Silnik V12. 900 KM. 1 500 Nm. 350 km/h. Przedstawiamy jeden z najbardziej unikatowych i zdecydowanie najbardziej potężny samochód z jakim mieliśmy przyjemność pracować - Brabus 900 Coupe.

Brabus 900 Coupe

Auto rozpoczęło swoje "życie" jako Mercedes-Benz S 65 AMG Coupe, a więc topowe coupe w gamie tej marki. Z fabryki trafiło jednak do centrali Brabus w Bottrop, gdzie przeistoczyło się w prawdziwe monstrum. Zmodyfikowany silnik V12 generuje teraz 900 KM oraz 1 500 Nm momentu obrotowego! Ta modyfikacja wykonywana jest jedynie w siedzibie tunera, z uwagi na niebywale skomplikowany proces technologiczny prac. Niemal każda część silnika zostaje poprawiona lub wymieniona! Samochód zmienia się z Mercedesa w Brabusa.

Brabus 900 Coupe

O poprawiony design dba natomiast pakiet aerodynamiczny z włókna węglowego - nowy przedni spoiler wraz z wlotami powietrza, dyfuzor, nakłądki na tylny zderzak oraz tylny spoiler nadają S Coupe odrobiny pazura. Całość uzupełniają felgi - kute obręcze Brabus Monoblock F Platinum w rozmiarze 21 cali. Nie zabrakło również nowego układu wydechowego oraz kompletnej personalizacji wnętrza. Z całą pewnością to więc jedyny taki egzemplarz na świecie, a co za tym idzie - przeszedł dodatkowe prace z zakresu ochrony i pielęgnacji w naszym dziale detailingu.

Brabus 900 Coupe

W tym przypadku nie było mowy o żadnych kompromisach, całe nadwozie zabezpieczyliśmy więc bezbarwną folią ochronną. Folia pokryła nie tylko lakier, ale także wszystkie carbonowe dodatki Brabus takie jak spoilery czy wloty powietrza. Wymagało to od nas połączenia dwóch folii - standardowej która trafiła na nadwozie oraz matowej, pokrywającej elementy wykonane właśnie z matowego włókna węglowego. Dzięki temu samochód nie stracił swojej wyjątkowej konfiguracji, jednocześnie będąc kompleksowo chroniony przed różnego rodzaju odpryskami czy zarysowaniami.

Brabus 900 Coupe

Brabus 900 Coupe

Na zaaplikowaną folię nałożyliśmy następnie dedykowaną jej powłokę hydrofobową. Jej zadaniem jest wydobycie głębi koloru a także ułatwienie utrzymania samochodu w czystości. Dzięki swoim właściwościom, powłoka ta odpycha drobinki wody oraz brudu pozwalając cieszyć się nieskazitelnym wyglądem przez jak najdłuższy czas! Naszej uwadze nie uszły również ogromne felgi wykończone na połysk. Aby również uchronić je przed zabrudzeniami oraz drobnymi uszkodzeniami pokryliśmy je najtwardszą dostępną powłoką ceramiczną.

Brabus 900 Coupe

Następnie uwaga naszych detailerów skupiła się na wyjątkowym wnętrzu Brabusa. Wszystkie elementy zostały tu pokryte najwyższej jakości skórą oraz matowym carbonem. Niezwykle ważne było więc odpowiednie zabezpieczenie ekskluzywnych materiałów przed zabrudzeniami czy zniszczeniem. Kompleksowa impregnacja pozwoli na użytkowanie auta bez najmniejszych obaw!

Brabus 900 Coupe

Brabus 900 Coupe

Niesamowity Brabus 900 jest zatem gotowy do zadawania szyku i odwracania głów gdziekolwiek tylko się pojawi. Zapraszamy do kontaktu z GranSport | Cars Care - Liderem Tuningu Aut Premium w Polsce!

Brabus 900 Coupe

Brabus 900 Coupe

Brabus 900 Coupe

Brabus 900 Coupe

Brabus 900 Coupe

Brabus 900 Coupe

Brabus 900 Coupe