Legendarny N-LARGO powraca! Ekskluzywny i limitowany zestaw modyfikacji Novitec przeznaczony dla Ferrari 812superfast to kolejna odsłona kultowej serii N-LARGO. Co więcej, trzecia z łącznej liczby (dawno wyprzedanych) 18 sztuk, powstaje właśnie w naszej siedzibie!

Novitec Ferrari 812 N-Largo

Novitec Ferrari 812 N-Largo

To będzie pierwsze polskie N-LARGO. Te wyjątkowe pakiety Novitec powstają zawsze w ściśle limitowanej ilości egzemplarzy i wyprzedają się na wiele miesięcy przed premierą. Nie inaczej jest w przypadku 812 N-LARGO. Jedynie 18 sztuk na całym świecie, wszystkie wyprzedane, a trzecia z nich - i jednocześnie pierwsza nie będąca autem pokazowym Novitec - powstaje już w naszym serwisie!

Novitec Ferrari 812 N-Largo

Novitec Ferrari 812 N-Largo

Novitec N-LARGO to nowe, poszerzone nadwozie dla najbardziej wyjątkowych samochodów. Zaprezentowane Ferrari 812superfast zyskuje aż 14 dodatkowych centymetrów szerokości! Wszystko to dzięki wymianie większości elementów karoserii. Dość powiedzieć, że z oryginalnych elementów pozostają jedynie maska, drzwi oraz dach.

Novitec Ferrari 812 N-Largo

Novitec Ferrari 812 N-Largo

Agresywna stylizacja wzorowana na rozwiązaniach z Formuły 1, została zaprojektowana wspólnie z designerem Vittorio Stroskiem i dopracowana do perfekcji w tunelu aerodynamicznym. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Każda lotka, każda krzywizna i spoiler mają oprócz wyglądu swoje funkcje aerodynamiczne. Bodykit wykonany z najlżejszych i najbardziej wytrzymałych materiałów to również mniejsza waga całego nadwozia po modyfikacji. Design i performance - nikt nie łączy tego równie skutecznie jak Novitec.

Novitec Ferrari 812 N-Largo

Novitec Ferrari 812 N-Largo

Oczywiście przeprojektowane nadwozie to nie koniec. Każdy projekt wymaga odpowiednich kół. Novitec zaprojektował więc całkowicie nowy wzór, dostępny tylko i wyłącznie dla pakietu N-LARGO. Kute felgi NF 10 NL w rozmiarze 21 cali z przodu oraz 22 cale z tyłu perfekcyjnie wypełniają nowe nadkola i zgywają się z całością zmian. Również tutaj nie było miejsca na kompromisy - tylne felgi mogą poszczycić się szerokością aż 12,5 cala! 

Novitec Ferrari 812 N-Largo

Novitec Ferrari 812 N-Largo

Dla pragnących jeszcze większych wrażeń zza kierownicy, niemiecki tuner przygotował sporo modyfikacji mechanicznych. Znajdziemy tutaj m.in. hydrauliczne zawieszenie pozwalające na regulację wysokości aż o 40mm czy wyczynowe układy wydechowe. Novitec jako jedna z niewielu na świecie firm oferuje bowiem systemy wydechowe wykonane ze stopu INCONEL, wykorzystywanego w Formule 1. Jeszcze lżejsze, jeszcze bardziej wytrzymałe i odporne na temperatury od tytanu! Na deser pozostawiono możliwość wgrania nowej mapy silnika, skutkującej mocą 840 KM!

Novitec Ferrari 812 N-Largo

Novitec Ferrari 812 N-LARGO to jeden z najbardziej wyjątkowych projektów na świecie. Jesteśmy dumni, że jedna z pierwszych sztuk powstanie w Polsce, w całości w naszym serwisie. Już wkrótce przedstawimy więcej szczegółów!

Novitec Ferrari 812 N-Largo

Oficjalny Dealer NOVITEC w Polsce - GranSport - Luxury Tuning & Concierge.