Maxhaust Aktywny układ wydechowy A3 8V

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Produkt dostępny w wariantach:

* Wymagane pola

Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł
Nr katalogowy maxhaust-8v
Model auta A3, RS3, S3
Marka auta Audi
Rodzaj części Wydech
Producent części Maxhaust
Kategorie Tuning Audi A3 / S3 / RS3 8V, Wydech Audi A3 / S3 / RS3 8V, Oferta Maxhaust dla samochodów Audi A3 / S3 / RS3 8V, Wydech Maxhaust Audi A3 / S3 / RS3 8V,
Opis
Dostawa
Montaż
Producent

Maxhaust Aktywny układ wydechowy
Audi A3 (8V) - wszystkie wersje silnikowe

Aktywne systemy Maxhaust to najlepszy wybór dla niemal wszystkich aut Audi A3 z silnikami diesla czy mniejszymi jednostkami benzynowymi. Dla nowoczesnych silników wysokoprężnych aktywny układ to jedyne skuteczne rozwiązanie w kwestii zapewnienia rasowego brzmienia.

  • Sportowy dźwięk dla Audi A3 (8V),
  • Regulacja głośności za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne,
  • Uniwersalny montaż w tylnej części auta,
  • Brak ingerencji w fabryczny układ wydechowy.

Dzięki najwyższej jakości głośnikom generowany dźwięk brzmi niezwykle realistycznie. Wysokiej klasy Sound Boostery zapewniają dźwięk potężnego silnika V8 zarówno na postoju jak i podczas jazdy! Dzięki połączeniu z autem za pomocą systemu CAN dźwięk dopasowany jest do aktualnych obrotów, prędkości oraz obciążenia silnika Audi A3. Gwarantuje to brzmienie jak najbardziej zbliżone do silnika benzynowego o dużej pojemności.

Produkty firmy Maxhaust sterowane mogą być zarówno poprzez fabryczną elektronikę jak i dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Aplikacja Maxhaust umożliwia dokładne ustawienie parametrów brzmienia takich jak głośność, natężenie, barwa czy dźwięk uruchamiania silnika. Dodatkowo dzięki wbudowanym trybom użytkownik posiada możliwość ustawienia kilku różnych profili dźwięku wybieranych później już z pokładu auta np. za pomocą przycisku trybu jazdy Audi A3 (8V).

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Maxhaust w naszej ofercie!

Posiadamy w magazynie większość produktów z oferty Maxhaust, dlatego zamówienie realizowane jest już następnego dnia.

Dostawa w dowolne miejsce w Polsce jest zawsze darmowa.

Na montaż zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi modyfikacjami.
Pełna obsługa, malowanie oraz montaż w jednym miejscu są gwarancją najlepszej jakości.
Montaż możliwy jest także u naszych autoryzowanych Partnerów.

Aktywny wydech – boostery (głośniki) montowane są zazwyczaj w bagażniku lub pod podwoziem. Instalacja podłączona jest pod CAN oraz źródło prądu.

Maxhaust Tuning Polska

Maxhaust to światowy lider w produkcji aktywnych układów wydechowych. Z know-how firmy korzystają nie tylko zewnętrzni tunerzy, ale również fabryczni producenci tacy jak np. Audi. Technologia niemieckiej firmy sukcesywnie rozprzestrzenia się na całym świecie na fali ogromnej popularności aut z silnikami Diesla, dla których aktywny układ wydechowy jest jedyną skuteczną opcją na poprawę brzmienia.

W Polsce jedynym i wyłącznym dystrybutorem Maxhaust jest GranSport. Gwarantuje to w pełni oryginalne produkty wprost od producenta, wraz ze świadczeniem usług montażowych i gwarancyjnych.

Systemy Maxhaust dostępne są dla większości aut na rynku. Dzięki wysokiej unifikacji ich montaż w minimalnym stopniu narusza konstrukcję auta, pozwalając cieszyć się odpowiednim brzmieniem w parze z najwyższym bezpieczeństwem użytkowania.

Zobacz pozostałe produkty dla

A3 / S3 / RS3 8V