TOPCAR jest zaangażowany w tuning samochodów premium od 2004 roku. Po wielu udanych wystawach na prestiżowych targach tuningowych w Europie - Essen Motor Show, Top Marques Monaco, Geneva International Motor Show - popularność TOPCAR stale rośnie, czyniąc z firmy jednego z największych graczy na rynku.

Obecnie TOPCAR oferuje własne projekty tuningu aut takich marek jak Mercedes-Benz, Porsche czy Lamborghini. Od samego początku tuner dążył do stworzenia własnego, rozpoznawanego na całym świecie stylu. Celem firmy jest tworzenie nepowtarzalnych dodatków dla samochodów luksusowych przy jednoczesnym zachowaniu wygody w ich codziennym użytkowaniu.

TOPCAR ma swoją własną fabrykę w której wytwarzane są wszystkie elementy aerodynamiczne z najwyższej jakości materiałów takich jak włókno węglowe czy kevlar. Większe części, w tym zderzaki, tworzone są natomiast za pomocą technik formowania próżniowego. Zaawansowana technologia pięciu osiowych frezarek, a także technologie cyfrowe i zaawansowane oprogramowanie zapewniają możliwość produkcji wyjątkowo lekkich i wytrzymałych części samochodowych.

Pełna oferta ekskluzywnych produktów TOPCAR dostępna jest również w GranSport.

Kliknij i przeczytaj więcej informacji...

Wybierz markę samochodu:

aby zobaczyć ofertę dedykowaną konkretnej marce kliknij w poniższe logo