Maserati. Marka z Trójzębem w logo to lata historii, tradycji, sportowych triumfów oraz wielu wspaniałych aut drogowych. W ostatnich latach na drogach pojawia się coraz więcej współczesnych modeli, co wszystkich pasjonatów motoryzacji cieszy, jednak stwarza jeden dodatkowy problem – potrzebę zindywidualizowania swojego egzemplarza. Dla nas to jednak żaden problem, przedstawiamy więc Maserati Ghibli S Q4 Novitec Tridente.

1

Topowa wersja mniejszej z limuzyn Maserati trafiła do nas w celu dość rozległych modyfikacji. Choć już seryjnie był to jeden z ciekawiej skonfigurowanych egzemplarzy – najmocniejszy w gamie silnik, piękny, niebieski lakier czy wnętrze wykończone włóknem węglowym – wspólnie z Klientem ustaliliśmy szczegóły jego modyfikacji. Tym sposobem powstało najciekawsze Ghibli w naszym kraju!

2

Opisując projekt standardowo zaczniemy od zmian wizualnych. W Maserati pojawił się więc spoiler przedniego zderzaka Novitec wykonany z włókna węglowego oraz boczne listwy progowe tego samego tunera, również wykonane z najwyższej jakości carbonu. Dodatkowo auto zdobi nowy dyfuzor tylnego zderzaka oraz lusterka boczne – wykonane z włókna węglowego przez GranCarbon, oferujący dowolne części z carbonu tworzone na zamówienie!

3

Jednak clou programu w prezentowanym Ghibli zdecydowanie stanowią felgi. 22 calowy zestaw kół Novitec NM1 w czarnym kolorze perfekcyjnie komponuje się z carbonowymi dodatkami nadwozia. Ogromny rozmiar i oryginalny design przyciągają wzrok, stanowiąc świetne uzupełnienie całości zmian.

4

Na koniec zostawiliśmy wisienkę na torcie. Jest nią układ wydechowy REMUS. Sportowy system wyposażony w aktywne klapy zapewnia brzmienie godne super samochodu! Teraz Ghibli jest nie tylko głośniejsze, jego dźwięk stał się bardziej gardłowy, momentami wręcz niemal wyścigowy. Naszym zdaniem to najlepszy wydech dla Ghibli na rynku zapewniający bezkonkurencyjne brzmienie.

Całość zmian jest niezwykle spójna i kompletna. Piękny, niebieski lakier w połączeniu z dodatkami z włókna węglowego oraz ogromnymi, czarnymi kołami prezentuje się nad wyraz dobrze. Uzupełnieniem całości jest sportowy wydech, dzięki któremu nawet jeśli Maserati nie zauważycie, na pewno je usłyszycie! A to jeszcze nie koniec zmian…

5

6

Ofertę Novitec oraz Remus dla Maserati znajdziecie oczywiście w naszym sklepie!

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18