Z radością prezentujemy najnowszy, ekskluzywny zestaw modyfikacji TechArt dla Porsche 911 generacji 992. W dostępnej już w naszym sklepie znajdziecie dodatki aerodynamiczne, kute felgi, klapowy układ wydechowy czy zestaw podniesienia mocy.

Porsche 992 TechArt

Największy tuner Porsche na świecie, firma TechArt, jako pierwsza zaprezentowała kompletny program zmian. Najważniejszy jest tutaj nowy zestaw aerodynamiczny:

- przedni spoiler,
- przednie wloty powietrza,
- boczne wloty powietrza,
- progi boczne,
- dyfuzor,
- tylne dokładki zderzaka,
- spoiler dachowy,
- tylny spoiler,
- tylne skrzydło.

Porsche 992 TechArt

Wszystykie z elementów można dowolnie dobierać, wyposażając Porsche w pełen pakiet lub jedynie pojedyncze dodatki. Uzupełnieniem zmian w wyglądzie są nowe felgi w dwóch odmiennych wzorach - klasyczne Formula V oraz designerskie Daytona II. Dostępne w rozmiarze 20 cali z przodu oraz 21 cali z tyłu, zapewniają 911 spektakularny styl!

Porsche 992 TechArt

TechArt to jednak nie tylko modyfikacje wizualne ale i topowy tuning mechaniczny. Na początek tuner proponuje sportowy układ wydechowy z klapami oraz moduł mocy podnoszący parametry silnika do 510 KM oraz 610 Nm. Zapewnia to poprawę wszystkich parametrów: 3,2s do 100, 6,8s do 160 oraz 10,5s do 200 km/h oraz prędkość maksymalną na poziomie 314 km/h!

Porsche 992 TechArt

Produkty TechArt wyróżnia niezrównana jakość oraz dopracowanie technologiczne. Każdy element jest szczegółowo testowany przed wprowadzeniem do oferty zarówno na etapie projektowania komputerowego jak i bezpośrednio na aucie w tunelu aerodynamicznym. Gwarantuje to pewność, że wszystkie produkty są wymaganej przez Porsche jakości i nie wpływają negatywnie na zachowanie samochodu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TechArt w sklepie GranSport!

Porsche 992 TechArt

Porsche 992 TechArt

Porsche 992 TechArt

Porsche 992 TechArt

Porsche 992 TechArt

Porsche 992 TechArt

Porsche 992 TechArt