McLaren 720S zyskał kompletny pakiet modyfikacji Novitec. Czy ponad 700-konny Mac potrzebuje poprawek? Legendarny tuner udowadnia, że nie ma samochodów idealnych proponując kompleksowy zestaw dodatków z carbonu, nowe felgi, układ wydechowy czy poprawki mechaniczne.

McLaren 720S Novitec

Na pierwszy rzut oka zauważyć można oczywiście wszystkie dodatki zewnętrzne. Jak zawsze w przypadku Novitec, wszelkie elementy wykonane są z najwyższej jakości włókna węglowego. Dla 720S niemiecki tuner opracował blisko 20 różnych komponentów! Poczynając od przeprojektowanego przodu auta, poprzez dodatki po bokach, po agresywnie stylizowane części zdobiące tył pojazdu. Nowy pakiet aerodynamiczny dodał mnóstwo agresywności McLarenowi, nie pozostając również obojętny aerodynamice. Każdy z podespołów opracowany został w tunelu aerodynamicznym pod kątem jak największej wydajności i poprawy właściwości 720S!

McLaren 720S Novitec

Nawet najlepiej zaprojektowany pakiet stylistyczny nie wygląda w pełni dobrze bez odpowiednich felg. Novitec opracował więc całkowicie nowy wzór MC1. Te felgi aluminiowe o zwiększonej wytrzymałości dostępne są w rozmiarze 20 cali z przodu oraz 21 cali z tyłu. Dalszą personalizację tuner zostawia Klientowi - koła moga zostać pomalowane w dowolnym kolorze, podobnie jak ich ranty. 

McLaren 720S Novitec

Tak przygotowane wizualnie auto poddano również zmianom mechanicznym. Na początek nowy układ wydechowy Race. Dostępny w wersji ze stali nierdzewnej jak i wyczynowego stopu INCONEL używanego np. w samochodach DTM czy F1, może zostać dalej rozbudowany o wyścigowe katalizatory. Całość wieńczą opcjonalne końcówki wydechu Novitec. Układ wydechowy zapewnia wyścigowe brzmienie 720S, całkowicie odmieniając odbiór pojazdu. Dyskretny jak na klasę auta dźwięk zmienił się w prawdziwie sportowe brzmienie.

McLaren 720S Novitec

Zwieńczeniem prac nas McLarenem są nowe sprężyny obniżające auto oraz poprawiające jego stabilność a także moduł mocy zwiększający parametry do 773 KM oraz 849 Nm. 720S po kuracji w Novitec jest więc nie tylko agresywniejszy z wyglądu, ale dostarcza jeszcze więcej wrażeń dzięki większej mocy i głośniejszemu układowi wydechowemu. Niemiecki tuner jak zwykle stanął na wysokości zadania!

Kompletna oferta Novitec dla McLaren 720S dostępna jest już w naszym sklepie! GranSport - Oficjalny Dealer Novitec Group w Polsce.

McLaren 720S Novitec

McLaren 720S Novitec

McLaren 720S Novitec

McLaren 720S Novitec

McLaren 720S Novitec

McLaren 720S Novitec

McLaren 720S Novitec

McLaren 720S Novitec