Przedstawiamy bestseller ostatnich miesięcy – jednego z wielu Mustangów, które w ostatnim czasie wyposażyliśmy w aktywny układ wydechowy Remus. Sportowy wydech z klapami to bowiem wręcz obowiązkowe wyposażenie każdego Forda Mustanga!

IMG_3618

Nowe wcielenie amerykańskiej legendy to zdecydowany hit sprzedaży. Pomimo świetnego wyglądu i osiągów, w Mustangu brakuje odpowiedniego dla tego auta brzmienia. Z pomocą przychodzi firma Remus. Sportowy układ wydechowy z klapami to idealne rozwiązanie dla każdego Mustanga. Układ składający się z sekcji środkowej Cat-Back, tłumika tylnego z klapami, dwóch końcówek wydechu oraz instalacji do sterowania głośnością jest perfekcyjnym sposobem na poprawę dźwięku Mustanga bez uszczerbku dla komfortu jazdy na co dzień.

IMG_3612

Dzięki załączonemu w zestawie pilotowi do sterowania klapami, kierowca ma możliwość wyboru spośród 4 poziomów głośności wydechu. Przy zamkniętych klapach auto basowo pomrukuje stając się świetnym kompanem w długie trasy. Jeżeli jednak oczekujemy od niego prawdziwie amerykańskiego bulgotu, wystarczy otworzenie klap by cieszyć się czystym dźwiękiem silnika V8.

IMG_3620

Dodatkowo wydech dostępny jest z aż 5 rodzajami końcówek do wyboru – chromowane, czarne, carbonowe. Każdy dopasuje zakończenia dla wyglądu swojego Mustanga! W tym przypadku Klient zdecydował się na klasyczne rozwiązanie – chromowane końcówki o średnicy 102mm.

IMG_3609

Jeżeli również chciałbyś zamontować aktywny układ wydechowy w swoim Fordzie Mustangu – skontaktuj się z nami! Układy wydechowe dostępne są dla wersji GT V8 oraz EcoBoost.

IMG_3621

IMG_3610

Zdjęcia dzięki uprzejmości Klienta.