W naszym serwisie gościliśmy BMW M4 w niesamowitym kolorze Yas Marina Blue. Pomimo ciekawego koloru, w aucie brakowało wyróżniających je dodatków oraz odpowiedniego. sportowego brzmienia. Receptą okazały się carbonowe elementy aerodynamiczne Scope oraz układ wydechowy Remus Cat-back.

5

Niebieskie BMW wyposażyliśmy w kompletny zestaw dodatków z najwyższej jakości włókna węglowego oraz garść elementów z oryginalnej oferty M Performance. W aucie zamontowaliśmy:

Dokładka przedniego zderzaka Scope

8

Przednie splittery Scope

9

Boczne skrzela Scope

13

Nakładki na lusterka boczne Scope

12

Tylny dyfuzor Race Scope

20

Spoiler na pokrywie bagażnika Boca

17

Przednie nerki oraz listwy boczne M Performance

11

Wszystkie elementy złożyły się na niezwykłą całość. M4 prezentuje się oszałamiająco – carbonowe dodatki świetnie uzupełniły design M4. Auto zmieniło swoje oblicze diametralnie, stając się agresywniejsze i przykuwając wzrok kontrastowymi produktami z włókna węglowego. Naszym zdaniem egzemplarz ten stał się bliski ideałowi – bliski, gdyż brakowało mu odpowiedniego dźwięku. Zaradziliśmy również temu!

4

Do BMW M4 zamontowaliśmy kompletny układ wydechowy Remus Cat-back. System składający się z rur przelotowych oraz tylnego tłumika podłączyliśmy pod fabryczny system klap, oraz do nowych końcówek wydechu Remus wykonanych z włókna węglowego i tytanu. O ile po montażu dodatków aerodynamicznych nastąpiła rewolucja w wyglądzie, tak po montażu wydechu, nowy dźwięk jest nie tyle rewolucją – zmiana jest jeszcze większa!

18

M4 brzmi niewiarygodnie – dźwięk stał się basowy, zyskał również wyścigowe „strzały” podczas odpuszczania gazu. Zmieniła się nie tylko głośność ale i cała barwa dźwięku – teraz czysto sportowa, własnie taka jakiej oczekuje się po ponad 400 konnym coupe!

Niebieskie BMW M4 przeszło kompleksowe zmiany – które poprawiły wygląd oraz dźwięk. Śmiało możemy stwierdzić, że teraz stał się ideałem – ciężko bowiem o ładniejsze i lepiej brzmiące M4!

2

Jeżeli również chcesz odmienić swoje BMW M4 – zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do zdjęć z sesji zdjęciowej autorstwa Darek Kurkowiak – Fotografia:

1

6

7

3

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

19

20

Polecamy również dodatkowe zdjęcia z montażu:

6

7

10

14

15

16

18

19

22

23

24

25

26

27

28

29

30