. Dzięki temu od 1987 roku produkty LUMMA wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością wykonania. Znani na całym świecie projektanci nadają programom udoskonalania wzornictwa LUMMA swój charakterystyczny wygląd, a starannie dobrane materiały gwarantują wysoką jakość produktu i pierwszorzędne wykonanie.

W wewnętrznym dziale modelowania projekty są ręcznie formowane w pierwsze prototypy i rygorystycznie optymalizowane. Pełne testy funkcji i pomiary zapewniają optymalne współdziałanie konstrukcji i funkcjonalności. To właśnie ta pasja i kunszt sprawiają, że LUMMA Design jest uznaną na całym świecie marką w dziedzinie udoskonalania pojazdów - a bogata oferta firmy już teraz dostępna jest w GranSport - u polskiego dealera LUMMA Design.

Kliknij i przeczytaj więcej informacji...

Wybierz markę samochodu:

aby zobaczyć ofertę dedykowaną konkretnej marce kliknij w poniższe logo