Przedstawiamy kolejny już model z rodziny Mercedesów 45 AMG, który opuścił nasz serwis wyposażony w sportowy układ wydechowy. Tym razem system Remus zainstalowaliśmy w CLA 45 AMG Shooting Brake.

P1050004

Sportowy układ wydechowy Remus to wręcz obowiązkowy dodatek dla każdego 45 AMG. Układ składający się z sekcji Cat-Back oraz tłumika tylnego z klapami montowany jest do fabrycznych końcówek wydechu. Opcjonalnie istnieje możliwość zainstalowania zewnętrznego pilota z dodatkowymi ustawieniami klap. W tym przypadku wydech trafił do Mercedesa CLA 45 AMG w wersji Shooting Brake. Czarny egzemplarz najpraktyczniejszego z 45 AMG w końcu również może zachwycać dźwiękiem!

P1050005

Dzięki rozwiązaniom Remusa, dźwięk 45 w końcu staje się prawdziwie sportowy! System nie tylko podbija „strzały” przy zmianach biegów, ale zapewnia również głęboki, sportowy dźwięk na wolnych obrotach. Dzięki temu jazda sportowymi Mercedesami uzależnia jeszcze bardziej!

P1050006

Jeżeli również chciałbyś poprawić dźwięk swojego Mercedesa AMG, skontaktuj się z GranSport – specjalistami w tuningu aut premium!

Brzmienie bliźniaczego układu wydechowego montowanego przez nas w Mercedesie A 45 AMG:

Sesja zdjęciowa oraz film z dźwiękiem CLA 45 AMG już wkrótce!