Prezentowany Mercedes CLA to jeden z ciekawszych egzemplarzy tego modelu. Wersja silnikowa 250 w połączeniu z napędem 4Matic, nadwoziem Shooting Brake oraz pakietem stylistycznym Orange Art. Całość prezentuje się więc niezwykle oryginalnie. W całej tej mieszance zabrakło jednak jednego, istotnego elementu – odpowiedniego dźwięku. Auto trafiło więc do naszego serwisu, gdzie otrzymało rozwiązania Remus.

1

Ponad 200 konny samochód z napędem na cztery koła potrafi dostarczyć emocji podczas jazdy. Niestety, w fabrycznym wydaniu za osiągami Mercedesa nie idzie w parze sportowy dźwięk. Seryjne auto nie brzmi prawie wcale, powodując tym spory niedosyt. Na szczęście w GranSport mamy na to rozwiązanie!

2

W prezentowanym CLA 250 zamontowaliśmy więc wyścigowy system wydechowy Remus. Składa się on z przelotowego tłumika przedniego, wyścigowego tłumika tylnego oraz czterech końcówek wydechu o średnicy 76mm. Tak skonfigurowane rozwiązanie to właściwy przepis na rasowy dźwięk!

3

Co ważne, montaż wydechu nie wymaga jakichkolwiek ingerencji w pojazd. System montowany jest w miejsce fabrycznego, do seryjnych punktów montażowych nie naruszając konstrukcji starego wydechu. Nie wymaga również modyfikacji tylnego zderzaka dzięki umiejscowieniu końcówek w fabrycznych wycięciach na wydechy.

4

Jak więc brzmi? Rewelacyjnie! Dźwięk przed i po montażu układu Remus to nie tyle zmiana, co rewolucja! Nowy wydech zapewnia basowy dźwięk, brzmienie stało się o wiele głębsze i głośniejsze. CLA 250 brzmi teraz jak o wiele mocniejsze auto, dostarczając dodatkowych wrażeń podczas jazdy!

Jeżeli również szukasz poprawy dźwięku w swoim Mercedesie – skontaktuj się z GranSport, specjalistami w swojej dziedzinie!

5

Zapraszamy do galerii zdjęć z montażu w naszym serwisie:

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20