To już kolejny Ford Mustang który został wyposażony przez nas w aktywny układ wydechowy Remus. Czarny egzemplarz Mustanga w końcu może szczycić się niesamowitym brzmieniem silnika V8 regulowanym za pomocą pilota.

img_5047

Sportowy układ wydechowy to wręcz obowiązkowa pozycja dla nowego Mustanga, który mimo świetnego wyglądu i osiągów nie zachwyca fabrycznym brzmieniem. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest aktywny układ wydechowy firmy Remus. Sportowy układ wydechowy z klapami to idealne rozwiązanie dla każdego Mustanga. Układ składający się z sekcji środkowej Cat-Back, tłumika tylnego z klapami, dwóch końcówek wydechu oraz instalacji do sterowania głośnością jest perfekcyjnym sposobem na poprawę dźwięku Mustanga bez uszczerbku dla komfortu jazdy na co dzień.

img_5046

Za pomocą załączonego w zestawie pilota do sterowania klapami, kierowca ma możliwość wyboru spośród 4 poziomów głośności wydechu. Przy zamkniętych klapach auto basowo pomrukuje stając się świetnym kompanem w długie trasy. Jeżeli jednak oczekujemy od niego prawdziwie amerykańskiego bulgotu, wystarczy otworzenie klap by cieszyć się czystym dźwiękiem silnika V8.

img_5045

Oprócz walorów dźwiękowych układ wydechowy to również poprawa wygląda za sprawą nowych, większych końcówek wydechu dostępnych w 5 rodzajach wykończenia. W tym przypadku Klient zdecydował się na najpopularniejsze rozwiązanie – chromowane końcówki o średnicy 102mm.

img_5044

Jeżeli również chciałbyś zamontować aktywny układ wydechowy w swoim Fordzie Mustangu – skontaktuj się z nami! Układy wydechowe dostępne są dla wersji GT V8 oraz EcoBoost.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Klienta.