W GranSport świadczymy również usługi transportu aut jak i pomocy drogowej! Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów pozwalającą na bezpieczny przewóz niemal każdego rodzaju samochodów – od dużych aut SUV po auta sportowe.

transport aut

Do dyspozycji naszych Klientów, a także w przypadku nagłych awarii, przeznaczona jest miedzy innymi auto laweta MAN. Nowoczesny pojazd charakteryzuje się wysoką ładownością, wciągarką oraz opuszczaną platformą ułatwiającą wjazd.

transport aut

Dla najbardziej wymagających Klientów i najdroższych ładunków przeznaczona jest natomiast zamknięta przyczepa Woodford. Rozwiązanie to zabezpiecza samochód przed wszystkimi niebezpieczeństwami podczas podróży takimi jak warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. Opuszczany wjazd gwarantuje natomiast bezproblemowy załadunek nawet najniższych super samochodów.

transport aut

transport aut

Choć usługi luksusowego transportu kierowane są głównie dla pojazdów trafiających do nas w celu kompleksowych modyfikacji, nasze transportery służą również w realizacjach polegających tylko i wyłącznie na bezpiecznym przewożeniu wyjątkowych samochodów. Każde zlecenie traktujemy bowiem z zachowaniem najwyższych standardów wynikających z ogromnego doświadczenia w pracy z pojazdami luksusowymi.

transport aut

transport aut

Nasze pojazdy posiadają oczywiście wysokie ubezpieczenie ładunku oraz wykwalifikowaną i doświadczoną obsługę, dzięki czemu każdy transport to pewność i bezpieczeństwo. Zapraszamy do kontaktu TUTAJ!

transport aut

transport aut

transport aut

transport aut