To już fakt! GranSport został oficjalnym dealerem NOVITEC ROSSO, lidera tuningu aut z Maranello. Jak zawsze stawiając sobie poprzeczkę niezwykle wysoko – pierwszy w Polsce, kompletny pakiet modyfikacji zamontowaliśmy w modelu Ferrari F12berlinetta. Zapraszamy do relacji z  montażu!

1

2

3

Zanim jednak auto trafia do naszego serwisu, trwa wielkie planowanie.

Na początku udajemy się osobiście do Klienta w celu umówienia szczegółów. Oględziny auta, prezentacja oferty, pomoc w wyborze dodatków. Po wielu wiadomościach i spotkaniach przedstawiamy gotową wizualizację nowego auta – idealnie dopasowaną do wizji Klienta. Po ostatecznej akceptacji pozostaje zamówienie wybranych części i etap najgorszy – oczekiwanie.

4

5

6

Gdy do serwisu GranSport w Inowrocławiu dociera ogromna paleta z częściami do auta niezwłocznie zawiadamiamy Nabywcę. Działając zgodnie z filozofią GranConcierge, na każdym z etapów wszystkie działania podporządkowujemy naszym Klientom. Tak jest i tym razem. Ustalenie pasujących terminów i wyznaczonego dnia wysyłamy lawetę, która odbierze Ferrari wprost z garażu. Gdy tylko auto pojawia się w naszym serwisie, zaczynamy pracę.

7

8

Na początek Ferrari czeka demontaż części nadwozia. Przedni zderzak, progi boczne czy elementy pasa tylnego tymczasowo odkładane są na stelaże. Wszystko po to, aby jak najdokładniej zamontować nowe dodatki. W opisywanym projekcie jest ich sporo. Carbonowe elementy zostaną zamontowane zarówno w przednim zderzaku, jak i tylnym oraz na progach czy masce silnika. Nasi wyspecjalizowani mechanicy przystępują do prac. Najważniejsza jest jakość. Po oczyszczeniu seryjnych elementów zaczyna się etap montażu elementów z włókna węglowego. Etap niezwykle żmudny, gdyż wszystko musi pasować idealnie.

9

10

11

Aby tak było, wszystkie części są kilkukrotnie przymierzane – dopiero po uzyskaniu 100% pewności zostają zamontowane na aucie. W celu zabezpieczenia przed przesunięciem, po montażu dodatki zostają przyciśnięte do seryjnych elementów taśmami. Tak przygotowany element zostaje odłożony, by w spokoju uzyskał docelową trwałość. W tym czasie specjaliści GranSport postępują identycznie z pozostałymi częściami auta.

12

13

14

Przymierzanie, spasowywanie i montowanie trwało w tym przypadku kilka dni. Po tym intensywnym okresie przychodzi czas na zamontowanie gotowych elementów do nadwozia – coś, na co wszyscy czekają z niecierpliwością. Zderzaki wyglądają niesamowicie już na stelażach, jednak dopiero na aucie widoczny będzie końcowy efekt. A ten, przeszedł najśmielsze oczekiwania. Już po chwili widać, że jest naprawdę grubo. Po przymocowaniu wszystkich części zachwyty nie ustają, a to jeszcze nie koniec.

20

19

Na deser zostawiliśmy koła. W tym przypadku wybór padł na model NF4. Na życzenie Klienta zostały wykończone satynowo-matową powłoką w kolorze czarnym oraz kontrastowym rantem w czerwieni pasującej do odcienia nadwozia. Są niesamowite! Dopiero po ich przykręceniu całość idealnie się zgrywa i po prostu odejmuje mowę.

15

16

17

18

Czas postawić auto na ziemi i oddać w ręce naszych specjalistów, którzy usuną z niego wszelkie nieczystości powstałe na etapie montażu. Dopiero po wszystkich zabiegach uwidacznia się końcowy efekt.

21

22

23

24

 

WOW.

25

To jedyne cenzuralne określenie, które opisuje wygląd F12berlinetta Novitec. Początkowe wizualizacje nie oddawały efektu końcowego nawet w 10%. Jest idealnie. Zamontowane dodatki podkreślają sportowy wygląd F12, jednocześnie nie narzucając się – jest stylowo i dyskretnie. Dokładki przedniego zderzaka, progi boczne, tylny dyfuzor wraz z lotkami, spoiler na klapie bagażnika oraz tylnej szybie, obudowy tylnych lamp czy wlot powietrza na masce – liczba elementów z włókna węglowego jest oszałamiająca. Nie zapomnieliśmy również o takich smaczkach jak kierunkowskazy w przednich nadkolach w kolorze czarnym. Całość prezentuje się niezwykle spójnie  – dokładnie tak, jak powinno wyglądać F12berlinetta.

26

27

Od zrodzenia się pomysłu modyfikacji do otrzymania gotowego auta mija trochę czasu. Wszystko to zostaje jednak wynagrodzone w chwili odbioru gotowego samochodu – to dla nas zawsze najbardziej wyczekiwany moment. Nie ma wszakże nic lepszego i motywującego do dalszej, dobrej pracy niż uśmiech i uznanie Klienta.

28

29

30

Możemy zdradzić, że to nie koniec zmian. Właściciel już planuje kolejne modyfikacje. Jakie ? Zobaczycie już niedługo!

Wszystkie produkty zamontowane na prezentowanym aucie dostępne są w naszym sklepie.

Specjaliści z GranDetailing już czekają na opisywane auto w celu kompleksowego zabezpieczenia lakieru preparatami SwissVax!

31

32

Cieszymy się, że ciągle zyskujemy zaufanie nowych Klientów, którzy powierzają nam najdroższe i najbardziej ekskluzywne auta. Zapraszamy do kontaktu i współpracy, przy tworzeniu dzieł sztuki na kołach.

 

33

34

35

36

37

38

39

40

41

44

43

42