Detailing, wrapping i tuning w jednym miejscu? Przekonaj się o wygodzie połączenia wszystkich usług w jednej realizacji, oddając swój samochód w nasze ręce. Zabezpieczymy go bezbarwną folią ochronną, dokładnie wyczyścimy a oprócz tego wyróżnimy go dodatkami wizualnymi oraz aktywnym układem wydechowym. Dokładnie tak, jak zrobiliśmy w prezentowanym BMW X7.

BMW X7

BMW przyjechało do nas zaraz po odbiorze w salonie, z planem wykonania kompleksowych prac podczas jednak wizyty. Na początek ogromne nadwozie okleiliśmy bezbarwną folią ochronną XPEL. To najlepszy sposób na utrzymanie lakieru w idealnym stanie bez obaw o odpryski czy obcierki. Dodatkowo - w prezentowanym przypadku - uzyskaliśmy zmianę wyglądu dzięki "zamrożeniu" lakieru metalicznego folią w wersji matowej. Na tak zabezpieczone i odmienione nadwozie trafił następnie pakiet powłok detailingowych mających za zadanie pomoc w utrzymaniu samochodu w nienagannej czystości.

BMW X7

Następnie BMW X7 trafiło w ręce naszych specjalistów od modyfikacji. By potężnemu SUVowi nadać adekwatne brzmienie sięgnęliśmy po aktywny układ wydechowy Maxhaust. System najnowszej generacji Bridge w konfiguracji 1 głośnik niskotonowy oraz 1 głośnik wysokotonowy nadał rasowego, gardłowego dźwięku, perfekcyjne uzupełniającego wizerunek X7. System sterowany bezpośrednio trybami jazdy łączy w sobie najwyższej klasy dźwięk z niezrównaną wygodą użytkowania.

BMW X7

Po oklejeniu folią oraz montażu aktywnego wydechu przystąpiliśmy do ostatniego etapu prac - instalacji pakietu stylistycznego Maxton Design. Nadwozie ozdobiliśmy dokładką zderzaka przedniego, dokładkami progów bocznych oraz dokładką zderzaka tylnego. Elementy wykończone zostały w kontrastowej, połyskowej czerni. Całość nabrała bardziej agresywnego wyrazu, zrywając z rodzinnym wizerunkiem X7.

BMW X7

Lider Obsługi Samochodów Premium w Polsce - CarsCare | GranSport - DETAILING. WRAPPING. TUNING. 

BMW X7

BMW X7

BMW X7

BMW X7

BMW X7

BMW X7