Tym razem prezentujemy kolejne BMW X4 F26 które odwiedziło nasz serwis w celu wymiany układu wydechowego. Jak zawsze postawiliśmy na sprawdzone rozwiązanie austriackiej firmy Remus.

bmw-x4-remus

Białe BMW X4 w wersji 28i nie zadowalało właściciela zarówno w kwestii brzmienia jak i wyglądu tylnej części auta. Aby poprawić te dwa aspekty naraz zamontowaliśmy bestsellerowy układ wydechowy Remus. Zestaw ten składa się z tłumika tylnego oraz czterech końcówek wydechu.

bmw-x4-remus

Całość montowana jest w miejsce oryginalnego tłumika, do fabrycznych punktów montażowych. Co istotne, wszystkie końcówki połączone są z tłumikiem, dzięki czemu spaliny wydostają się równomiernie z każdego zakończenia.

bmw-x4-remus

Montaż wymaga zrobienia wycięcia w dokładce zderzaka identycznego z fabrycznym. Całość wygląda niezwykle schludnie a jednocześnie nadaje X4 więcej sportowego charakteru. Prosta i szybka modyfikacja odmienia charakter całego samochodu!

bmw-x4-remus

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą układów wydechowych do Twojego auta zapraszamy do kontaktu z GranSport - Oficjalnym Dealerem REMUS w Polsce.

bmw-x4-remus