W nasze ręce trafiło kolejne już Maserati Ghibli. W białym egzemplarzu zdecydowaliśmy się na montaż dodatków z włókna węglowego firmy Carbon Exclusive.

Maserati Ghibli już w fabrycznym wydaniu jest piękne – agresywne linie świetnie komponują się z elegancją, komfort podróżowania ze sportowymi doznaniami. Wszystko jednak można poprawić!

IMG_2780

Z tego powodu w białym Ghibli zamontowaliśmy spoiler na pokrywie bagażnika oraz obudowy lusterek bocznych wykonane z najwyższej jakości włókna węglowego firmy Carbon Exclusive. Te delikatne dodatki świetnie wyróżniają się na jasnym nadwoziu, dodając Maserati oryginalności i jeszcze więcej sportowego ducha.

Opisywane Ghibli to przykład jak szybko i za stosunkowo niewielką cenę uatrakcyjnić Maserati. Produkty Carbon Exclusive przy zachowaniu najwyższej jakości cechują się atrakcyjnymi cenami, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla osób poszukujących jeszcze większej dozy indywidualizmu.

IMG_2779

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Carbon Exclusive dla Maserati Ghibi.

Polecamy również sesję zdjęciową niebieskiego Ghibli którym mieliśmy przyjemność się zajmować – w tym przypadku z pełnym zestawem modyfikacji Novitec Tridente.

Chciałbyś odmienić swój samochód? Zaufaj GranSport – liderowi tuningu aut premium w Polsce!

Montaż elementów wykonany przez naszego sprawdzonego Partnera z Warszawy – firmę GhostCar.

IMG_2777

IMG_2782

IMG_2783

IMG_2778