Często w nasze ręce trafiają praktycznie nowe auta. Tak było również w przypadku prezentowanego Porsche Panamera Turbo. Naszym zadaniem był dobór odpowiednich felg aby poprawić wygląd najnowszej Panamery – sięgnęliśmy więc na jedną z najwyższych półek tunera Mansory.

IMAG1064

Porsche Panamera Turbo 971 przyciąga wzrok swoim niesamowitym nadwoziem, lecz niestety fabryczne wzory felg pozostawiają ogromny niedosyt. W aucie tej klasy nie ma miejsca na półśrodki, postawiliśmy więc po raz kolejny na niesamowite koła od Mansory.

P1140917

Tym razem dobraliśmy felgi Mansory Y5 w rozmiarze 22 cale. Czarno-srebrne felgi perfekcyjnie pasują do linii Panamery. Połączenie sportu i komfortu nigdy nie jest łatwe, jednak w przypadku kół Y5 udało się perfekcyjnie!

P1140918

Często wystarcza sama wymiana kół, aby auto zyskało zupełnie inny wygląd i tak było również w tym przypadku. A to dopiero początek zmian..

Jeżeli również szukasz najwyższej jakości dodatków dla swojego samochodu zapraszamy do kontaktu z GranSport – Liderem Tuningu Aut Premium w Polsce!

Panamera-2

Panamera-1

Panamera-3

Panamera-10

Panamera-11

Panamera-12

Panamera-7

Panamera-4

Panamera-6

Panamera-13

Panamera-8

Panamera-5

Panamera-15